Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Lampy przednie srebrne vs czarne środki

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Giullieta 1.6 JTD
    Postów
    9

    Domyślnie Lampy przednie srebrne vs czarne środki

    Witam,
    Jak w temacie, proszę o informację od czego zależy jaki kolor środka mają reflektory przednie w AR Giulietta: Srebrny vs Czarny. Czy to opcja dowolna, do wyboru przy konfiguracji czy narzucona przez daną wersję wyposażenia.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Standard w QV, a tak to chyba tylko dostępne były w różnych pakietach, u mnie np. z Pakietem Sport.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar TILT
    Dołączył
    09 2008
    Auto
    Giulia Sprint MY21
    Postów
    428

    Domyślnie

    Różnie z tym bywa. Na miesiąc przed tym jak zamawiałem samochód były dostępne za dopłatą coś około 100zł. A potem jak przyszło do zamawiania już niestety tylko w pakietach w których była niechciana przeze mnie ciemna podsufitka. W końcu kupiłem na allegro idealne ciemne lampy z mojego rocznika i wymieniłem. Jest zdecydowanie na + Jakby efekt mumina odjęło
    Ostatnio edytowane przez TILT ; 29-06-2016 o 16:52
    Giulietta 1.4 MA / AR 147 JTDM 16V

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    podgrzeje ,, kotleta "...kupiłem w zeszłym roku prawy reflektor do Julki SREBRNY. Auto było lekko bite prawym przodem.Po założeniu / reflektor idealny z przetwornicą itd. / zauważyłem że lewy jest CZARNY...Auto w wakacje będę malował i należałoby zrobić z tym porządek.Jeśli ktoś szuka prawego SREBRNEGO albo zrobił takie głupstwo jak ja i chce się wymienić/ wtedy byłem podekscytowany że kupiłem Julkę / to proszę o info na priv.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Julka TCT
    Postów
    139

    Domyślnie

    to i ja odgrzeję - ile jest kolorów lamp? bo jak patrzę po allegro to zdaje mi się że i 4 mogą być, albo po prostu tak różnie wychodzą?
    - srebrne
    - ciemno srebrne
    - czarne
    - czarne + carbon 2017

    i drugie pytanie czy lampy nie-xenon były w wersji skrętnej i nie, czy tylko ksenony miały opcję skrętności?

  6. #6
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    Cytat Napisał śnieżix Zobacz post
    to i ja odgrzeję - ile jest kolorów lamp? bo jak patrzę po allegro to zdaje mi się że i 4 mogą być, albo po prostu tak różnie wychodzą?
    - srebrne
    - ciemno srebrne
    - czarne
    - czarne + carbon 2017

    i drugie pytanie czy lampy nie-xenon były w wersji skrętnej i nie, czy tylko ksenony miały opcję skrętności?
    nie odpowiem Ci dokładnie co do kolorów ale co może ważniejsze należy zwrócić uwagę przy zakupie a o tym nie piszą na alledrogo co do wersji anglik - europa a to tylko po numerach z ePera.Czasami atrakcyjna cena wynika z tego że to anglik
    http://eper.fiatklubpolska.pl//navi?...LL_LIST_PART=0

    ja pojechałem do handlarza i zaproponowałem mu wymianę z dopłatą.Zdjąłem zderzak u niego , wymieniłem lampę , sprawdziłem działanie ledów itd. porównałem kolor i straciłem 150 pln za moją głupotę .

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 multiair 170km 2010rok
    Postów
    42

    Domyślnie

    Odgrzeje kotleta.
    Padły mi ledy w jednej lampie. Mam zwykłe srebrne soczewki ale chcialbym kupić dwie nowe. Teraz mam trzy pytania:
    1. Czy lampy z polifta pasują do przedlifta?
    2. Czy ktoś zakładał zamienniki z DEPO, jak z ich jakością wykonania, jak świecą?
    3. Czy czarne środki świecą gorzej czy nie ma różnicy?

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    Ad 1) Pasują
    Ad 3) Nie powinno to robić różnic ponieważ czarna jest tylko okolica soczewki, ale jej wnętrze (odbłyśnik) będzie normalne i tam się odgrywa całe "odbijanie światła" potem już ci wylatuje tylko przez soczewkę na drogę, w reszcie lampy nie masz żadnego dalszego odbijania, więc jego kolor nie ma znaczenia.
    Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1991 1275
    Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic VIII 1.8, Seat Leon ST FR 1.4TSI 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 multiair 170km 2010rok
    Postów
    42

    Domyślnie

    W polifcie podoba mi się napis wewnątrz lampy alfa Romeo. Lecz nie uśmiecha mi się płacić 2.5k za lampy. I tu wchodzą czarne lampy jako dość ciekawa zmiana wygladu całego auta. Jednakże DEPO w cenie 1k za 2 szt. Zachęca. Czekam na opinie o DEPO. Chyba że są zamienniki z ciemnym wnętrzem innych marek?

  10. #10
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 multiair 170km 2010rok
    Postów
    42

    Domyślnie

    Ktoś jeszce się wypowie?

Podobne wątki

  1. Czarne Lampy Tył
    Utworzone przez NightDay w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-03-2012, 06:01
  2. [156] Były srebrne,a teraz są czarne-oczywiście reflektory
    Utworzone przez Krzysztof1-1R w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-08-2008, 21:15
  3. [156] Lampy tylne czarne
    Utworzone przez b.pawelek w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-03-2008, 21:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory