Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Temat: Opony do 18"

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał west_23 Zobacz post
    Dareek a wkleisz fotkę Swojej Julki na 18. Z ubezpieczeniem pewnie masz rację, ale AC i tak nie mam a z OC innego sprawcy nie powinno być problemu.
    Sorry za offtop, ale jak mozesz jezdzic bez AC?! Toz to nie lanos za 2 kafle..
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  2. #12
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Stelvio 2.0; Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    140

    Domyślnie

    Dudi dzięki za fotkę i raczej będę się skłaniał na profil 40 tak jak radzicie, ale zawias będzie musiał iść do przeróbki. Dareek niestety Twojej fotki nie znalazłem albo jej tam nie ma albo słabo szukałem.
    A z tym ubezpieczeniem to tak na ryzyk -fizyk myślę, że Julek tak nie kradną a z jazdą trzeba bardziej uważać. Teraz będę bał się o felgi, bo 18 kupiłem nowe, więc mogą kusić.
    Pitero a na Eibachach jak wygląda sprawa obcierania o garby czy progi zwalniające da się jeździć?

  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał west_23 Zobacz post
    Wyjdzie drożej o 7-8 stówek, ale za sprężyny też trzeba wydać. Kurcze kuszą mnie te większe.. Koło będzie optycznie większe, wypełniłoby ładnie nadkole. A profil 45 nazywać balonem to trochę przesada. Prośba do Was jak ktoś ma zdjęcie Julki na standardowym zawieszeniu na 18 prosiłbym o wklejenie.
    profil 45 to balon, nawet 40 też niskoprofilowym nazwać za bardzo nie można skoro jeszcze fabryka taki proponuje...

    opona 225/45/18 i eibach -35, gdyby nie spręzyny to bliżej byłoby do SUVa niż kompaktu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160215_150028.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	92.4 KB
ID:	220588Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160215_150244.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	96.9 KB
ID:	220589Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160215_150203.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	63.9 KB
ID:	220590Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160215_150130.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	82.5 KB
ID:	220591

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pitero Zobacz post
    Sorry za offtop, ale jak mozesz jezdzic bez AC?! Toz to nie lanos za 2 kafle..
    normalnie Piotrku, normalnie...

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał west_23 Zobacz post
    Dudi dzięki za fotkę i raczej będę się skłaniał na profil 40 tak jak radzicie, ale zawias będzie musiał iść do przeróbki. Dareek niestety Twojej fotki nie znalazłem albo jej tam nie ma albo słabo szukałem.
    A z tym ubezpieczeniem to tak na ryzyk -fizyk myślę, że Julek tak nie kradną a z jazdą trzeba bardziej uważać. Teraz będę bał się o felgi, bo 18 kupiłem nowe, więc mogą kusić.
    Pitero a na Eibachach jak wygląda sprawa obcierania o garby czy progi zwalniające da się jeździć?
    O garb zwalniajacy przytarlem raz.. z czterema osobami na pokladzie i pelnym bagaznikiem. Kilka razy przytrafilo mi sie przytarcie nienaturalnie nisko umieszczona oslona silnika o garb koleiny. I parkuje tylem ;p
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  5. #15
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    AR G
    Postów
    1,126

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dudi Zobacz post
    Co innego w porównaniu do np. 205/60 R15, które miałem wcześniej w Lancii. Przy takim przeskoku, te 17" i 18" wydają się jak taboret. Zdjęcie na 18":
    nie porównuj miękkiej Lancii na 15" do zawsze twardej Giulietty

  6. #16
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    Auto
    Stelvio 2.0; Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    140

    Domyślnie

    Namówiliście mnie na obniżenie auta i pozostawienie profilu 40. Teraz proszę o pomoc, bo będę wymieniał sprężyny na Eibach. Tył nie ma problemu, ale na przodzie zwrotnica nie jest standardowa gdzie amortyzator przykręca się na dwie śruby i kolumna jest w rękach. Czy dobrze myślę, że trzeba wyjąć kolumnę McPherson wraz ze zwrotnicą?

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Dudi
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
    Postów
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes01 Zobacz post
    nie porównuj miękkiej Lancii na 15" do zawsze twardej Giulietty

    Jakby założyć taki balon do Giulietty, to też by było bardziej miękko (nie aż tak jak w Lancii oczywiście).
    Poza tym zauważam jedną zasadniczą przypadłość felg 17"/18" - znacznie częściej trzeba je wyważać jak się sporo jeździ...
    AR Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive YAMAHA YZF-R6

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar italiano_83
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 170 MA Distinctive/ Premium/Dach/Bose
    Postów
    504

    Domyślnie

    Cytat Napisał west_23 Zobacz post
    Wyjdzie drożej o 7-8 stówek, ale za sprężyny też trzeba wydać. Kurcze kuszą mnie te większe.. Koło będzie optycznie większe, wypełniłoby ładnie nadkole. A profil 45 nazywać balonem to trochę przesada. Prośba do Was jak ktoś ma zdjęcie Julki na standardowym zawieszeniu na 18 prosiłbym o wklejenie.
    Profil 45 przy kapciu 225 - to żadna przesada nazwać to balonem, bez żartów .. 45% z 225mm .. ponad 10cm.. wysokość opony.
    Mam standardową oponę 225/40/18 na moim aucie i trudno ją nazwać nisko profilową kiedy się patrzy na auto.
    Kup zawias, załóż normalny rozmiar opon i wyjdziesz na tym lepiej jak na kombinacjach z profilem opony, szczególnie nie przewidzianym przez producenta.

  9. #19
    Użytkownik Świeżak Avatar lucas147GTA
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Pabianice/Lodz
    Auto
    alfa romeo 145 BOXER , Giulietta 1.4 MA , Giulietta QV ,Giulietta QV Competizione
    Postów
    158

    Domyślnie

    Witam mam w qv 18 225 45 turbiny kola jako opcja przy zakupie zamiast 17 byly zalozone w carserwisie zima to samo nic nie ociera i wyglada ok

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar lucas147GTA
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Pabianice/Lodz
    Auto
    alfa romeo 145 BOXER , Giulietta 1.4 MA , Giulietta QV ,Giulietta QV Competizione
    Postów
    158

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20170102_10_18_00_Pro.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	88.9 KB
ID:	220865

Podobne wątki

  1. KUPIE Opony 15" lub 17" - letnie
    Utworzone przez dbh w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-10-2014, 14:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory