Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 277

Temat: Uconnect 6.5 aktualizacja

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2016
    Auto
    Alfa giulietta
    Postów
    20

    Domyślnie

    Witajcie

    Jak chcecie darmowa aktualizacje map to

    1. Piszcie do Zachar Of czyli auto centrum obecnie cos załatwia Zachar dla osób ktore maja problemy z nawigacjami a dokładnie z aktualizacją w autach za kupionych w Polsce
    Tutaj jest ten problem pokazany , trochę długi film ale hm
    https://www.youtube.com/watch?v=uuyPb8-8j_c&t=269s

    2.Osoby które kupiły auta nowe w Polsce otrzymają darmową aktualizacje .
    Warto napisać do rzecznika konsumenta o problemie , ponieważ będzie sprawa kierowana do UOKIK ale tylko dla osób które maja auto krajowe ( pierwszy własciciel) i napisały pismo

    - - - Updated - - -

    Szanowny Panie,

    jak już Pana informowaliśmy we wcześniejszej korespondencji, ostatnią dostępną w handlu aktualizacją map do nawigacji w samochodzie Fiat 500x Alfa romeo i Jeep modeli jest aktualizacja Europe 2017, którą można nabyć i zainstalować za pośrednictwem sieci handlowo-usługowej FCA Poland SA.


    Z poważaniem


    Obsługa Klienta
    FCA Poland SA

    P.s dilerzy musza kontaktować sie bezposrednio z FCA Poland jak chcecie zapłacić

    - - - Updated - - -

    Myślę, że można byłoby zgłosić do UOKiK ta sprawę. Być może UOKiK się tym zainteresuje i zmusi Decyzją do podjęcia jakiś działań rekompensacyjnych. Ja w Pana imieniu zwrócę się do Fiata w tej sprawie i postaram się wymóc na nich wymianę nawigacji na ą standardową obsługującą aktualizacje map plus zwrot różnicy cenie. To byłaby najlepsza opcja dlatego, że mogą się ugiąć, a nawet jeśli tego nie zrobią to koszt sprawy sądowej jest dużo niższy bo opłata od pozwu ni przekroczyłaby 250,00 złotych, gdzie przy roszczeniu o wymianę auta na nowe wynosiłaby 5%wartości samochodu.

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    http://download.witexedi.aftersales....1_17.07.55.zip

    Aktualizacja do Uconnect 6,5

    W radiu wybieramy ustawienia fabryczne i podłączamy Pendrive. Po chwili powinna się zacząć procedura aktualizacji.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 11-10-2017 o 12:55

  3. #13
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Jak sprawdzić swoją wersję systemu?
    Denerwuje mnie słaba dokładność rozpoznawania komend głosowych (kontraktów telefonicznych). Może ta aktualizacja pomoże?
    U mnie wybiera listę pasujących kontraktów i dopiero muszę wybrać numer. U kolegi w Julce z 2015 roku wybierało dokładnie to co chcę.
    Robił już ktoś sam aktualizację? Jest jakieś ryzyko czy jak pojadę do ASO to powinni to gratis zrobić w ramach gwarancji?

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knapek Zobacz post
    Jak sprawdzić swoją wersję systemu?
    Denerwuje mnie słaba dokładność rozpoznawania komend głosowych (kontraktów telefonicznych). Może ta aktualizacja pomoże?
    U mnie wybiera listę pasujących kontraktów i dopiero muszę wybrać numer. U kolegi w Julce z 2015 roku wybierało dokładnie to co chcę.
    Robił już ktoś sam aktualizację? Jest jakieś ryzyko czy jak pojadę do ASO to powinni to gratis zrobić w ramach gwarancji?
    U mnie po aktualizacji pogorszylo sie wlasnie rozpoznawanie komend.. i nie czyta polskich znakow :/
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    Koledzy, wkurza mnie wcinanie się damskiego głosu z komendami nawigacji i ostrzeżeniami, w starej wersji było to cicho, a teraz jest głośno i wycisza mi radio. Czy da się to skorygować?

  6. #16
    Użytkownik Znawca Avatar Izane
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice- Śląskie
    Auto
    Alfa 159 1.9JTDm, MiTo 1.4 155KM Były: Alfa Romeo Giulietta QV TCT,Alfa Romeo 156 2.4JTD
    Postów
    1,888

    Domyślnie

    Cześć,

    aby nie zakładać nowego tematu to odkopię ten.

    U siebie w Giuliettcie mam aktualnie soft wersje: 15.25.01 - tutaj w temacie widzę, że jest soft 17.07.55 ? patrząc po nazewnictwie.

    Czy jest to aktualnie najnowszy soft? przeszukałem sporo zakątków internetu i niestety uconnect/mopar ma skopane strony - nic nie ma o aktualnych wersjach do danych pojazdów... opcja na szukanie aktualizacji odssyła do nieistniejącej strony... jedynie dobrze działa strona z uconnect ale dla rynku ameryki północnej co nas nie interesuje

    Idzie gdzieś sprawdzić jaka jest najnowsza wersja? co w niej jest nowego? itd

    Kolejna sprawa - aktualizację zrobię sam bo specjalnie do ASO z tym jechać bezsensu (chociaż auto na gwarancji) - ale w przypadku skopania aktualizacji - ASO pomoże?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150@190 KM
    Alfa Romeo MiTo 1.4 T.B. 155KM
    Alfa Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde TCT '16

    Alfa 156 2.4 JTD CF2 136@175 KM 370 NM Sportpack

    "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    Giulietta 2,0 jtd, Peugeot 308SW
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cześć,

    odgrzewam temat. Udało się komuś zaktualizować mapy? Niestety 3 serwisy, do których napisałem maila w tej sprawie milczą... Jedyne co udało mi się znaleźć to aukcja na allegro - aktualizacja map za jedyne 1500,00 zł

  8. #18
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    Z tego co wyczytałem na brytyjskim i włoskim forum
    Uconnect Nav 6,5 by Harmann
    Jest najnowsza aktualizacja softu to 18.xx.xx z tym że automatycznie wyklucza to możliwości późniejszej aktualizacji map z poziomu USB.
    Jest aktualizacja map z 2017 r z tym że baza dróg jest o ile pamiętam z końca 2015 i nowszych nie ma. ale mi to coś nie gra ponieważ baza danych mapy u mnie jest z 11.03.2016 i są drogi które powstały po tym okresie.
    mam nawet plik aktualizacyjny ale podczas aktualizacja żąda kodu i tu jest problem- podobno komuś w GB się udało bez kodu reszta czeka bo jest problem.
    W ASO aktualizacja map to jedyne 200 Euro ( lub równowartość tej kwoty)
    ja w swoim radiu mam wersję 16.45.42 i na razie nie tykam.
    Ostatnio edytowane przez Dareek ; 12-10-2018 o 08:27

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    Giulietta 2,0 jtd, Peugeot 308SW
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Z tego co wyczytałem na brytyjskim i włoskim forum
    Uconnect Nav 6,5 by Harmann
    Jest najnowsza aktualizacja softu to 18.xx.xx z tym że automatycznie wyklucza to możliwości późniejszej aktualizacji map z poziomu USB.
    Jest aktualizacja map z 2017 r z tym że baza dróg jest o ile pamiętam z końca 2015 i nowszych nie ma. ale mi to coś nie gra ponieważ baza danych mapy u mnie jest z 11.03.2016 i są drogi które powstały po tym okresie.
    mam nawet plik aktualizacyjny ale podczas aktualizacja żąda kodu i tu jest problem- podobno komuś w GB się udało bez kodu reszta czeka bo jest problem.
    W ASO aktualizacja map to jedyne 200 Euro ( lub równowartość tej kwoty)
    ja w swoim radiu mam wersję 16.45.42 i na razie nie tykam.
    Dareek, a te mapy z 2016 dostałeś z autem czy aktualizowałeś. Ja kupiłem auto z 2014r, a mapy są z 2013.

  10. #20
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    3 tygodnie temu zmieniłem w swojej julce Uconnect Live 5 cali na Uconnect Nav Live 6.5 cala by Harmann - rado kupione jako używka - pochodzi z samochodu wyprodukowanego w marcu 2017 r. Moja julka też jest z marca 2017 kupiona w 10.2017.
    niczego nie aktualizowałem. Rozmawiałem w piątek z ASO - mają rozpoznać temat ewentualnej aktualizacji do najnowszych map.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. [Giulietta] Uconnect radio i nawigacja
    Utworzone przez dobryalf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 24-07-2017, 11:05
  3. [Giulietta] Podmiana Uconnect 5 na Uconnect 5 z DAB
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-09-2016, 20:01
  4. [Giulietta] Problem z Mp3 w radiu uconnect
    Utworzone przez wojulmek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-11-2015, 22:17
  5. [Giulietta] Uconnect
    Utworzone przez TILT w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-07-2015, 08:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory