Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 57

Temat: Instalacja AUX do radia z Blue&Me i USB (?)

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA
    Postów
    7

    Domyślnie

    [MENTION=12980]andrzejm36[/MENTION] [MENTION=29383]paweltbu[/MENTION] [MENTION=26205]TK1[/MENTION]

    Wyciągnąłem dzisiaj radio i odkryłem co najmniej dwie dziwne rzeczy, może będziecie mi w stanie powiedzieć czy jest to normalne. Po ściągnięciu schowka w podszybiu moim oczom ukazała się wolna wtyczka (jak na zdjęciu). Dodatkowo po wyciągnięciu radia do kabla antenowego był przyklejony drugi kabel również nie wpięty w radio (też jest na zdjęciu). Może macie pomysł do czego to może być? Dodatkowo wrzucam model radia, jest jeszcze inny niż te ze zdjęć. Dodam, że nie wygląda to na fabryczne przyklejenie, bo te luźne kable były razem sklejone żółtą taśmą papierową. Czyżby ragazzo od którego kupiłem samochód miał jakąś niefabryczną instalację?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170529_210830.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	87.4 KB
ID:	229325 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170529_211746.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	74.9 KB
ID:	229326 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170529_211758.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	43.4 KB
ID:	229327 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170529_212351.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	52.4 KB
ID:	229328

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar TK1
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Lędziny
    Auto
    Giulietta 2.0 JTDm 16V 140KM
    Postów
    43

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam niebieska wtyczka to zasilanie pod instalację TomTom, a beżowa to antena FM2

  3. #13
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA
    Postów
    7

    Domyślnie

    Już myślałem, że coś tam było założone. Zamówiłem jednak emulator zmieniarki Yatour z Bluetoothem za 340 PLN. To chyba będzie najprostsze rozwiązanie. Podzielę się czy to coś warte i czy udało się podłączyć jak przyjdzie.

    EDIT: Zostawiam info dla potomnych. Kupiłem zestaw Yatour BTA, instalacja Plug&Play, wpinamy w gniazdo zmieniarki z tyłu radia i pod przyciskiem Media odblokowuje się opcja CD CHANGER. W końcu mogę słuchać muzyki ze Spotify bez ściągania MP3, no i bez kabli!!! Przez bluetooth działa sterowanie z kierownicy - przełączanie muzyki. Dodatkowo jest mikrofon do zestawu głośnomówiącego ale ja mam Blue & Me więc w telefonie mam ustawione połączenia na Blue & Me a muzyka na emulator. Chyba najszybsze rozwiązanie jak ktoś chce słuchać muzyki przez Bluetooth lub nie ma wyjścia AUX.
    Ostatnio edytowane przez qkamil ; 02-06-2017 o 08:41 Powód: aktualizacja

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Gulietta 1,4 MA 170km
    Postów
    86

    Domyślnie

    Witam, mam podobny problem i chciałbym zapytać o model tej cyfrowej zmieniarki Yatour BTA, którą zakupiłeś, bo z tego co zauważyłem jest kilka.

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA
    Postów
    7

    Domyślnie

    [MENTION=74772]marcopolo[/MENTION] Generalnie to chyba wszystkie mają w środku to samo tylko chodzi o to żeby kabel pasował do radia. W naszym przypadku to złącze Fiat 8-pin. Ja kupiłem dokładnie z aukcji allegro nr 5716391908. Niestety nie mogę wklejać linków

  6. #16
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Losvariatos
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Budyniów
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał qkamil Zobacz post
    Już myślałem, że coś tam było założone. Zamówiłem jednak emulator zmieniarki Yatour z Bluetoothem za 340 PLN. To chyba będzie najprostsze rozwiązanie. Podzielę się czy to coś warte i czy udało się podłączyć jak przyjdzie.

    EDIT: Zostawiam info dla potomnych. Kupiłem zestaw Yatour BTA, instalacja Plug&Play, wpinamy w gniazdo zmieniarki z tyłu radia i pod przyciskiem Media odblokowuje się opcja CD CHANGER. W końcu mogę słuchać muzyki ze Spotify bez ściągania MP3, no i bez kabli!!! Przez bluetooth działa sterowanie z kierownicy - przełączanie muzyki. Dodatkowo jest mikrofon do zestawu głośnomówiącego ale ja mam Blue & Me więc w telefonie mam ustawione połączenia na Blue & Me a muzyka na emulator. Chyba najszybsze rozwiązanie jak ktoś chce słuchać muzyki przez Bluetooth lub nie ma wyjścia AUX.
    Podpinam się pod to! U mnie też zadziałało mimo sceptycznego nastawienia wielu sprzedających z Allegro którzy twierdzili że w Julce pójdzie tylko na Blaupunkcie - czyli modele z 2010r. Ja mam ten sam model który jest na zdjęciu a natchnęła mnie wzmianka w opisie aukcji gdzie stwierdzono kompatybilność z modelem 940 Low Plus w Brerze

  8. #18
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Giulietta 2.0 JTD 170 KM
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzejm36 Zobacz post
    [allegro.pl/nowosc-zmieniarka-bta-bluetooth-fiat-alfa-romeo-i5716391908.html
    Wiesz może dlaczego ta zmieniarka jest niekompatybilna z wersjami navi? Mam giuliette z 2010 wersja z navi i tes chcialem sobie kupic taką zmieniarke

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar domin
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    762

    Domyślnie

    Cytat Napisał Losvariatos Zobacz post
    Podpinam się pod to! U mnie też zadziałało mimo sceptycznego nastawienia wielu sprzedających z Allegro którzy twierdzili że w Julce pójdzie tylko na Blaupunkcie - czyli modele z 2010r. Ja mam ten sam model który jest na zdjęciu a natchnęła mnie wzmianka w opisie aukcji gdzie stwierdzono kompatybilność z modelem 940 Low Plus w Brerze
    [MENTION=68632]Losvariatos[/MENTION] a z którego roku masz auto bo ja mam 11 i myślę nad zakupem tego ustrojstwa (nie mam B&M, nie mam navi, więc tym silniej mi na tym zależy). Powinno działać?

  10. #20
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Amok
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Giulietta Distinctive 1.6 JTDM 105KM
    Postów
    17

    Domyślnie

    2011 z navi, blue and me i usb w schowku- pojdzie ta zmieniarka moze ktos poradzi?

Podobne wątki

  1. Blue and ME blue&me uszkodzona szyna can
    Utworzone przez raf76 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-05-2016, 22:09
  2. Jakie żarówki? Bosch Xenon Silver vs Osram Cool Blue vs Philips Blue Vision?
    Utworzone przez dyymianek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 15:11
  3. AR 159 Instalacja Głośnika niskotonowego i zmiana radia. Pomoc!
    Utworzone przez ulti24 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 01-05-2013, 22:40
  4. Instalacja do radia
    Utworzone przez radke w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-03-2009, 19:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory