Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 90

Temat: Nowa Giulietta 2019/2020

  1. #11
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    trochę cieżko uwierzyć w te datę II połowa 2019 czyli niby za rok ? Watpię, jeździło by ich już obecnie troche zamaskowanych po ulicach - a nie widziałem jak dotąd żadnej -więc chyba niemcy coś ściemniają

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar Don Pedro
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia
    Postów
    212

    Domyślnie

    Ważne, że ktoś dostał wierszówkę, ktoś inny dzięki temu "sensacyjnemu" artykułowi kupił ten szmatławiec i biznes się kreci.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    mało prawdopodobne... byłoby więcej przecieków na innych stronach... zdjęcia już by były w necie obklejonego autka... a nie ma nic - fajnie pomarzyć - czekam na te autko.

  4. #14
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hyoah Zobacz post
    mało prawdopodobne... byłoby więcej przecieków na innych stronach... zdjęcia już by były w necie obklejonego autka... a nie ma nic - fajnie pomarzyć - czekam na te autko.
    Szkoda bić pianę- nawet same makarony nie wiedzą czy i kiedy i jak będzie wyglądał - o ile będzie następca aktualnej Giulietty! typowy włoski bajzel

  5. #15
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Dokładnie. Niemcy jak zwykle coś ściemniają, aby nabić sprzedaż. Ja osobiście obstawiam nową Giuliettę w okolicy 2022/2023. Mamy z bożą pomocą wrzesień 2018, więc chociaż na targach powinni już ją pokazać. A od targów do sprzedaży też potrafi minąć rok.

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    Giulia 2.0 200hp, Giulietta 1.8 tbi
    Postów
    383

    Domyślnie

    Cytat Napisał tx555 Zobacz post
    trochę cieżko uwierzyć w te datę II połowa 2019 czyli niby za rok ? Watpię, jeździło by ich już obecnie troche zamaskowanych po ulicach - a nie widziałem jak dotąd żadnej -więc chyba niemcy coś ściemniają
    Ale gdzie chcialbys je widziec, gdzies w Polsce ? Ja bywajac regularnie w stuttgarcie widzialem na ulicach prawie same merce, jednak zeby zobaczyc jakiegos zamaskowanego ciapka trzeba bylo miec naprawde duzo szczescia/ ewentualnie mozna bylo czatowac pod siedziba daimlera,
    Nie oczekiwalbym ze zobaczsz jakas nowa giulietta dopoki nie kupi jej Twoj sasiad

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał tzebrowski Zobacz post
    Ale gdzie chcialbys je widziec, gdzies w Polsce ? Ja bywajac regularnie w stuttgarcie widzialem na ulicach prawie same merce, jednak zeby zobaczyc jakiegos zamaskowanego ciapka trzeba bylo miec naprawde duzo szczescia/ ewentualnie mozna bylo czatowac pod siedziba daimlera,
    Nie oczekiwalbym ze zobaczsz jakas nowa giulietta dopoki nie kupi jej Twoj sasiad
    Widać że kolega nie śledzi rynku... nie ma tygodnia by nie było wycieków i nowych zdjęć 'zamaskowanych nowych' aut, dodatkowo na youtube pełno jest ludzi którzy nagrywają o tym filmiki i nikt nie wspomina o giuliettcie.

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Mało prawdopodobne aby tak szybko powstała nowa Giulietta. Obstawiam na przyszłą wiosnę kolejną modernizację i nowe silniki.

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Krzemol
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Giulietta to model z 2010r... Kurde przecież to czas najwyższy na następce. Ale Włosi jak zwykle mają czas.

  10. #20
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Auto
    Giulietta 1.4 Multi R 200HP First Edition 2k10
    Postów
    1,814

    Domyślnie

    Cytat Napisał tzebrowski Zobacz post
    Ale gdzie chcialbys je widziec, gdzies w Polsce ? Ja bywajac regularnie w stuttgarcie widzialem na ulicach prawie same merce, jednak zeby zobaczyc jakiegos zamaskowanego ciapka trzeba bylo miec naprawde duzo szczescia/ ewentualnie mozna bylo czatowac pod siedziba daimlera,
    Nie oczekiwalbym ze zobaczsz jakas nowa giulietta dopoki nie kupi jej Twoj sasiad
    nie martw się - jak będą jeździć to na pewno zobaczę , akurat te bosmalowe zawalidrogi (testowe alfy, fiaty , jeepy itd) utrudniają mi codzienne dojazdy do pracy
    Ostatnio edytowane przez tx555 ; 14-09-2018 o 09:31

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Nowa Giulietta
    Utworzone przez MissMarfa w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 02-09-2014, 08:57
  2. Nowa Alfa Romeo Giulietta Veloce
    Utworzone przez PHOENIX w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-01-2013, 22:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory