Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Temat: Wymiana foteli na sterowane elektrycznie - można ?

  1. #21
    Użytkownik Świeżak Avatar lookash
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB 120KM
    Postów
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zefir Zobacz post
    Podam Ci linka bo mają akurat drugi komplet który też rozważałem, tym razem skóra z pełną elektryką, wersja europejska.
    Ale bez grzania z tego co widzę.

    https://allegro.pl/oferta/fotele-kan...dShowitemShare

    W moim zestawie były wszystkie wiązki włącznie z kostkami.
    Dzięki, to taki zestaw jaki posiadam (no poza podłokietnikiem). Jednak nie jest to pełna elektryka. Przez pełną elektrykę mam na myśli programowanie pozycji fotela dla kliku kierowców. Wsiadasz, klikasz 1, 2 lub 3 a on się sam ustawia.

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    czy ktoś mający elektryczne fotele uraczy mnie jedną miarą? Mianowicie chodzi mi o wysokość pomiędzy podłoga a początkiem fotela w przypadku ustawienia go tak żeby tyłek siedział maksymalnie głęboko a uda były mocno podparte?

  3. #23
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Giulietta QV, 2012
    Postów
    54

    Domyślnie

    Nie chcę zakładać nowego tematu, a mam pytanie odnośnie wymiany foteli. Niestety, po przesiadce z pełnego kubła do Giulietty, miotam się po całym samochodzie w zakrętach. Podobno poliftowe siedzenia miały już trochę tę kwestię poprawioną. Moje pytanie brzmi: Czy wymiana foteli na poliftowe "lotnicze" jest możliwa w trybie plug and play?

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał szczotkadokibla Zobacz post
    Nie chcę zakładać nowego tematu, a mam pytanie odnośnie wymiany foteli. Niestety, po przesiadce z pełnego kubła do Giulietty, miotam się po całym samochodzie w zakrętach. Podobno poliftowe siedzenia miały już trochę tę kwestię poprawioną. Moje pytanie brzmi: Czy wymiana foteli na poliftowe "lotnicze" jest możliwa w trybie plug and play?
    najpierw takie znajdz używane, ja szukam jakich kolwiek lepszych i nic nie ma juz z 2 miesiąc..

  5. #25
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Giulietta QV, 2012
    Postów
    54

    Domyślnie

    Coraz mocniej myślę o oddaniu na przeróbkę ori do tapicera... Może tędy droga?

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał szczotkadokibla Zobacz post
    Coraz mocniej myślę o oddaniu na przeróbkę ori do tapicera... Może tędy droga?
    ja już myślałem o tym ale bardziej o przerobce stelaża pod fotelem, żeby mocniej wychylic siedzisko, tj. żeby przód podnieść względem tylu tak aby lepiej podpieraly uda wtedy z automatu siedzi się o wiele lepiej, tylko jak nie znajdę do wiosny takich jak szukam to tak zrobie

  7. #27
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,991

    Domyślnie

    o tych samych rzeczach myślę jeśli chodzi o moją Giulię - niby jest wysuwane podparcie (sportowe siedzenia), ale przy moim wzroście i fotelu obniżonym na sam dół, nie sprawdza się to w ogóle - zero podparcia. no chyba że znajdę stelaż z wersji lux (ma elektrycznie regulowany kąt siedziska) i jakoś z 2 zrobię jeden fotel? tak czy siak tapicera odwiedzę, bo po wysunięciu przedłużki, trochę czuję dzirę pomiędzy siedziskiem a przedłużką. Kurde, mogliby się przyłożyć bardziej do komfortu/stopnia regulacji siedzeń w AR.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    o tych samych rzeczach myślę jeśli chodzi o moją Giulię - niby jest wysuwane podparcie (sportowe siedzenia), ale przy moim wzroście i fotelu obniżonym na sam dół, nie sprawdza się to w ogóle - zero podparcia. no chyba że znajdę stelaż z wersji lux (ma elektrycznie regulowany kąt siedziska) i jakoś z 2 zrobię jeden fotel? tak czy siak tapicera odwiedzę, bo po wysunięciu przedłużki, trochę czuję dzirę pomiędzy siedziskiem a przedłużką. Kurde, mogliby się przyłożyć bardziej do komfortu/stopnia regulacji siedzeń w AR.
    no siedzenia jest dramat, kar pochylenia zrobi robotę na pewno, w 2 poprzednich autach miałem możliwość regulacji i był i extra dodatkowo śmiem twierdzić że padał gazu w julce jest jakos za blisko i bardzo trzeba mieć mogę podniesiona/podparte, gdyby był głębiej to i problem podparcia by znikł. Ja w każdym bądź razie ten fotel albo wymienię albo przerobie kąty

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    Giulietta QV, 2012
    Postów
    54

    Domyślnie

    Ja długo nie czekałem. Po kilku dniach od zakupu, auta kupiłem również tymczasowe siedzenia na podmiankę, a swoje odesłałem do tapicerka, który robi takie przeróbki. Mamy iść w kierunku kubła, tj. mocno powiększyć elementy pdpierające plecy, oraz te boczki na siedzisku. Środek zostanie fabryczny. Nie po to człek kupił QV, by się w zakrętach kurczowo trzymać kierownicy. Dam znać jak to wyszło, za max. 2tyg.

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał szczotkadokibla Zobacz post
    Ja długo nie czekałem. Po kilku dniach od zakupu, auta kupiłem również tymczasowe siedzenia na podmiankę, a swoje odesłałem do tapicerka, który robi takie przeróbki. Mamy iść w kierunku kubła, tj. mocno powiększyć elementy pdpierające plecy, oraz te boczki na siedzisku. Środek zostanie fabryczny. Nie po to człek kupił QV, by się w zakrętach kurczowo trzymać kierownicy. Dam znać jak to wyszło, za max. 2tyg.
    ile taka przyjemność? a oprócz siedzenia stelaż będzie modyfikował?

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-09-2015, 08:14
  2. [146] Elektrycznie sterowane szyby tylnie w AR146
    Utworzone przez limak w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-10-2008, 11:54
  3. [146] czy były w 146 skórzane fotele elektrycznie sterowane?
    Utworzone przez Alfista w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-09-2008, 19:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory