Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: folia carbon na tylną dokładkę Gulietta

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Ciekawe ile krzykną za hydrografikę ale podejrzewam, że na pewno wyjdzie drożej no ale efekt też będzie lepszy. Folie 3d też już są super jakości i jak dobrze jest położona to efekt podobny zrobi się cieplej i można działać z tematem. Najlepiej to trafić na dyfuzor z polifta i pozamiatane

  2. #22
    Użytkownik Świeżak Avatar Marcin20vt
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR Giuletta QV
    Postów
    66

    Domyślnie

    Cytat Napisał Calypso Zobacz post
    Ciekawe ile krzykną za hydrografikę ale podejrzewam, że na pewno wyjdzie drożej no ale efekt też będzie lepszy. Folie 3d też już są super jakości i jak dobrze jest położona to efekt podobny zrobi się cieplej i można działać z tematem. Najlepiej to trafić na dyfuzor z polifta i pozamiatane
    To ja mam taką propozycję - umówić na chlanie wtedy kupimy te dyfuzorki po 1300 PLN na allegro potem schlejemy się że tyle wydaliśmy i podejmiemy decyzję: oklejamy czy hydrografika.

    Argument za oklejaniem jest taki jak wspomniałeś, można wrócić do oryginału, dlatego zacznę ćwiczyć na zwykłej dokładce i będziemy mieli podgląd sytuacji.

    A Ty jak odebrałeś już furę z pakietu startowego to zakładaj temat i dawaj na miasto polatamy trochę

  3. #23
    Użytkownik Świeżak Avatar Ohapara
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Trójmiasto / Brodnica
    Auto
    Bella 159 1.9jTDM była/ Giulietta 1,4 TB była/ Mito 1.4 t-jet Jest!
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin20vt Zobacz post
    To ja mam taką propozycję - umówić na chlanie wtedy kupimy te dyfuzorki po 1300 PLN na allegro potem schlejemy się że tyle wydaliśmy i podejmiemy decyzję: oklejamy czy hydrografika.

    Argument za oklejaniem jest taki jak wspomniałeś, można wrócić do oryginału, dlatego zacznę ćwiczyć na zwykłej dokładce i będziemy mieli podgląd sytuacji.

    A Ty jak odebrałeś już furę z pakietu startowego to zakładaj temat i dawaj na miasto polatamy trochę
    Piękny plan, ale chyba za daleko mi do was[emoji23]

    Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

  4. #24
    Użytkownik Świeżak Avatar Marcin20vt
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR Giuletta QV
    Postów
    66

    Domyślnie

    Kawałek jest ale pamiętaj w razie w kilka trunków w lodówce mam

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin20vt Zobacz post
    To ja mam taką propozycję - umówić na chlanie wtedy kupimy te dyfuzorki po 1300 PLN na allegro potem schlejemy się że tyle wydaliśmy i podejmiemy decyzję: oklejamy czy hydrografika.

    Argument za oklejaniem jest taki jak wspomniałeś, można wrócić do oryginału, dlatego zacznę ćwiczyć na zwykłej dokładce i będziemy mieli podgląd sytuacji.

    A Ty jak odebrałeś już furę z pakietu startowego to zakładaj temat i dawaj na miasto polatamy trochę
    Haha Marcin pomysł ekstra z dokładkami, ciekawe co nasze żony powiedzą na taką cenę za kawałek plastiku... Wyśle się je na ciuchy i zapomną

    Moja już gotowa, jutro odbieram i będzie można w końcu zagrzać porządnie oliwe. Jak będzie sucho to w końcu polatamy
    Temat oczywiście założę ale muszę się zebrać i zrobić dobre zdjęcia.

  6. #26
    Użytkownik Świeżak Avatar Marcin20vt
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR Giuletta QV
    Postów
    66

    Domyślnie

    Cytat Napisał Calypso Zobacz post
    Haha Marcin pomysł ekstra z dokładkami, ciekawe co nasze żony powiedzą na taką cenę za kawałek plastiku... Wyśle się je na ciuchy i zapomną

    Moja już gotowa, jutro odbieram i będzie można w końcu zagrzać porządnie oliwe. Jak będzie sucho to w końcu polatamy
    Temat oczywiście założę ale muszę się zebrać i zrobić dobre zdjęcia.
    No to tak się zrobi - transakcja wiązana. Ja jadę do Włoch Maj / Czerwiec więc będę tam grzebał może gdzieś trafię 2 sztuki po 100 €

    Odbieraj i dzwoń jak będzie sucho, polatamy, pogadamy

  7. #27
    Użytkownik Świeżak Avatar T-93
    Dołączył
    08 2018
    Auto
    AR Giulietta QV
    Postów
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin20vt Zobacz post
    Witajcie, trochę się zastanawiałem czy dać ten temat tutaj czy w dziale tuningu ale po chwili szybko załapałem że do tuningu to ma się daleko

    Wpadł mi do głowy pomysł oklejenia dokładki tylnego zderzaka folią carbon. Widzę na allegro jest duży wybór takich foli od kilku złotych do kilku stówek:

    https://allegro.pl/listing?string=fo...n-mot-1-1-0424

    A zdjęcie dokładki to jak widać w alfie, dokładka bez żeber ( niestety bo wolałbym z żebrami ale wtedy mogło by być trudno nałożyć )

    Ale do meritum - czy ktoś coś takiego robił, podejmował próbę ? Albo w ogóle ma jakieś doświadczenia w pracy z taką folią ? Opalarka, 2 osoby odtłuszczona powierzchnia i ogień ?

    Z góry dziekuję za odpowiedzi.
    Jeśli chodzi o oklejenie tylnej nakładki to może być problem. Pytałem w kilku firmach zajmujących się oklejaniem aut i otrzymałem odpowiedź, że ze względu na strukturę (porowatość) nie są w stanie okleić nakładki.

Podobne wątki

  1. Folia Carbon?
    Utworzone przez Jeva w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-01-2015, 11:16
  2. Klapę tylną do 156 SW kompletną oraz szybę od komory bagażnika tylną prawą
    Utworzone przez odrobina156 w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-04-2012, 11:28
  3. Folia carbon w GT
    Utworzone przez Abidibi1509 w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 28-10-2011, 20:55
  4. [156] carbon, carbon i jeszcze raz carbon
    Utworzone przez mrutyś w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-07-2008, 16:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory