Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Oczekiwanie na nową Giuliette

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    Dziwić się że wyniki sprzedaży takie a nie inne... i ta zlewka salonu, przykre że za taką kase mają takie podejście. Miesiąc temu odebrałem nową 3, czekałem tydzień bo akurat wybrana wersja była w gdańsku, ale powiedziano mi że gdyby nie to czas oczekiwania wynosi miesiąc, dostawa z Japonii, nie z Włoch...
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

  2. #12
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Polska
    Auto
    matyczna pralka Samochód: Giulia 2.0 MY21
    Postów
    517

    Domyślnie

    Co ci tak przeszkadzają wyniki sprzedaży? To akurat dobrze.
    Wolę jeździć samochodem w miarę unikalnym na polskich drogach, bo obecnie co drugi nowy samochód to mazda o wyglądzie oślizłej kijanki i to jeszcze w tym samym kolorze. Niedługo się z niej zrobi druga skoda.
    Ostatnio edytowane przez FernandoAlfonso ; 19-09-2019 o 15:44

  3. #13
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    Cytat Napisał paweltbu Zobacz post
    Dziwić się że wyniki sprzedaży takie a nie inne... i ta zlewka salonu
    Jaka zlewka ?
    Termin ma podany 4 miesiące ,nawet jakby zamówił 1 czerwca to i tak termin jest do 30 września.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Ciesz się że już wyprodukowana bo tu:

    https://www.clubalfa.it/72714-alfa-r...lla-produzione

    piszą że fabryka dalej stoi i już Giulietty się raczej nie naprodukują.

    Tłumaczenie translatora z włoskiego:

    In the coming months, moreover, the end of the production of the Alfa Romeo Giulietta could be registered , which recorded a real sales crash in 2019.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Mito
    Postów
    2

    Domyślnie

    Fca bielsko

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Wczo usłyszałem w salonie AR że benzyn tjet będzie produkowana maks do końca roku. Zostanie disel.

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Ciesz się że już wyprodukowana bo tu:

    https://www.clubalfa.it/72714-alfa-r...lla-produzione

    piszą że fabryka dalej stoi i już Giulietty się raczej nie naprodukują.

    Tłumaczenie translatora z włoskiego:

    In the coming months, moreover, the end of the production of the Alfa Romeo Giulietta could be registered , which recorded a real sales crash in 2019.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
    faktycznie, dawno nie zagladałem, ale wyniki za ostatni rok tak 3x niższe niż we wcześniejszych latach:
    http://carsalesbase.com/european-car...meo-giulietta/
    z drugiej strony trudno się dziwić, 10ty rok na rynku prawie ten sam model (liftingi to parę drobiazgów,szczególnie 2 ostatnie), do tego wycofanie wersji silnikowych - czas kończyć. ale gdzie następca?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    faktycznie, dawno nie zagladałem, ale wyniki za ostatni rok tak 3x niższe niż we wcześniejszych latach:
    http://carsalesbase.com/european-car...meo-giulietta/
    z drugiej strony trudno się dziwić, 10ty rok na rynku prawie ten sam model (liftingi to parę drobiazgów,szczególnie 2 ostatnie), do tego wycofanie wersji silnikowych - czas kończyć. ale gdzie następca?
    Nie ma następcy, chyba że uznać Tonale za następcę.
    Swoją drogą przez 10 lat nie zmienili nic, poza kolorami, wzorami felg, kilkoma drobiazgami w kabinie. Co gorsza każdy lift coś psuł, moim zdaniem najlepsze wnętrze pod względem jakości materiałów i wyglądu było to pierwsze (aluminiowy panel, przyciski a'la 8C itp.)

    Czy nie mogli by zmodyfikować przodu auta, dodać nowe silniki, napakować elektronicznymi zabawkami i asystentami i sprzedawać tego jako Giulietta 2 ?

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,987

    Domyślnie

    pewnie mogli, ale zrobili jak zawsze - zero nakładów a mimo wszystko (bo fajny desiign, bo fajnie jeździ) jakos się sprzedaje.

    zdziwiłeś mnie tym alu panelem - w życiu nie widziałem Giulietty z takim - jeśli to było w jakis wersjach to rzadkość
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    pewnie mogli, ale zrobili jak zawsze - zero nakładów a mimo wszystko (bo fajny desiign, bo fajnie jeździ) jakos się sprzedaje.

    zdziwiłeś mnie tym alu panelem - w życiu nie widziałem Giulietty z takim - jeśli to było w jakis wersjach to rzadkość
    No to było dostępne w pakietach Sport 1 i Sport 2, chyba do pierwszego liftu, ale nie jestem pewien.
    Był do wyboru panel z aluminium i szczotkowanego aluminium.

    W załączniku skany dwóch stron ze starego folderu.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2019-09-21 12.06.23.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	51.8 KB
ID:	262109   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2019-09-21 12.07.10.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	51.7 KB
ID:	262110  

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Kilka pytań o Giuliette.
    Utworzone przez Damian21 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-08-2018, 20:20
  2. [Giulietta] Czy kupilbys drugi raz Giuliette?
    Utworzone przez korzen w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 15-09-2015, 09:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory