Witam.
Podrążyłem temat B&M Julka 2011r. Nie lubię jak coś nie działa w aucie i temat ugryzłem.
Więc tak w moim przypadku Julka 2011r. Moduł B&M zero reakcji umarł. Więc szukam po Eper co tam jest i ogr. 50521292 znalazłem informacji dużo że one padają więc mając znajomego w serwisie AR dzwonię i pytam czy czasem nie wypuścili innych "poprawionych" modułów i słyszę ze tak od 2012 r. Podał mi nr. 51989250 który jest poprawionym modułem i najlepiej jego szukać ( w moim przypadku). Pasuje z Fiatów i Lancii oraz Abartha. Ale szukając dalej znalazłem ze ten nr. 51989250 zamienia się także na nr. 51943247 i taki udało mi się znaleźć z Fiata EVO coś tam 2013 r.
Montaż banalnie prosty i później chwila kombinacji z Proxy i Body kompem i wszytko ruszyło i działa.
Jakby ktoś szukał pomocy polecam także firmę z Tychów Ko-Car gość ma łeb do tego że nie znam lepszego, współpracuję już z nim długi czas i jak dotąd daje radę. W tym przypadku pomógł mi przypisać do Body na nowo B&M po usunięciu jego przez "fachowca"
Koszt jaki poniosłem w skali serwisu to około 15% ceny modułu zakupionego w serwisie.