Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Bluetooth

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Giulietta
    Postów
    6

    Domyślnie Bluetooth

    Witam.czy ktoś może polecić mi bluetooth do alfy Giulietta( rocznik 2010) ? Z góry dziękuję za odpowiedzi pozdrawiam Ania

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2016
    Auto
    Giulietta 1.4 170
    Postów
    40

    Domyślnie

    zmieniarka yatoura. koszt około 250zł. Ja kupowałem od razu po zakupie julki czyli prawie dwa lata temu i śmiga świetnie, nic złego nie mogę powiedzieć.


    https://allegro.pl/oferta/zmieniarka...our-7162257308

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Giulietta
    Postów
    6

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za odpowiedź

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta QV 2011
    Postów
    11

    Domyślnie

    forum.alfaholicy.org/mito_giulietta/160929-_zamontowac_cyfrowa_zmienairke_dension.html
    muzyka BT plus rozmowy, w zestawie jest mikrofon, sterowanie działa z kierownicy

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Giulietta
    Postów
    36

    Domyślnie

    Czy ten Yatour może posłużyć do słuchania np Spotify z telefonu? Da się wtedy przełączać kolejne utwory przyciskami z kierownicy? Mogę to sam zamontować? Zadziała jak plug&play, czy trzeba coś kombinować w kompie? Kiedyś było coś wspominane o "osiowaniu proxy" (nie wiem nawet co to jest).

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta QV 2011
    Postów
    11

    Domyślnie

    nie wiem jak Yatour, ale Dension po prostu sie podłącza pod port zmieniarki i działa bez jakichkolwiek kombinacji.

    Trzeba tylko pamiętać, że czasem nie uruchamia się poprawnie, jeśli np auto nam zgaśnie na światłach i odpalamy bez wyjęcia kluczyka ze stacyjki.
    Wtedy trzeba kluczyk wyjąc na 5s, uruchomić ponownie i zmieniarka się zaincjalizuje prawidłowo.
    Tak miałem też przy pierwszym podłączeniu, myślałem, że nie działa, a trzeba było wykonać ten "reset"

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Giulietta 1.4 170KM TCT '13
    Postów
    24

    Domyślnie

    Podepnę się pod temat:

    Auto: Giulietta 2013

    Czy jakość Bluetooth wpinanego do AUX moze miec znaczenie w kontekście jakosci dźwięku? Kupiłem na próbę najtańszy moduł na allegro (ok. 10 zl ) i jakość dźwięku w porównaniu do tego z Radia/CD jest zauważalnie słabsza. Żródło dźwięku to Apple Music z iPhone 7.

    Zastanawiam się czy można uzyskać jakoś porównywalną do tej z CD kupując lepszy jakościowo moduł. Rozum mówi, że to zwykły przesył i powinno działać 0 jedynkowo, ale może nie mam racji Ewentualnie może trzeba coś zmienić w ustawieniach wyjścia AUX?

    z góry dziękuje za pomoc

  8. #8
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    Giulietta
    Postów
    36

    Domyślnie

    Jest sens kupować Yatoura, albo Densiona (czym w ogóle się różnią?), jeżeli posiadam moduł Blue&Me i chcę jedynie puszczać muzykę z telefonu na co ten moduł akurat nie pozwala. Dlatego pytam o możliwość sterowania z kierownicy Spotify. Nigdy nie puszczałem muzyki na żadnym zewnętrznym urządzeniu i nie wiem czy to w ogóle możliwe, żeby to zewnętrzne urządzenie mogło sterować aplikacją w telefonie. Pytam bo skoro mam Blue&Me, czyli również Aux i złącze USB w schowku, to może lepiej kupić coś w stylu BlitzWolf BW-BR3, czyli taki transmiter Bluetooth, który wepnę w aux. To tańsze rozwiązanie i prostsze w montażu, ale przełączanie utworów z kierownicy raczej nie wchodzi w grę.

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    166
    Postów
    15

    Domyślnie

    allegro.pl/oferta/parrot-ck3100-zestaw-bluetooth-alfa-giulietta-mito-8640307701

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta QV 2011
    Postów
    11

    Domyślnie

    mam taki config, ale bez AUX.
    Dension działa równolegle z Blue and Me, czytaj jak ktoś do Ciebie dzwoni, muzyka się wyłącza i potem wraca po rozłączeniu połączenia, tak jak było by to fabryczne rozwiązanie. (dzięki temu, że symuluje zmieniarkę).
    W wypadku AUX, też by było przełączenie pewnie, ale muzyka by po stronie telefonu dalej leciała, nie było by pauza i powrót.
    Takie droższe rozwiązanie daje Ci to, że masz zapewnioną jakość najlepszą, pełną współpracę ze sterowaniem, współpracę z B&M.

Podobne wątki

  1. [159] Elm 327 bluetooth
    Utworzone przez edi w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 241
    Ostatni post / autor: 06-12-2022, 12:38
  2. Bluetooth na aux
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-08-2018, 08:18
  3. [159] bluetooth????
    Utworzone przez novac w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 13-07-2016, 21:30
  4. [159] Bluetooth
    Utworzone przez Czarunio w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 19:55
  5. [159] Elm 327 bluetooth
    Utworzone przez FISHA159JTDM w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-06-2012, 13:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory