Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: giullietta qv - trakcja

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar piotruś1
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    Giulietta Veloce / Subaru Forester 2,5XT / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6
    Postów
    140

    Domyślnie

    Nie mam RaceLogic'a i nie mam zamiaru robić dokładnych pomiarów. Szczerze mówiąc LC pobawiłem się może 3, 4 razy, ale wyglądało to jak na tym filmiku, wiec raczej faktycznie te 6s jest osiągalne: https://www.youtube.com/watch?v=pefKu5yaToo

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Calypso
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione
    Postów
    501

    Domyślnie

    Może i statystyki mówią inaczej, może kierowca coś nie ogarnął, nie mam pojęcia. Raz udało mi się złapać z inną qv w tct i próby wyglądały tak jak w moim opisie wyżej. Pod koniec kierowca tct pomachał i krzyknął, że skrzynia "zamuliła"... Nigdy nie jeździłem w tct, więc nie wiem jak ta skrzynia pracuje faktycznie.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Giulietta 2.0JTDm 175km TCT 2016
    Postów
    61

    Domyślnie

    Ja co prawda nie mam QV ale mam też tct i powiem szczerze że jest ona szybka, może nie tak szybka jak jakieś sportowe skrzynie dwusprzęgłowe ale na D daje rade i przy zmianie biegów nie traci się tyle boostu co w manualu. Jedyna zamuła która mi się zdarzyła kilka razy na normalnym trybie to taka, gdy mamy złe wyczucie czasu . Przykładowo, jedziemy spokojnie powiedzmy w niezabudowanym i przed nami ktoś zamula, dojezdzamy do niego(spokojnie) i w głowie już mamy zamysł wyprzedzania, a skrzynia robi nam tzw. pranka i akurat 0.1 sekundy przed wciśnięciem gazu do oporu wrzuca piątke. Wtedy jest dosyć spory lag, ale zrzuca te 2 biegi bardzo sprawnie.

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Skawina
    Auto
    Giulietta
    Postów
    1

    Domyślnie

    Jeśli tak bardzo ale to tak bardzo chcesz ruszyć z kopyta to pod maską na prawym kielichu jest wtyczka od ABS wypnij ją i trakcji nie masz wogóle ABS oczywiście też nie więc uważaj. Jak podepniesz błędy zgasną

Podobne wątki

  1. Klopot z recznym/ABS/Trakcja
    Utworzone przez Hrabja Miły III w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-01-2018, 11:15
  2. Świecący abs i trakcja
    Utworzone przez mario1662.4 w dziale 166
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 25-05-2013, 18:30
  3. 3.0 a trakcja jak poprawic start
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 20:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory