Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: ESP razem z Check Engine

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar MisiekRz
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Południe
    Auto
    Mito 1.4 t-jet
    Postów
    18

    Domyślnie ESP razem z Check Engine

    Witam, mam problem założyłem opony zimowe że względu na to że już letnie to był syf i chodziły też za głośno ostatnimi dniami leje deszcz więc jechałem do roboty i delikatnie koła poderwało gdy ruszałem że świateł załączył mi się ESP razem z Check Engine gdzie może leżeć problem, ESP gasnie jak wyłączę całkiem silnik a Check Zostaje.... Dodaje też że była regenerowana maglownica i dołożone dystanse ze względu że koło jest 16 a nie 17, i przód hamulce brembo więc tarło trochę. Czemu 16 bo na takich kupiłem 17 wrzucę ale na lato.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar DmX
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Mito QV
    Postów
    626

    Domyślnie

    komputer prawdę Ci powie.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar MisiekRz
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Południe
    Auto
    Mito 1.4 t-jet
    Postów
    18

    Domyślnie

    Wiem, ale pytam bo może ktoś z was miał podobny problem

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomkoziolek
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta QV 1,4 MA 170 kM
    Postów
    603

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego ktoś kto ma proble nie podepnie kompa i odcxyta błędy. CE wyświetla się nie bez powodu. Komp to podstawa a późnie post. I powiem Ci że 16 na Brembo to jakaś fuszera i po pierwsze jest niedopuszczalne przez producenta a po drugi jak lekko obcierały to gratuluję pomysłowości .....

    Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Jeszcze prawie lato i założyłeś zimówki? Rozumiem, że dla swojego i innych bezpieczeństwa?
    Czemu policja takich nie wyłapuje?

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar MisiekRz
    Dołączył
    09 2020
    Mieszka w
    Południe
    Auto
    Mito 1.4 t-jet
    Postów
    18

    Domyślnie

    Dobra ja nie pisze w sprawie problemu z hejtem tylko problem z samochodem.. Tak podepnę jutro miałem zamiar to zrobić ale myślałem że ktoś mnie nakieruje mniej więcej jaka może być przyczyną bądź ktoś taka przyczynę zna a co do kol to jest 16 bo za 17 i plus opony to wyszło by trochę pieniędzy a może się ktoś zastanawiał a może nie? Może ktoś ma by wyłożyć 3 koła a może na razie ktoś idzie innym kosztem bo ciśnie go coś innego, pomyśleliście chociaż tą makówka? Co to za forum, dzieci ja się pytam?

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair / Mito 1.4 TB
    Postów
    513

    Domyślnie

    Cytat Napisał MisiekRz Zobacz post
    Dobra ja nie pisze w sprawie problemu z hejtem tylko problem z samochodem.. Tak podepnę jutro miałem zamiar to zrobić ale myślałem że ktoś mnie nakieruje mniej więcej jaka może być przyczyną bądź ktoś taka przyczynę zna
    Najlepiej zna ją program diagnostyczny, podasz objawy i błędy z ECU i wtedy można coś doradzać. Inaczej to wróżenie z fusów.

    Cytat Napisał MisiekRz Zobacz post
    a co do kol to jest 16 bo za 17 i plus opony to wyszło by trochę pieniędzy a może się ktoś zastanawiał a może nie? Może ktoś ma by wyłożyć 3 koła a może na razie ktoś idzie innym kosztem bo ciśnie go coś innego, pomyśleliście chociaż tą makówka? Co to za forum, dzieci ja się pytam?
    Takie rzeczy się zbija z ceny przy zakupie lub uwzględnia w późniejszych wydatkach. Jak Cię nie stać na auto i jego utrzymanie to trzeba zejść półkę niżej a nie januszować. Ciekawe co zrobisz, jak zaraz padnie np. amortyzator? Kupisz jeden, bo taniej?
    Ostatnio edytowane przez Piotrek1983 ; 01-10-2020 o 06:09

  8. #8
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał MisiekRz Zobacz post
    Dobra ja nie pisze w sprawie problemu z hejtem tylko problem z samochodem.. Tak podepnę jutro miałem zamiar to zrobić ale myślałem że ktoś mnie nakieruje mniej więcej jaka może być przyczyną bądź ktoś taka przyczynę zna a co do kol to jest 16 bo za 17 i plus opony to wyszło by trochę pieniędzy a może się ktoś zastanawiał a może nie? Może ktoś ma by wyłożyć 3 koła a może na razie ktoś idzie innym kosztem bo ciśnie go coś innego, pomyśleliście chociaż tą makówka? Co to za forum, dzieci ja się pytam?
    Że co proszę? Stwarzasz niebezpieczeństwo na drodze i jeszcze masz do innych pretensje? To trzeba było kupić Trabanta, jak cię nie stać na utrzymanie samochodu.
    Dzieciaku!

  9. #9
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,468

    Domyślnie

    Przestańcie już .
    Każdy orze jak może i nic wam do tego.
    A zakup zimówek jest lepszy niż jazda na łysych letnich oponach.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  10. #10
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Jasne, lepiej jeździć w nocy z latarką niż kupić nowe żarówki, bo stare się przepaliły.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory