• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

[MiTo] Gdzie szukać przyczyny

MisiekRz

Nowy
Rejestracja
Wrz 30, 2020
Postów
18
Lokalizacja
Południe
Auto
Mito 1.4 t-jet
Zastanawiam się o co chodzi po wymianie czujnika kąta skrętu dalej lubi pokazać błędy ESP z Check Hill Holder asr esp itp.. Zwłaszcza gdy auto albo wejdzie za mocno w zakręt bądź jak koło poderwie na nierównym tak to na desce zero błędów komputer też nic nie wykrywa jeździ się normalnie dopóki coś mu tam nie zagra pod kołem chyba że o tryby DNA chodzi? Ogólnie to jechałem na N.
 
Ostatnia edycja:
robiłeś kalibracje czujnika i kalibracje polozenia kierownicy??
 
Kalibracja czujnika była robiona zaraz po jego zamontowaniu a montaż poszedł sprawnie i błąd kierownicy co był błędem stałym dla kompa nie istnieje

- - - Updated - - -

Może coś być z jakims czujnikiem ABS

- - - Updated - - -

Dodam jeszcze czy mogło coś się stać bo ostatnio z tyłu zapieczone było łożysko i dwa zaciski hamulcowe i były robione hamulce może coś od tego bo tylko jedno łożysko wymieniałem z tyłu ono z ABS chyba jest może by pasowało z drugiej strony chodź jest w sumie dobre , Ale to się stało w sumie po zrobieniu tego
 
Ostatnia edycja:
Amortyzatory
Powrót
Góra