Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Temat: Płyn hydrauliczny do TCT.

  1. #41
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2020
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulietta 1.4 170 KM
    Postów
    107

    Domyślnie

    Mam taką puszkę. A co do ładowanie to kiepsko. Doładowywać co miesiąc? Nie wiem czy wszyscy tak mają z Giuliettą. Swoją drogą, znajomi też ze S&S to pewnie mają inteligentne ładowanie i odpowiadali mi, że nie zaglądają do akumulatora.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1617816157069.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	108.3 KB
ID:	277382  
    Ostatnio edytowane przez wiesgaj ; 07-04-2021 o 18:31

  2. #42
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    156
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiesgaj Zobacz post
    Mam taką puszkę. A co do ładowanie to kiepsko. Doładowywać co miesiąc? Nie wiem czy wszyscy tak mają z Giuliettą. Swoją drogą, znajomi też ze S&S to pewnie mają inteligentne ładowanie i odpowiadali mi, że nie zaglądają do akumulatora.
    dokładnie to jest ten element. A czy znajomi mają dodatkowe grzałki które biorą prawie 700W prądu póki silnik nie osiągnie bodajże 50 stopni? Zgadza się na wiosnę, lato i jesień tego problemu nie ma bo jest cieplej i grzałki nie grzeją. Ja ładuję co miesiąc bo pracuje zdalnie i rzadko jeżdżę ale pamiętam że zeszłej zimy doładowywałem dwa razy.
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 136KM była
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 140KM była
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDM 175KM była
    Lancia Delta 2.0JTDM 165KM była

  3. #43
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    Giulietta 1.4 MA TCT 170KM
    Postów
    8

    Domyślnie

    Żeby nie robić z forum śmietnika, podepnę się pod ten temat.

    Mam Giu 1.4 170 MA i problem z wyciekiem że zbiorniczka wyrównawczego sterowania. Płyn zazwyczaj wycieka podczas jazdy w bardzo upalne dni po ok 20 kilometrach jazdy. Wyskakuje wtedy piktogram skrzyni na czerwono i wybija błąd P2940-62. Ogólnie skrzynia chodzi normalnie, tj. nie głupieje, nie szarpie przy ruszaniu czy przy zmienianiu biegów, a jedynie czasem dzieje się chyba standardowy mankament tych skrzyń czyli redukcja z 3 na 2.
    Olej w skrzyni oraz sterownia był wymianiany 2 lata temu w ASO oraz dokonano adaptacji skrzyni. Z akumulatorem nie ma problemów.

    Czy to też będzie problem z akumulatorem ciśnienia? Ktoś poleci kogoś sprawdzonego ze Śląska czy umówić to z ASO?

  4. #44
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    156
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał asymetryczny Zobacz post
    Żeby nie robić z forum śmietnika, podepnę się pod ten temat.

    Mam Giu 1.4 170 MA i problem z wyciekiem że zbiorniczka wyrównawczego sterowania. Płyn zazwyczaj wycieka podczas jazdy w bardzo upalne dni po ok 20 kilometrach jazdy. Wyskakuje wtedy piktogram skrzyni na czerwono i wybija błąd P2940-62. Ogólnie skrzynia chodzi normalnie, tj. nie głupieje, nie szarpie przy ruszaniu czy przy zmienianiu biegów, a jedynie czasem dzieje się chyba standardowy mankament tych skrzyń czyli redukcja z 3 na 2.
    Olej w skrzyni oraz sterownia był wymianiany 2 lata temu w ASO oraz dokonano adaptacji skrzyni. Z akumulatorem nie ma problemów.

    Czy to też będzie problem z akumulatorem ciśnienia? Ktoś poleci kogoś sprawdzonego ze Śląska czy umówić to z ASO?
    Jeśli ze Śląska i masz blisko do Katowic to polecam kontakt i wizytę w ItalAuto na Roździeńskiego (numer znajdziesz na necie) ja u nich zmieniałem sprzęgła TCT oraz dwumas z adaptacją, mają spora wiedzę na temat TCT dlatego zanim umówisz się do ASO zadzwoń i dopytaj czy pomogą. Nie zraź sie długim oczekiwaniem na termin zwykle 2 do 3 tygodni Daj znać czy coś ustaliłeś.
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 136KM była
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 140KM była
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDM 175KM była
    Lancia Delta 2.0JTDM 165KM była

Podobne wątki

  1. [159] Przewód wspomagania/hydrauliczny Alfa 159 2.2 JTS
    Utworzone przez dantom147 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-06-2020, 10:27
  2. Układ hydrauliczny-sprzęgło
    Utworzone przez boss_do w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-03-2012, 12:35
  3. Jak podniesc przod ?Podnosnik hydrauliczny
    Utworzone przez odzi w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-02-2012, 22:39
  4. Podnośnik hydrauliczny okolice Zabrza - pożyczy ktoś?
    Utworzone przez wiedzmaak w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 11:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory