Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Blue&Me - USB muzyka

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    Ja mam podzielone na foldery i działa normalnie. Co prawda raz na jakiś czas (kilka miesięcy) na jednej się zatnie, ale wystarczy wejść w menu i zmienić folder z którego ma grać i znowu działa normalnie.
    Tak, aktualizować B&M można samemu - patrz tutaj https://www.forum.alfaholicy.org/mit...ramowania.html
    Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1991 1275
    Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic VIII 1.8, Seat Leon ST FR 1.4TSI 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

  2. #22
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikeCZ Zobacz post
    Ja mam podzielone na foldery i działa normalnie. Co prawda raz na jakiś czas (kilka miesięcy) na jednej się zatnie, ale wystarczy wejść w menu i zmienić folder z którego ma grać i znowu działa normalnie.
    Tak, aktualizować B&M można samemu - patrz tutaj https://www.forum.alfaholicy.org/mit...ramowania.html
    Dzisiaj nowy pendrive, podłączam i wszystko wydaje się być ok, w sterowaniu na kierownicy widze foldery i wybieram jeden z nich, są wszystkie piosenki pokazane, więc wybieram jedną. Po czym nagle wysypuje się media, podłączam od nowa i wszystko poznikało oprócz dwóch piosenek i tylko one są odtwarzane, innych nawet nie ma już w wyszukiwarce. Na poprzednim pendrive było identycznie.

    A co do B&M to niestety strona, która jest podana w Twoim linku nie działa, chodzi mi o główną strone blue and me, bo adobe flash player nie jest już obsługiwany. Coś wiesz, jak temu zaradzić?

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    Hmm, ciekawe, no najwidoczniej coś nie tak z samą jednostką B&M.
    Tak, obiło mi się o uszy, że strona teraz nie dostępna, niestety ale innej strony nie znam - jedynie spróbować zapytać w ASO?
    Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1991 1275
    Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic VIII 1.8, Seat Leon ST FR 1.4TSI 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Silesia
    Auto
    156
    Postów
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Skaju Zobacz post
    Dzisiaj nowy pendrive, podłączam i wszystko wydaje się być ok, w sterowaniu na kierownicy widze foldery i wybieram jeden z nich, są wszystkie piosenki pokazane, więc wybieram jedną. Po czym nagle wysypuje się media, podłączam od nowa i wszystko poznikało oprócz dwóch piosenek i tylko one są odtwarzane, innych nawet nie ma już w wyszukiwarce. Na poprzednim pendrive było identycznie.

    A co do B&M to niestety strona, która jest podana w Twoim linku nie działa, chodzi mi o główną strone blue and me, bo adobe flash player nie jest już obsługiwany. Coś wiesz, jak temu zaradzić?
    Był temat z tą niedziałająca stroną B&M już był omawiany, poszukaj sobie bo to świeża sprawa, jest podane rozwiązanie niedziałającej strony.
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 136KM była
    Lancia Lybra SW 2.4 JTD 140KM była
    Alfa Romeo 156 SW 2.4 JTDM 175KM była
    Lancia Delta 2.0JTDM 165KM była

  5. #25
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał spoker Zobacz post
    Był temat z tą niedziałająca stroną B&M już był omawiany, poszukaj sobie bo to świeża sprawa, jest podane rozwiązanie niedziałającej strony.
    Przeszukałem wszystkie tematy z tym związane i jedyne co znalazłem to w dziale 159 na temat blue and me, ktoś udostępnił aktualizacja z 2010r, co mi wiele nie zmieni. Jakbyś miał pod ręką to rozwiązanie, chętnie bym poprosił o link.

  6. #26
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klonek
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    159 2.0 JTDm
    Postów
    878

    Domyślnie

    Cytat Napisał Skaju Zobacz post
    chętnie bym poprosił o link.
    https://www.forum.alfaholicy.org/mit...ighlight=flash

Podobne wątki

  1. [159] Muzyka z USB B&M
    Utworzone przez Dany159SW w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-04-2019, 19:15
  2. Jakie żarówki? Bosch Xenon Silver vs Osram Cool Blue vs Philips Blue Vision?
    Utworzone przez dyymianek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 15:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory