Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Blue&Me - USB muzyka

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie Blue&Me - USB muzyka

    Cześć wszystkim,

    jestem nowym posiadaczem Giulietty, starałem się ogarnąć to sam, czytając różne fora i oglądając filmy lecz niestety.
    Z tego co wiem, przez system BT nie ma szans na odtwarzanie muzyki, ale słyszałem różne opinie na temat USB, który jest w schowku.
    Jak to jest, podobno można odtwarzać przez kabel USB (iphone w automacie posiada tą funkcje). Lecz gdy tak robiłem funkcja Media Player dalej jest na szaro. Trzeba odpalić przez konkretny odtwarzacz? Spotify, cloudmusic albo może trzeba mieć zgrane piosenki na telefon.

    Jak ktoś może, niech doradzi jak najlepiej słuchać swojej muzyki, nie licząc adaptera i innych przeróbek.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    O ile czytałeś forum to musiałeś znaleźć wątki typu:
    https://www.forum.alfaholicy.org/mit..._telefonu.html
    https://www.forum.alfaholicy.org/mit...nie_usb-3.html
    oraz conajmniej 5 innych wątków na ten temat. Dlaczego więc zakładasz nowy i nie dołączyłeś swoje pytanie (o ile w żadnym z istniejących nie znalazłeś odpowiedzi) do jednego z nich?
    Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1991 1275
    Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic VIII 1.8, Seat Leon ST FR 1.4TSI 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Tak owszem, czytałem. Nie ma tam odpowiedzi na moje pytania.
    W owych tematach ludzie piszą, że można odtwarzać przez USB w schowku jeżeli ma się blue&me ale tak jak napisałem, po podłączeniu telefonu nie mogę wybrać funkcji Media Player. I stąd moje pytanie, co robie źle i gdzie szukać rozwiązania, oraz pytanie z jakich programów mogę ją odtwarzać

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Alfą Romeo Giulietta 2.0 JTDm 170KM TCT 2012r.
    Postów
    14

    Domyślnie

    Też mam Giulietta od niedawna ale u mnie sprawa jest prosta. Oryginalny kabel od iPhone’a podpięty pod gniazdo USB w schowku i muzyka włącza się sama. Odtwarzana jest z aplikacji Muzyka, utworów nie mam ściągniętych na telefon, są tylko dodane do biblioteki. Inaczej odtwarzać nie próbowałem, działa tak jak jest a lepsze wrogiem dobrego ;-)

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Tez używam oryginalnego lecz niestety media się nie włączają, nie ważne jaki program do muzyki. Coś ustawiałes w telefonie?

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Alfą Romeo Giulietta 2.0 JTDm 170KM TCT 2012r.
    Postów
    14

    Domyślnie

    Zupełnie nic. Aktualny soft. Sprawdzane na iPhone XS i iPhone 12. A jak podłączysz inne urządzenie to działa? Np. pendrive’a? Może samo złącze masz nie podpięte z jakiegoś powodu? Ja u siebie nic nie robiłem. Jedynie wgrałem polski język do Blue&me ale na nic nie miało to wpływu. Muzyka z iPhone’a działała przed językiem polskim i działa teraz.

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal_wpr Zobacz post
    Zupełnie nic. Aktualny soft. Sprawdzane na iPhone XS i iPhone 12. A jak podłączysz inne urządzenie to działa? Np. pendrive’a? Może samo złącze masz nie podpięte z jakiegoś powodu? Ja u siebie nic nie robiłem. Jedynie wgrałem polski język do Blue&me ale na nic nie miało to wpływu. Muzyka z iPhone’a działała przed językiem polskim i działa teraz.
    Jest dźwięk podłączenia telefonu, charakterystyczny dla Iphona, ale nie ładuje go przez port USB. I to tyle w sumie. Nic więcej się nie dzieje. Dzisiaj sprawdzę na innym telefonie i zobaczymy czy coś zmieni

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Skaju Zobacz post
    Jest dźwięk podłączenia telefonu, charakterystyczny dla Iphona, ale nie ładuje go przez port USB. I to tyle w sumie. Nic więcej się nie dzieje. Dzisiaj sprawdzę na innym telefonie i zobaczymy czy coś zmieni
    Niestety, różne kable, różne telefony i nic. Jakieś pomysły czy lecieć do ASO?

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    Spróbowałbym jeszcze z normalnym pendriwem, czy z niego będzie odtwarzał muzykę (format na FAT32 i jakiś nie za olbrzymi, do testu coś do 8GB pojemności).
    Bo o ile pika przy podłączeniu to jakieś połączenie tam jest. To że nie ładuje jeszcze nie tyle znaczy, bo ogólnie tam jest dość mały prąd i dzisiejsze komórki mogą wogóle nie uważać to za ładowanie Na dodatek piszesz "różne telefony" - wszystkie to iPhony? Bo Android wogóle nie jest wspierany (nie będzie działał).
    Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1991 1275
    Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic VIII 1.8, Seat Leon ST FR 1.4TSI 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2021
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Alfą Romeo Giulietta 2.0 JTDm 170KM TCT 2012r.
    Postów
    14

    Domyślnie

    Ja jeszcze mogę dodać że u mnie iPhone XS i iPhone 12 jest ładowany. Nie sprawdzałem tempa tego ładowania ale telefon to „dostrzega”.

Podobne wątki

  1. [159] Muzyka z USB B&M
    Utworzone przez Dany159SW w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-04-2019, 19:15
  2. Jakie żarówki? Bosch Xenon Silver vs Osram Cool Blue vs Philips Blue Vision?
    Utworzone przez dyymianek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 15:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory