bartek15
Użytkownik
- Rejestracja
- Cze 2, 2021
- Postów
- 148
- Auto
- Stelvio 2.0 280KM
Witam,
podłączyłem wczoraj samochód do MESa, wersja jeszcze z czasów jak miałem doblo (3.6) ale chyba działa bo łączy się bez problemów.
Kliknąłem sprawdzanie błędów ze wszystkich modułów i podczas tego procesu na desce rozdzielczej zacząłem otrzymywać komunikaty o wyłączających się kolejno systemach (asystent jazdy pod górę itp) więc w obawie przed narobieniem sobie dodatkowych problemów przerwałem proces, odłączyłem kompa, po uruchomieniu samochodu na szczęście wszystko działało normalnie. Czy jest to normalne zachowanie podczas sprawdzania błędów? Pozdrawiam
podłączyłem wczoraj samochód do MESa, wersja jeszcze z czasów jak miałem doblo (3.6) ale chyba działa bo łączy się bez problemów.
Kliknąłem sprawdzanie błędów ze wszystkich modułów i podczas tego procesu na desce rozdzielczej zacząłem otrzymywać komunikaty o wyłączających się kolejno systemach (asystent jazdy pod górę itp) więc w obawie przed narobieniem sobie dodatkowych problemów przerwałem proces, odłączyłem kompa, po uruchomieniu samochodu na szczęście wszystko działało normalnie. Czy jest to normalne zachowanie podczas sprawdzania błędów? Pozdrawiam