[Giulietta] Opony zimowe nośność

andy

Nowy
Rejestracja
Lip 13, 2011
Postów
90
Lokalizacja
Kraków
Auto
AR Giuelietta 1.4 TB, AR 159 2.0 JTDm 170 KM
Cześć
Stosujecie opony zimowe o wyższej nośności ? W instrukcji jest 225/45 R17 91Q, te które sobie znalazłem są tylko w parametrach 225/45 R17 94 V XL, czyli 91 vs 94 i wzmacniane, będzie z tym ok, czy będzie za twardo?
 
Dramatu żadnego nie będzie, ale jesli to nie jakaś korzystna cena itd to nie szedł bym w to zupełnie.
Koło jest wyczuwalnie twardsze, a z nośności raczej nie skorzystasz.

Twardości szukał bym predzej w zawieszeniu jesli bys chciał szukać lepszej jazdy w aucie.
 
Na większej twardości mi nie zależy, nexeny które mi się podobają są w tym rozmiarze tylko jako 94 XL
 
Dramatu tez żadnego nie będzie. Ja w G mam też XL bo akurat tak się okazja do zakupu ułozyła.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra