andy
Nowy
- Rejestracja
- Lip 13, 2011
- Postów
- 90
- Lokalizacja
- Kraków
- Auto
- AR Giuelietta 1.4 TB, AR 159 2.0 JTDm 170 KM
Cześć
Stosujecie opony zimowe o wyższej nośności ? W instrukcji jest 225/45 R17 91Q, te które sobie znalazłem są tylko w parametrach 225/45 R17 94 V XL, czyli 91 vs 94 i wzmacniane, będzie z tym ok, czy będzie za twardo?
Stosujecie opony zimowe o wyższej nośności ? W instrukcji jest 225/45 R17 91Q, te które sobie znalazłem są tylko w parametrach 225/45 R17 94 V XL, czyli 91 vs 94 i wzmacniane, będzie z tym ok, czy będzie za twardo?