Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: [Giulietta] Uconnect 6.5" wejście video

  1. #41
    Użytkownik Świeżak Avatar PingNoMore
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 KM
    Postów
    206

    Domyślnie

    Znajdzie się ktoś chętny do montażu kamerki u mnie? Oczywiście nie za darmo.

  2. #42
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2023
    Auto
    AR Giulietta 1.4 MultiAir 150 KM 2016
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witajcie!
    To mój pierwszy post po powitaniu na tym forum, więc wybaczcie jeśli zrobię coś nie tak.
    Podepnę się pod ten wątek, ponieważ nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Jestem posiadaczem Julki z radiem uConnect 6.5 Live z przyciskiem Apps i zaktualizowanym softem z wersji fabrycznej 16.11.41 do wersji 17.07.55 za pomocą aktualizacji wskazanej na tym forum. Wszystko poszło gładko i działa pięknie. Map na razie nie aktualizowałem, chociaż mam taki zamiar.
    Póki co jednak zależy mi na kamerze cofania, zatem za radą Kolegi gallus37 z pierwszego post'a tego wątku pobrałem magiczny plik `1 Magic Files`->`1 Magic - Alfa pre UPD (17.07.55).zip` oraz stosowne skrypty testowe ze wskazanej lokalizacji, które razem z plikiem "swdl.iso" wgrałem na sformatowanego pendriv'a 16GB FAT32 - wszystkie pliki na głównym katalogu obok siebie. Po włączeniu radia i odczekaniu na jego pełne uruchomienie umieściłem pen'a w złączu, a po kilkunastu sekundach wyskoczył komunikat o dostępnej aktualizacji do wersji 17.07.55, na który odpowiedziałem NIE i wyjąłem pen'a. Niby wszystko ok, ale po wrzuceniu wstecznego nic się nie dzieje - niebieskiego ekranu brak. Co robię nie tak? Czy skrypty na pewno sie wykonały?
    Z lektury tego wątku wynika, że na tym radiu i sofcie wszystko powinno działać, a jednak jest jakiś problem. Czy jest możliwe, że jest potrzebna jakaś dodatkowa aktywacja kamery cofania w MultiEcuScan. Gdzieś na YT widziałem filmik z taką procedurą, ale to nie dotyczyło Giulietty. Aktywacja była przeprowadzana w Body-->CAN Setup/PROXY Alignment Procedure, tylko czy taka opcja będzie w ogóle dostępna dla Giulietty, która chyba nigdy nie miała fabrycznie kamery cofania.

    Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

    Acha, jeszcze jedno: próbowałem testować skryptem działanie wejścia video także na starszym sofcie 16.11.41, tj. zanim dokonałem aktualizacji do 17.07.55 - również bezskutecznie. Stąd pomysł aktualizacji, ale jak widać bez pozytywnego efektu...

    Jeszcze jedna aktualizacja: wczoraj podłączyłem MultiEcuScan'a i opcji z aktywacją kamery nie znalazłem. Są natomiast cztery nieaktywne/nieobecne opcje dotyczące multimediów, których funkcjonalności nie znam, więc niczego nie zmieniałem . Może ktoś zna, tylko czy którakolwiek z nich może mieć w ogóle związek z moim problemem?...
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG20230418162429.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	121.9 KB
ID:	286677  
    Ostatnio edytowane przez kangur72tk ; 19-04-2023 o 11:29 Powód: Dodatkowe info

  3. #43
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2023
    Auto
    Alfa Romeo Gulietta
    Postów
    1

    Domyślnie Soft 17.35.41

    Witam, ogarnął ktoś temat kamery cofania w radiu z softem 17.35.41? Proszę pomocy przesiadłem się do Julki z Mazdy cx3 i brakuje mi strasznie kamery.

  4. #44
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2015
    Auto
    Alfa Giulietta 2017 2.0JTDM 150KM
    Postów
    31

    Domyślnie

    W jaki sposób usunąć modyfikacje? Dodatkowo zapodziałem backup. Podzieli się ktoś tym backupem, zadziała z czyjegoś radia?

  5. #45
    Użytkownik Świeżak Avatar PingNoMore
    Dołączył
    08 2019
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 KM
    Postów
    206

    Domyślnie

    Ja mogę wrzucić backup, ale czy zadziała to nie wiem.

    Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Nawigacja Alfa Giulietta Uconnect Harmann 6.5
    Utworzone przez Dareek w dziale Sprzedam części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-10-2019, 12:37
  2. "Krzywa" praca silnika - prośba o ocenę video.
    Utworzone przez grabsoon w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-06-2016, 14:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory