Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Giulietta USB/aux

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2022
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM 140 KM
    Postów
    34

    Domyślnie Giulietta USB/aux

    Dzień dobry.
    Jetem nowy na tym forum prosze o wyrozumiałość.Zakładam ten temat po przejrzeniu kilku podobnych nie odpowiadających na te pytanie.

    Zakupiłem Giuliette 2013.
    1. Posiadam kierownice multimedialną z przyciskami telefon i znaczek windowsa i radio bodajze bosch 940 low CD/MP3.
    2. Posiadam wejście aux/USB w schowku.
    3. Radio po przełączeniu MEDIA daje wybór CD/FM/AUX
    4. Na wyświetlaczu głównym nic nie miga, i także nie ma czegoś takiego jak znaczej BLUE&Me co zapewne wskazywałoby na posiadanie takiego modułu.Także zakładam że mój samochód nie jest wyposażony w te urządzenie.

    Aux działa, natomiast port USB jest martwy. Nie pojawia się opcja na ekranie radia, po włozeniu pendriva również nic się nie dzieje. Czy możliwe jest że samochód ma jak się wyraże niepodpięty port USB? Jeżeli podepnę telefon - nie wykrywa ładowana - nic.
    Czy istnieje możliwośc sprawdzenia czy samochód był skonfigurowany pod Blue&me bez rozbierania radia. Np po VIN? jeżeli tak jak to mogę odczytać , czy jest to opisane wprost ???

    Proszę o odpowiedź.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    nie ma 5V w gniazdku, wcześniejszy właściciel coś przeciążył? nie obstawiam braku połączenia. Do kosztów zakupu trzeba dopisać wizytę u elektronika.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    AlfaRomeo Giulietta 1.4 MA 170KM
    Postów
    19

    Domyślnie

    Ewentualnie masz tak jak u mnie. Mrugał licznik (nie działało Blue&Me) zostało zrobione osiowanie proxi i licznik nie mruga, ale Blue&Me nadal nie działa (USB martwe). I podejrzewam że tak możesz mieć u siebie teraz. Kupiłem najtańszy moduł Blue&Me na allegro od jakiegoś fiata, USB ożyło tzn jest tam zasilanie, ale Blue&Me nie udało mi się póki co uruchomić. Z tym, że nie próbowałem zbytnio, bo zależało mi głównie na zasilaniu w USB, żeby zewnętrzny adapter bluetooth działał na AUXie w radio. U mnie dodatkowo ktoś przeciął przy wtyczce Blue&Me dwa przewody od zasilania, bo z tego co czytałem to czasem jak moduł pada to rozładowuje akumulator na postoju, ale chyba samo złączenie przewodów nie przywróciło zasilania w USB z tego co pamiętam.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2022
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM 140 KM
    Postów
    34

    Domyślnie

    Czyli rozumiem czeka mnie sciągniecie panelu deski rozdzielczej i sprawdzenie co sie pod nim kryje

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-05-2019, 11:02
  2. [Giulietta] [ giulietta ] sprzedam giulietta 1.4 170km tct salon polska
    Utworzone przez lukas w dziale Sprzedam auto
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-03-2019, 16:27
  3. [Temat organizacyjny] Viva Giulietta - Ogolno Polski zlot Alfa Romeo Giulietta
    Utworzone przez Jabolek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2016, 12:32
  4. Giulietta SS i Giulietta G430 IMove Marangoni
    Utworzone przez eclipse w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-02-2011, 22:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory