I mnie dopadła usterka szyby pasażera. Kilka wątków już było o podobnych przypadkach, ale nie takich samych - a jak znam serwisy - to nie beda wiedzieć co z tym fantem zrobic. U mnie objaw jest dosc dziwny. Po wejsciu do samochodu i przekreceniu kluczyka szyba schodzi do samego dolu (otwiera sie na maxa) Nie mozna jej potem zamknac ani przyciskiem kierowcy ani pasazera. Po mniej wiecej 30 sek. moge szybe bez problemu zamknac i niby wszystko jest o.k. ale w trakcie jazdy potrafi nagle znow sie calkowicie opuscic i musze znow odczekac te pol minuty zeby moc ja zamknac. Jak zaczne szybe opuszczac i podnosic to znow na jakis czas potrafi sie zablokowac. Programowanie szyb robilem, odlaczalem aku itp. Od jakiegos czasu szyba przy otwieraniu i zamykaniu piszczy. Zastanawiam sie czy nie wystarczyloby przesmrowac prowadnice i wyregulowac prowadzenie szyby. Moze jakis czujnik dziala bo szyba ma opor i mi ja otwiera. Mozecie doradzic od czego zaczac? A moze ktos mial podobny problem i go rozwiazal.

mostom