Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Alfa Romeo Giulietta 2013

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    3

    Domyślnie Alfa Romeo Giulietta 2013

    Witam,
    Chciałabym w swojej Giulietcie wymienić fabryczne radio na stację multimedialną i mam pytanie, czy jak zakupię takie radio:

    allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-gps-alfa-romeo-giulietta-2010-2020-13024399005

    oraz taką ramkę

    car-tronic.pl/ramka-radiowa-2-din-alfa-guiletta-typ-940-52010-102013-p989?gclid=CjwKCAiAuaKfBhBtEiwAht6H72W5eDVqAhM4zOh QRDKUHQYfj0IYdzF4bbxgIlNNaWhdeepUYGw71RoCokgQAvD_B wE

    czy będzie pasować i czy ramka to jedyny niezbędny element czy coś jeszcze będę musiała dokupić?

    Przy okazji mam jeszcze pytanie czy ktoś posiada to samo radio co w linku i czy warto je zakupić?

    Proszę bez złośliwych komentarzy, nie znam się na tym dlatego pytam.

    Pozdrawiam, Klaudia

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2021
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1,4 TB 170KM LPG
    Postów
    10

    Domyślnie

    Witam
    Zamontowałem ten panel zakupiony w tym sklepie i jeśli chodzi o jakość to jest perfekcyjna . Natomiast montaż chińskiego radia w tym panelu wymaga podpiłowania otworu gdyż chińskie radio jest odrobinę większe od radia markowego . Co do radia czy mi się zadaje czy nie to chyba jest ono większe u góry w opisie brak wymiarów a to ważne . I jeszcze jedna sprawa radio napewno ma za mało pamięci Ram min. 2Gb żeby płynnie chodziło i brak jest zwnętrznego mikrofonu ten wbudowane bardzo słabo odbierają. Dobrze byłoby żeby radio obsługiwało jakiś dedykowany modem internetowyna na karete sim [lub radio z sim] który podłanczasz do radia wrzucasz w schowek i masz zawsze internet w radiu.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    3

    Domyślnie

    Super bardzo dziękuję Panu za odpowiedź, bardzo mi to pomogło.
    Jeszcze mam prośbę, mógłby mi Pan doradzić jakieś konkretne radio pod ten właśnie panel?
    Ja też nie potrzebuję cudów, mi chodzi głównie o możliwość słuchania własnej muzyki.

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Ryuuku
    Dołączył
    07 2021
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD TCT 170HP (STAGE1 206HP/435Nm)
    Postów
    14

    Domyślnie

    [MENTION=95392]klaudyna44[/MENTION] jeśli chodzi głównie o słuchanie własnej muzyki polecam kupić Odbiornik Bluetooth-Aux jeśli posiadasz złącze w schowku np. cos takiego allegro.pl/oferta/baseus-odbiornik-dzwieku-bluetooth-adapter-aux-usb-8380139502

    Ja osobiście korzystam z najtańszego z Chin wpięte w schowku akurat mam taki co jak przekręcę kluczyk sam łączy mi się z tel. odpalam muzyczkę i leci tak samo jak mam nawigacje to mówi na całe auto.
    Osobiście ja posiadam 2013rok ale przed lift z otwieranym ekranem i żeby nie psuć tych bajerów zdecydowałem się na takie rozwiązanie, tym bardziej, że urządzenie z chin kosztowało ok 8zł
    Pozdrawiam

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2023
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    3

    Domyślnie

    No i super. Dzięki ! To mi w zupełności póki co wystarczy, zresztą oryginalne radio bardzo mi się podoba i wcale nie uśmiechało mi się go zmieniać. Zakupię taki adapter i będzie cacy

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Ryuuku
    Dołączył
    07 2021
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTD TCT 170HP (STAGE1 206HP/435Nm)
    Postów
    14

    Domyślnie

    Daj znać jaki odbiornik finalnie kupiłaś i jak Ci się to sprawuje. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [Giulietta] błąd p1062 Giulietta 1.4 MA 170 KM, 2013
    Utworzone przez reluton w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-06-2021, 14:49
  2. [Giulietta] Giulietta 2013 - rdza?
    Utworzone przez tomik w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-08-2017, 18:11
  3. I Toruński spot Alfa Romeo - 24.02.2013
    Utworzone przez Semprefedele w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 17:42
  4. Alfa Romeo - wyniki sprzedaży - styczeń 2013
    Utworzone przez saroo w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-02-2013, 16:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory