Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Lusterka zewnętrzne

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar bartek15
    Dołączył
    06 2021
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170KM
    Postów
    141

    Domyślnie Lusterka zewnętrzne

    Panowie,
    pomóżcie bo oszaleje z tym eperem.
    W poprzedniej giulietcie miałem elektrycznie składane lusterka, a że bardzo to lubiłem i akurat wpadł mi w ręce dawca części to postanowiłem je przełożyć ale wczesniej zajrzałem do epera i zgłupiałem. Moja giulietta do której chce przełożyć lusterka jest z 2011, dawcą części jest poliftowa 2014. Poniżej info z epera na temat kolejno:
    1. Mojej poprzedniej giulietty 2010 w której miałem fabrycznie lusterka składane elektrycznie - szyba miała niebieski odcień
    2. Moja aktualna giulietta 2011, w której lusterka nie składają się elektrycznie (lusterko kierowcy ma 5 pinów) - szyba ma niebieski odcień
    3. Dawca części poliftowy 2014, w którym lusterka (chyba?) się składają (lusterko kierowcy ma 7 pinów) - szyba jest idealnie biała

    Czy ktoś z Was wie może, czy ostatecznie to lusterko jest składane elektrycznie i o co chodzi z tym !041 - BEZ 2 LUSTERKA ZEWN.ELEKTR i PODGRZEW.? Nie mam kodu drugiego lusterka, bo żeby się do niego dostać trzeba zdjąć plastikową obudowę, a kto próbował ten wie, że to nie jest prosta sprawa i boję się, że je niepotrzebnie połamię. Za wszelkie wskazówki wielkie dzięki


  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar bartek15
    Dołączył
    06 2021
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170KM
    Postów
    141

    Domyślnie

    Dodam tylko, że w samochodzie jest już zamontowany przełącznik od modelu ze składanymi elektrycznie lusterkami ale po podłączeniu tego opisywanego wyżej lusterka od strony kierowcy po wciśnięciu przycisku lusterko się nie składa. Zakładając, że lusterko jest ok czy jest jakiś dodatkowy przekaźnik lub bezpiecznik od składania lusterek? W instrukcji jest tylko info o bezpieczniku od ogrzewania lusterek

Podobne wątki

  1. Lusterka zewnętrzne ALFA 147
    Utworzone przez Bodzio98 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 12:31
  2. [146] osłonki na lusterka zewnętrzne
    Utworzone przez kazikx w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-05-2016, 15:23
  3. [159] Lusterka zewnętrzne z led
    Utworzone przez paweltbu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-02-2015, 21:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory