radosuaf
Aktywny
- Rejestracja
- Mar 18, 2010
- Postów
- 8,279
- Lokalizacja
- Poznan, Poland, Poland
- Auto
- Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
Bardziej bym się zaczął zastanawiać, dlaczego płynu hamulcowego ubywa, niż tego, że czasem trzeba oleju dolać.
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Bardziej bym się zaczął zastanawiać, dlaczego płynu hamulcowego ubywa, niż tego, że czasem trzeba oleju dolać.
WitamWłaśnie zrobiłem 10000 km i muszę przyznać że jak na razie wszystko jest ok,tylko po przejechaniu 7000 km musiałem dolac 100 ml oleju
![]()
Bardziej bym się zaczął zastanawiać, dlaczego płynu hamulcowego ubywa, niż tego, że czasem trzeba oleju dolać.
U mnie to samo powiedzieli przy 49000km.
Bez komentarza. Ciekawe ile ta przyjemność kosztuje.
Cóż..., dzisiaj zrobiłam tylko przegląd (oczywiscie olej i filtry miałam jak zwykle swoje). Jeszcze dokładnie mi nie policzyli tych wymian, ale będzie to około 4 tys.![]()