Strona 190 z 204 PierwszyPierwszy ... 90140180181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,900 z 2036

Temat: [MiTo/Giulietta] porady przy zakupie aut nowych

  1. #1891
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Napisałem powyżej - minimalizuje skutki wypadków, skraca czas reakcji i dojazdu służb ratunkowych do miejsca zdarzenia. Jest tyle innych rzeczy które zbierają dane z miejsca pobytu ludzi i jakoś można żyć. Czegoś się boisz? Bo ja nie.

    EDIT

    Zresztą tak do końca nie wiadomo, czy system będzie cały czas zbierał dane z miejsca przebywania, czy dopiero jak dojdzie do wypadku.
    Ostatnio edytowane przez mirekmiras ; 16-02-2018 o 10:28

  2. #1892
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Wożenie defibrylatora przez wszystkich kierowców też zmniejsza skutki wypadków. Tylko co skutki wypadków mają wspólnego z bezpieczeństwem?
    Jeśli w twoich mieście na każdym rogu napadają z gazrurką, ale każdy z napastników jest łapany przez policję, to znaczy że jest bezpiecznie i każdy chciałby tam mieszkać?

    Ja nie mam żadnej rzeczy, która by zbierała takie dane bez mojej wyraźniej zgody.

  3. #1893
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Ok, czas dojazdu służb ratunkowych nie ma żadnego wpływu na ratowania życia i zdrowia uczestnika wypadku. Co za różnica, czy przyjadą za 5 czy 15 min min. Z mojej strony koniec.

  4. #1894
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Nie ma wpływu na to mityczne BEZPIECZEŃSTWO!

  5. #1895
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knapek Zobacz post
    Na szczęście Uconnect w wersji bez nawigacji nie ma odbiornika GPS, więc to co zbiera nie jest groźne.

    - - - Updated - - -
    Nie do końca- w Uconnect 5 w polifcie 2016 jak chcesz korzystać np z radia internetowego musisz mieć zalogowany po bluetooth telefon i uruchomiona w komórce Aplikację Uconect Live. do tego aby cześć aplikacji działa poprawnie odpalony w telefonie GPS - resztę sobie wyobraź.

  6. #1896
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Była - Giulietta Veloce (QV) | Jest - Stelvio Veloce
    Postów
    113

    Domyślnie

    Generalnie to mocno zastanowiłbym się nad zakupem nowej AR Giulietta Veloce - oczywiście możesz nie mieć takich problemów jak ja i po prostu mieć więcej szczęścia, ale możesz też trafić jak ja:

    http://www.forum.alfaholicy.org/mito...ego_auta_.html

  7. #1897
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,801

    Domyślnie

    Nie dodałeś, że jesteś urodzonym pechowcem A tak na serio na podstawie jednego przypadku nie ma co wysuwać żadnych wniosków, Giulietta to mało awaryjny wóz. Oczywiście najmniej potencjalnych problemów jest pewnie w podstawowej TB120 KM ale mocniejsze wersje nie są dużo bardziej problematyczne, może jedynie wymagają nieco wyższej dbałości o zalecenia serwisowe.

  8. #1898
    ZBANOWANY Rowerzysta
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR Giulietta 150KM, Jeep Renegade
    Postów
    369

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Nie do końca- w Uconnect 5 w polifcie 2016 jak chcesz korzystać np z radia internetowego musisz mieć zalogowany po bluetooth telefon i uruchomiona w komórce Aplikację Uconect Live. do tego aby cześć aplikacji działa poprawnie odpalony w telefonie GPS - resztę sobie wyobraź.
    Przecież tam nie ma co używać. Samo badziewie.
    A jak się nie używa telefonu, to nie rejestruje pozycji samochodu.

  9. #1899
    Użytkownik Świeżak Avatar Adam100
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Żory
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta Super + bi xenony +pakiet komfort
    Postów
    209

    Domyślnie

    Cytat Napisał Knapek Zobacz post
    Przecież tam nie ma co używać. Samo badziewie.
    A jak się nie używa telefonu, to nie rejestruje pozycji samochodu.
    Knapek nie każdy potrzebuje w samochodzie komputera...
    Ja korzystam z radia, USB, czasami z radia internetowego, zestawu głośnomówiącego..... Wszystko w temacie, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba... Nawigacja i tak jest do du.... Wolę korzystać z Google maps na telefonie...

    Jedyna opcja, której żałuję, że nie ma a jest w 6.5 to analiza i wyświetlanie parametrów samochodu.

    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

  10. #1900
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    chłopie czytasz czasem to co ktoś pisze czy sam sobie odpowiadasz co chcesz i jak chcesz?
    Uconnect 5 ma 2 wersje - jak popatrzysz na panel albo masz przycisk MORE albo w nowszej wersji po 2016 APPS - ta druga wersja ma radio netowe, dostęp do Deezeer, Tunelin FB i innych mniej lub bardziej przydatnych rzeczy. Jest też system monitorowania jazdy- chce posłuchać radia netowego to muszę podłączyć fona po bluetooth i odpalić aplikację Uconnect Live - kumasz czy za bardzo skomplikowane?
    to że ty z czegoś nie korzystasz albo nie wiesz o jego istnieniu to nie znaczy że tego nie ma.
    Prawda jest taka że pobiera dane o stylu jazdy i ciul wie gdzie to trafia oprócz mojej komórki. Podobnie jest z systemem E call- to typowy monitoring pojazdu i tyle w temacie a funkcja powiadamiania to taka przykrywka.

Podobne wątki

  1. Potrzebuje porady przy zakupie AR 159 Q4
    Utworzone przez janwar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 11:10
  2. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 16:55
  3. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 19:50
  4. [159] Porady przy zakupie
    Utworzone przez jjokocha w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 19:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory