Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 244

Temat: Testy, artykuły, porównania...

  1. #61
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arkadius Zobacz post
    W ostatnim numerze Top Geara (z McLarenem na okładce) jest artykuł o Giulietcie QV. Mało konkretny, bo to raczej zestawienie mające ukazać klimat tego samochodu. Porównują go z włoską knajpą w Krakowie
    Frankowski z włoszczyzny to najbardziej lubi właśnie jedzenie, więc ... artykułem bym tego nie nazwał, bardziej reklamą restauracji w Krakowie Zdjęcia tylko niezłe.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  2. #62
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sierek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Gulietta QV
    Postów
    282

    Domyślnie

    Dzisiaj Julka QV dostała niezłą zrypkę w Automaniaku. Niestety oglądałem końcówkę. W podsumowaniu wyszło, że znowu Alfę kupuje się sercem...

  3. #63
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Za nieprzewidywalne hamulce i nijaki dźwięk z ukl wydechwego .... Szkoda ze nie za skrzynie

  4. #64
    Arkadius
    Gość

    Domyślnie

    Maznas nie bronił Alfy? Pewnie się Prokop o coś przypieprzył - zagorzały przeciwnik tych samochodów.

  5. #65
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Właśnie nie Mikiciuk tak od siebie bez udziału innych

  6. #66
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar MikoConAlfa
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Czarna jak diabeł Giulietta 2.0 JTDm2
    Postów
    107

    Domyślnie

    Pierwszy raz jak był program o Julce to Panowie Maznas i Mikiciuk bronili Alfy a teraz czy nadeszła nagła odmiana?
    Pan Maznas nawet powiedział do Prokopa "powiedz, że Alfa nie jest męskim samochodem jeszcze raz to wylecisz ze studia" - cytuję z pamięci.

    Jakoś mi się nie chce wierzyć, że tak szybko Panowie zmienili zdanie - pewnie pojawił się sponsor i nagle zamilkli... Jako "naczelny" Cars'a Pan Maznas opisywał niemalże w peanach Brere.

    Sponsorowane programy dla amatorów kwaśnych jabłek Czołówka programu powinna się zaczynać od słów "Das auto."

  7. #67
    Bacek
    Gość

    Domyślnie

    Widziałem ten program i generalnie poziom tego materiału nie odbiega od innych mizernych testów robionych przez redaktorów automaniaka. I wcale nie chodzi mi o to że tym razem alfa im się nie spodobała... Chcą być na siłę oryginalni i robią z siebie gwiazdy. Mnie w tym programie najbardziej denerwuje to, że przez połowę każdego materiału pokazują redaktora a ani razu nie pokazują wnętrza samochodu! Zaznaczam, nie chodzi mi o materiał o julce ale ogólnie o wszsytko co tam pokazują. Nie wiem jak Wy, ale ja bym chętnie w materiałach zobaczył jak wyglądają samochody innych marek w środku. To typowo komercyjny program i niestety coraz bardziej to widać. Ważniejsze jest pokazać pudełko wrzucone do bagażnika z odpowiednim napisem sponsora niż pokazać cały bagażnik albo pokazać jak wygląda przestrzeń po złożeniu siedzeń przy testach kombi.

    A wracając do QV, to generalnie chodziło im o to, że samochód nie ma cech typowego hot hatcha z czym trudno się nie zgodzić. Ale czy to wada? Zależy czego się oczekuje od samochodu, nie każdy chce aby po 100 km przejażdżki po naszych pseudo drogach bolał go kręgosłup i głowa od dudnienia wydechu... Jak ktoś ma ochotę zawsze może zmienić sobie wydech i jestem przekonany że brzmienie będzie ok, z zawiasem pewnie też nie będzie problemu żeby go utwardzić. Patryk M. nie oceniał tego samochodu jako normalny kompakt z mocnym silnikiem ale szukał w nim cech którch QV po prostu nie posiada. I np. dla mnie tak zbudowany samochód jest bardzo dobrą propozycją i pewnie w Europie znajdzie się cała rzesza klientów którzy myślą podobnie. Twardy jak deska samochód byłby bardzo niszowy, na dzisiaj alfa musi sprzedawać dużo i tak zbudowane auto pewnie sprzeda się lepiej.

  8. #68
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bacek Zobacz post
    Widziałem ten program i generalnie poziom tego materiału nie odbiega od innych mizernych testów robionych przez redaktorów automaniaka. I wcale nie chodzi mi o to że tym razem alfa im się nie spodobała...
    ... i dla tego nie oglądam tego programu. Wolę rzeczowe, aczkolwiek uszczypliwe i nie zawsze sprawiedliwe komentarze Clarksona w TOP GEAR.

  9. #69
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie Giulietta w Automaniaku

    Odcinek dostępny na vod.onet.pl
    Trochę zjechali Julkę...

    http://vod.onet.pl/automaniak,automa...5,odcinek.html

  10. #70
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sierek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Gulietta QV
    Postów
    282

Podobne wątki

  1. [Brera] Testy, artykuły, porównania...
    Utworzone przez sikor155 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 29-07-2022, 20:24
  2. Testy, artykuły, porównania
    Utworzone przez woyteq w dziale 166
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 11-11-2021, 09:57
  3. Testy, artykuły, porównania
    Utworzone przez cin_ek w dziale GT
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-11-2016, 19:56
  4. Testy, artykuły, porównania
    Utworzone przez cin_ek w dziale 147
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-03-2016, 14:15
  5. Testy, artykuły, porównania...
    Utworzone przez woyteq w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-06-2014, 10:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory