[Giulietta] Raport spalania

chyba ze tak :) u nas w Lublinie tor byl ale zamkneli bo miasto sprzedalo dzialke deweloperowi pod bloki ..
 
powyżej 3tys obrotów, jak dziadek, metropolie vs wiochy

a wiecie że w zabudowanym w dzień jest 50kmh ? :)
dziś zatankowałem i reset tripA - do roboty wyszło 5,1 średnio (fakt ze po drodze tylko 3 postoje na podporządkowanych - a tak to tempomacik 60 (ups) i V bieg)
jak dawałem 90 (tam gdzie znaki 50) a kawałek a4 to 160 - to średnia 8,5 wychodzi :angel:

najgorsze że wszyscy tak popierniczają - niech jedzie w cholere - ale nie - wyprzedzi ....i zwalnia że tempomatem go doganiasz nieubłaganie wrrr
 
no i już się musiał pochwalić - na śląsku masz DTŚke ze 100kmh i A4/A1 140kmh max - miejscowo tylko ograniczane do 80 - zwykłe trasy też mają
mówimy jednak o normalnym zabudowany z jezdnią dwukierunkową - takie mają 50 - no ale jak niektórym w mieście wychodzi średnia 120kmh to :blink:
 
To ja dorzucę swoje 5 groszy, bo mało diesli na forum. Wycieczka Wrocław - Chełm - Wrocław - 1150 km na jednym baku paliwa. Trasa ekspresówki 125-130 km/h plus drogi krajowe 90-100 km/h. W drodze powrotnej odcinek Radom - Piotrków 110km prawie cały czas za tirami 80 km/h - tankowałem Radomiu, po tych 110 km komputer pokazał średnie spalanie z odcinka 4,4 l/100km i zasięg 1330 km.


167361-raport_spalania-wp_20150513_22_34_42_pro.jpg
167362-raport_spalania-wp_20150513_22_34_26_pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20150513_22_34_42_Pro.jpg
    WP_20150513_22_34_42_Pro.jpg
    23.2 KB · Wyświetleń: 324
  • WP_20150513_22_34_26_Pro.jpg
    WP_20150513_22_34_26_Pro.jpg
    25.5 KB · Wyświetleń: 331
Miło popatrzeć na takie spalanie, moja kobietka 1.4 MA 170KM ma w tej chwili średnie 8.0 :)
 
Moze ktos napisac jakie spalanie ma Giulietta QV?

po kupnie auta na powrocie (trochę warszawskiego korka, potem autostrada 250km - tempomat 140-150kmh, trasa krajowa/wojewódzka 250km jazda 120-140kmh sporo wyprzedzania, , ostatnie 50km na trybie D i dużo ognia ;)) i wyszło mi 10,3l/100km - przy czym gdyby nie butowanie na trybie D na końcowym odcinku spokojnie byłoby 9,5l.

A jeżdżąc po mieście 100tys mieszkańców, średnia prędkość 30kmh, bo tu ludzie tak jeżdżą więc sporo ruszania i stania - ale też czasem trochę deptania wychodzi mi aktualnie 11-12l /100km.
 
Dołożę swoje 3 grosze. Zrobiłem przez ostatnie 2 dni Alfa 1800km, 99% po autostradzie. Powyżej licznikowego 140 wyszło srednio 9.4l (GPSowe 140 głównie do 160 przy wyprzedzaniu, średnia prędkość z odcinka 380km: 129kmph), lekko ponizej 140 wyszlo 7.8l (GPSowe 130-132, przy wyprzedzaniu 160, średnia prędkość z odcinka 614km 117kmph), lekko ponizej 130 licznikowego wyszlo 6.7 (GPSowe 120, z odcinka 699km średnia prędkosć 100kmph). Ta ostatnia wartość to IMVHO weszło o jakieś 2.5l mniej do baku niż zazwyczaj, bo przekłamanie pomiedzy komputerem a rzeczywistością jest ok 0.4l u mnie. 7.1l też brzmi dobrze. Po raz pierwszy jechałem A2 do Germanii, ale GPSowe 130 już nie raz i wynik jest powtarzalny. Jak dla mnie OK.
 
Ostatnia edycja:
Aż taka duża różnica między 130 a 140 km/h? Pytam, bo w te wakacje jadę Julką do Włoch i taka wiedza się na pewno przyda :).
 
Mi się jeszcze podobno silnik układa i podobno spalanie ma jeszcze zmaleć... ale na autostradzie z prędkością ~140 wyszło mi niecałe 10, z tempomatem zapiętym na 120 było 8.5
 
Może jak się "ułoży" silnik... teraz ma 1100 na liczniku, więc jeszcze trochę mogę poczekać :P
 
Aż taka duża różnica między 130 a 140 km/h?

Kilka razy jechałem trasę z limitem 130 i wynik się powtórzył. Będę wracał pod koniec sierpnia z wyspy to sprawdzę ponownie. Ile obrotów jest na VI przy 140? U mnie prawie 3000 (TCT).
 
Kilka razy jechałem trasę z limitem 130 i wynik się powtórzył. Będę wracał pod koniec sierpnia z wyspy to sprawdzę ponownie. Ile obrotów jest na VI przy 140? U mnie prawie 3000 (TCT).

Eh, gdybym to wcześniej przeczytał...

Z tego co kiedyś pisałem w tym wątku przy 170 km/h jest ok. 4000 rpm. Oznaczałoby to, że przy 140 km/h będzie jakieś 3300 rpm, ale to takie naiwne rozważania.

Dziwne byłyby różnice w przełożeniu na VI-tce, bo Vmax powinien pozostać ten sam... Różnice na pozostałych biegach to pół biedy. Ale manual i TCT na tych początkowych się sporo różnią przełożeniami.

PS: Jak z tych wartości ekstrapoluję liczbę obrotów przy 220 wychodzi dość absurdalnie... Ledwo 4700 rpm w TCT i 5200 rpm w manualu. Ale do obrotów mocy maksymalnej daleko... Chyba zbyt naiwne przybliżenie. :(
 
Ile obrotów jest na VI przy 140? U mnie prawie 3000 (TCT).

Przy ręcznej skrzyni jest prawie dokładnie 3.500 obrotów (140 km/h wg GPS), przy 120 (wg GPS) jest prawie dokładnie 3.000 obrotów. Na zimówkach miałem wręcz idealnie w punkt, przy letnich oponach jest minimalnie mniej.
 
Katowice Karwia na odcinku 590Km średnie spalanie 9,5l LPG średnia prędkość na tym odcinku 114km/h
 
rany boskie - żre jak w moim PUGu 206 2.0 136KM :) ( tyle ze wydychane te francuskie chabety są - katalogowo 7.9 do 100kmh ale z 2.0 136kucy ? chyba ekologia - bravo HGT mialo 155 :P ) miałem bravo 1.4 82KM - w mieście do 12 wachy lub 10LPG - więc nie macie spoko z tymi 1.4 :)

a teraz czas na powkurzanie...:cool:
mój traktor co prawda wypala DPFa - spalanie chwilowe zamiast <5 pokazuje 8-9l
jednak ostatnio wyszło 6,5 w trybie mieszanym 5 dni do roboty i łikendy traski - na dystansie ponad 800km - i to bez autostrad - średnią V to 46kmh (tempomat i mam to w D... - a jadąc 50 w zabudowanym i oglądanie we wstecznym leszczy jak obgryzają ze złości kierownicę... - potem wyprzedzają na ciągłej żeby zjechać za 50 m lub najlepsze - na łukach nawet przy 70kmh - zostają daaaleko w tyle cykory (ESP nie reaguje wiec nie przesadzam)
 
Ja obecnie notuję regularnie na trasie (ok. 600km po drogach krajowych) spalanie rzędu 7,7-7,8l/100km
 
Amortyzatory
Powrót
Góra