Strona 135 z 135 PierwszyPierwszy ... 3585125126127128129130131132133134135
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,344 z 1344

Temat: Usterki po 10 tys.( i wiecej) km

  1. #1341
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał damson93 Zobacz post
    I zero problemów z modułem MultiAir :O?
    Zero

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  2. #1342
    Użytkownik Świeżak Avatar damson93
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Strzyżów
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    78

    Domyślnie

    To dobrze wiedzieć, bo wg. opinii, które czytałem na temat tych silników to po takim przebiegu tam już powinien siedzieć conajmniej 3 moduł

  3. #1343
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał damson93 Zobacz post
    To dobrze wiedzieć, bo wg. opinii, które czytałem na temat tych silników to po takim przebiegu tam już powinien siedzieć conajmniej 3 moduł
    Rocznik 2010 był słaby pod tym względem. Od 2011 coś tam poprawili.
    Poza tym podobno klucz do sukcesu to często zmieniać olej co czynię

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  4. #1344
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    Guiletta 1,4 Multi Jet 170 KM
    Postów
    1

    Domyślnie I like this

    Cytat Napisał dwilk Zobacz post
    To nie kupuj. Generalnie nie kupuj nowego auta. Kazde auto, bez wzgledu na marke ma prawo sie zepsuc. Mialem w zyciu kilka nowych samochodow. Ani jeden nie przetrwal gwarancji bez naprawy. Skala usterek byla od skrzypienia w podszybiu (Astra III), poprzez peknieta przednia szybe (R. Clio) po wymiane kompetnego zawieszenia tylnego (R. Laguna). O drobnostkach typu awaria pompy oleju (Astra), czy rozerwaniu silownika wspomgania kierownicy (Astra) nie wspomne. 4x wymieniany czujnik cisnienia oleju (Corsa), wymiana kompresora klimy (Leon).
    Nowoczesne auto sklada sie z miliona czesci od miliona dostawcow. Nie ma opcji aby cos nie zgrzytnelo.
    Uzytkownicy Alf maja niestety powazne kompleksy na punkcie awaryjnosci. Od slowa do slowa zaczynaja sie "wkrecac", wyszukujac u siebie usterki zauwzone przez innych Alfistow.

    Powtorze sie, Giulietta to moje n-te auto, jezdzilem wszystkim juz chyba od Forda Fiesty '88 przez 3 Renowki, Mercedesa W124, Volvo, przerozne Fiaty, Ople i Fordy. Kazdy sie psul, kazdy mial swoje "ficzery".

    Pisalem i czytalem fora dyskusyjne wieeeelu marek i nigdy nie spotkalem sie z taka skala hipohondrii. Przeciez wy sobie odbieracie radosc z uzytkowania swojej wymarzonej zabawki.

    Oczywiscie, ze moj egzemplarz ma swoje rozne niedostatki. Oczywiscie, ze licze sie z tym, ze cos sie zepsuje. Mam to gdzies, jest gwarancja, niech naprawiaja.
    A do czasu az cos sie zepsuje zamierzam jezdzic z bananem na twarzy i patrzec na nudziarzy w Aurisach, Golfach i Cee'dach
    Podoba mi sie Twoja odpowiedz. Zona jezdzi z bananem na ustach swoja Guiletta MA 170 KM a ja z racji nudziarza rodzinnym dziadkowozem Opel Vectra C oczywiscie w kombi gdzie komfort jest o wiele lepszy ale przez to nie mam takiego banana jak zona :-(

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Usterki po 100 tys.( i wiecej) km
    Utworzone przez barnio w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 20:03
  2. wiecej pali
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-01-2012, 12:55
  3. [159] Wiecej mocy....
    Utworzone przez Dzixon w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-03-2011, 13:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory