Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Trzeczące fotele

  1. #1
    MITOholik
    Gość

    Domyślnie Trzeszczące fotele

    Witam serdecznie, mam pytanie czy wam też trzeszczy fotel kierowcy/pasażera czy ktoś jest w stanie coś na to poradzić (oprócz WD40) lub jest w stanie wrzucić schemat budowy fotela kierowcy/pasażera w mito?, (tak żeby zlokalizować ten feralny element)fotel paskudnie trzeszczy (szczególnie jak wnętrze się nagrzeje)a wielokrotne zgłoszenie w serwisie nie przynosi efektów.
    Ostatnio edytowane przez MITOholik ; 11-05-2011 o 09:36 Powód: ort.

  2. #2
    chriscy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał MITOholik Zobacz post
    Witam serdecznie, mam pytanie czy wam też trzeszczy fotel kierowcy/pasażera czy ktoś jest w stanie coś na to poradzić (oprócz WD40) lub jest w stanie wrzucić schemat budowy fotela kierowcy/pasażera w mito?, (tak żeby zlokalizować ten feralny element)fotel paskudnie trzeszczy (szczególnie jak wnętrze się nagrzeje)a wielokrotne zgłoszenie w serwisie nie przynosi efektów.
    U mnie fotel kierowcy też trzeszczy a poza tym opada. Mechanizm podnoszenia/opuszczania był już wymieniany ale to nic nie dało. Z trzeszczeniem mam zamiar jechać. Zobaczymy co z tym fantem zrobią. Mam kilka rzeczy do naprawy więc pewnie na dniach odwiedzę serwis.

  3. #3
    Mila
    Gość

    Domyślnie

    u mnie nie trzeszczy.

  4. #4
    MITOholik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał chriscy Zobacz post
    U mnie fotel kierowcy też trzeszczy a poza tym opada. Mechanizm podnoszenia/opuszczania był już wymieniany ale to nic nie dało. Z trzeszczeniem mam zamiar jechać. Zobaczymy co z tym fantem zrobią. Mam kilka rzeczy do naprawy więc pewnie na dniach odwiedzę serwis.
    Kolega z Żor, też serwis tam zaliczyłem, niestety nie lepsi niż nasz Rybnicki, w Żorach warto rozmawiać tylko z Kierownikiem Salonu, bo serwisanci nawet się nie interesują. Odwalają swoje i spokój.
    Polecam Rozmowę z Kierownikem

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 78KM Progression
    Postów
    91

    Domyślnie

    Dzisiaj również zauważyłem trzeszczące fotele ;\ Mnie się wydaje że to od strony kierowcy, lewa strona fotela, albo może to pasy są ;\

  6. #6
    martomp1
    Gość

    Domyślnie a może to regulacja lędźwiowa

    witam
    u mnie również oparcie fotela trzeszczy byłem 3 razy, ponoć częśc jakąś wymienili, bez skutku... też zauważyłem, że głównie w ciepłe dni, czyli tworzywo, które jest podatne na temperaturę.
    Zastanawiam się czy nie jest to przypadłość foteli, które mają regulację lędźwiową ...
    może trzeba ją po prostu niestety usunąć...
    macie jakieś inne pomysły?
    \pozdrawiam
    M

  7. #7
    MITOholik
    Gość

    Domyślnie

    Chyba wszystkie mają, po stronie kierowcy, nie koniecznie już po stronie pasażera, u mnie jak na razie pomysłów brak

  8. #8
    chriscy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał MITOholik Zobacz post
    Kolega z Żor, też serwis tam zaliczyłem, niestety nie lepsi niż nasz Rybnicki, w Żorach warto rozmawiać tylko z Kierownikiem Salonu, bo serwisanci nawet się nie interesują. Odwalają swoje i spokój.
    Polecam Rozmowę z Kierownikem
    Znam ich wszystkich bardzo dobrze - to jest jedna firma w dwóch filiach. Mniejsza o szczegóły. Nie wiem co może Kierownik Salonu ale staram się rozmawiać z Kierownikiem ds. technicznych - to bardzo pomaga.

  9. #9
    MITOholik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał chriscy Zobacz post
    Znam ich wszystkich bardzo dobrze - to jest jedna firma w dwóch filiach. Mniejsza o szczegóły. Nie wiem co może Kierownik Salonu ale staram się rozmawiać z Kierownikiem ds. technicznych - to bardzo pomaga.
    Jakieś rezultaty??

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar grzesk
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    Auto
    było Mito 1.4TB ,Brera 2.4/jest 147 GTA
    Postów
    388

    Domyślnie

    napsikałem WD-10 na prowadnice fotela pasażera i nie trzeszczy-już tydzień

Podobne wątki

  1. [GTV Spider] Fotele GTA w Gtv
    Utworzone przez Lukas1020 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 10:47
  2. [164] fotele w 164 od 166
    Utworzone przez Dyny164 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-02-2013, 16:41
  3. [164] Fotele
    Utworzone przez misieq_91 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 21:24
  4. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-08-2010, 11:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory