Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Chcę kupić MiTo - czy warto? Jakie są koszty eksploatacyjne?

  1. #1
    ila34
    Gość

    Smile Chcę kupić MiTo - czy warto? Jakie są koszty eksploatacyjne?

    Witam wszystkim i proszę o radę ,przymierzam się do zakupu auta i bardzo podoba mi się AR Mito .Czy warto kupić ten samochodzik czy lepiej zainwestować w coś innego

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sierek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Gulietta QV
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cześć,
    na tym forum raczej nie dostaniesz porady zakupu czegoś innego niż AR.
    Poczytaj tematy związane z Mito - przekonasz się, że warto go kupić

  3. #3
    ila34
    Gość

    Domyślnie

    Zdaję sobie sprawę że na forum są sami miłośnicy AR , jak jest z częściami czy są bardzo drogie ? do tej pory jeździłam toyotą którą sprzedałam i chciałabym kupić coś oryginalnego ,na naszych drogach jeżdżą w większości VW i tego typu masówki .Mito jest piękne ,jak z awaryjnością tego auta ?

  4. #4
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Adalbrecht
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Hyundai i30N
    Postów
    107

    Domyślnie

    O poważnych usterkach nie wiem, a niedoróbki - jak wszędzie - ale bez większych problemów. Przejrzyj temat o lakierze, bo niektóre okazują się nietrwale. :>

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar metan
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    K-ce
    Auto
    Mito 1,4 MPI
    Postów
    1,059

    Domyślnie

    Cytat Napisał ila34 Zobacz post
    jak jest z częściami czy są bardzo drogie ?
    ,jak z awaryjnością tego auta ?
    Części mechaniczne są tanie-ogromna większość podchodzi z Grande Punto, oczywiście oprócz karoseryjnych itp.
    Awaryjność na akceptowalnym poziomie (u mnie przez dwa lata były drobiazgi)

  6. #6
    mito21
    Gość

    Domyślnie

    Mam mito juz prawie 3 lata, przejechałem 40 tys km i jak narazie jestem zadowolony nie miałem z nim zadnych klopotów, no moze poza lakierem jest delikatny latwo robia sie odpryski na nadkolach ale podobno egzemplarze z poczatku produkcji tak mają.

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar treboR L
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    AR Stelvio pełna opcja
    Postów
    267

    Domyślnie

    Cytat Napisał ila34 Zobacz post
    Zdaję sobie sprawę że na forum są sami miłośnicy AR , jak jest z częściami czy są bardzo drogie ? do tej pory jeździłam toyotą którą sprzedałam i chciałabym kupić coś oryginalnego ,na naszych drogach jeżdżą w większości VW i tego typu masówki .Mito jest piękne ,jak z awaryjnością tego auta ?
    Jak na klasę premium (bo jeśli nie wiesz to do takiej kategorii zaliczają fachowcy AR) jest prawdopodobnie jedną z najtańszych marek jeśli chodzi o części i serwis. Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego to się nie zastanawiaj, a jak spróbujesz to trudno Ci będzie jeździć czymś innym i nawet drobne niedociągnięcia nie będą w stanie tego popsuć.

  8. #8
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że przestudiowałaś ten temat: http://www.forum.alfaholicy.org/mito...y_zakupie.html ?

  9. #9
    MITOholik
    Gość

    Domyślnie

    Musisz podejść do sprawy mocno krytycznie żeby przekonać się że wyposażenie w porównaniu z potencjalną "Konkurencją-DS3, C3" jest na nie osiągalnym dla nich poziomie, ja za swój egzemplarz zapłaciłem 65k i mam dosłownie wszystko co można chcieć w takim autku, od automatycznej klimy dwustrefowej, felg 17', składanie podgrzewane lusterka, wszystkie systemy bezpieczeństwa, B&M, alarm fabryczny z paskudną syreną, itd.. no i Włoski design gratis. Co do usterkowości to jeżeli Jesteś pedantem to nie funduj sobie takich emocji, nie wiem na ile nowe modele są podobne do tych z 2010r, ale u mnie parę rzeczy należało by poprawić, materiały u konkurencji chyba nieznacznie lepsze ale.., nie mniej jednak polecam serdecznie bo tyle frajdy mam z jazdy, że nie jest to do opisania. Polecam silnik 105KM jeżeli lubisz się wozić, jak chcesz mieć nad innymi przewagę na drodze to weź coś mocniejszego. Zastanów się jeszcze nad Punto Evo Abarth to nietuzinkowy samochód ze stajni Fiata, sam się zastanawiałem czy teraz nie zmienić ale zostaje z AR ;]

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał ila34 Zobacz post
    Witam wszystkim i proszę o radę ,przymierzam się do zakupu auta i bardzo podoba mi się AR Mito .Czy warto kupić ten samochodzik czy lepiej zainwestować w coś innego

    Tu masz odpowiedź
    http://www.youtube.com/watch?v=EcipyROBOeI
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

Podobne wątki

  1. Wymiana sprzęgła - jakie warto kupić ?
    Utworzone przez PICCOLA w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-06-2014, 21:21
  2. [MiTo] MiTo - warto kupić?
    Utworzone przez szymonjot w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-11-2013, 19:39
  3. Chcę kupić 147
    Utworzone przez Dejf w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-05-2013, 18:28
  4. Chcę kupić Alfę 147 do przekładki w pół automacie. Warto?
    Utworzone przez rafał 121 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-02-2013, 21:41
  5. [Brera] chcę kupić!!!
    Utworzone przez delejal'holik w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 28-09-2012, 09:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory