Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4567891011121314
Pokaż wyniki od 131 do 136 z 136

Temat: TOM-TOM dla GIULIETTA (MITO)

  1. #131
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Best11
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta, 2011, 1.4 benzyna 170KM, automat
    Postów
    14

    Domyślnie

    Krótkie info odnośnie aktualizacji i braku miejsca dla potomnych odnośnie nawigacji Tom Tom Blue & Me 2.
    Przed pytaniem tutaj na forum wysłałem jeszcze pytanie do Supportu TomToma. Odpowiedź dotarła dopiero dzisiaj, ale jest satysfakcjonująca i zgodna z tym, co pisał Rossi
    Cytat Napisał Rossi 69 Zobacz post
    W Tomtom możesz zainstalować wybrany wycinek mapy Europy.
    Cytat Napisał Rossi 69 Zobacz post
    Tak ,masz podane przykładowe wycinki i decydujesz który jest najbardziej przydatny dla Ciebie.
    I oficjalne info od supportu:

    Cytat Napisał Zespół obsługi klienta TomTom
    Dzień dobry!

    Dziękujemy za skontaktowanie się z Obsługą klienta TomTom. Nazywam się Victoria i chętnie Ci pomogę.
    Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi z powodu dużej liczby wiadomości e-mail.

    Z Twojej wiadomości rozumiem, że chcesz kupić mapę Europy w urządzeniu TomTom Blue & Me 2.

    1. Chciałabym poinformować, że mapa Europy to około 4,2 GB, co oznacza, że mapa nie będzie pasować do Twojego urządzenia.

    Możesz jednak zainstalować na swoim urządzeniu strefę mapy, która zmieści się na nim. W tym celu skorzystaj z poniższego linku:
    https://pl.support.tomtom.com/app/an...ail/a_id/17164


    2. Nowa wersja Mapy Europy została zaktualizowana i zawiera prawie wszystkie ulice i drogi w Polsce. Jeśli brakuje niektórych ulic, możesz zgłosić to przez Map Share Reporter. Nasz zespół przeprowadzi ankietę i wprowadzi niezbędne zmiany w następnych aktualizacjach.

    Aby zgłosić błędy na mapie po aktualizacji, możesz skorzystać z poniższego linku:

    Jak zgłosić błąd mapy? -> tutaj był ukryty link, niestety nie działa...
    Jeśli masz więcej pytań lub chcesz przekazać mi nowe informacje, proszę o kontakt przez link zawarty w tej wiadomości z chęcią pomogę.

    Z poważaniem
    Zespół obsługi klienta TomTom
    Dodatkowo filmik instruktażowy w języku angielskim:
    Ostatnio edytowane przez Best11 ; 22-02-2019 o 08:08

  2. #132
    Korba
    Gość

    Domyślnie

    jesli ktos ma chęć zamontować Tom Toma, to odsprzedam swojego niedrogo + za maskownicę ze schowkiem.
    Mam Alfę od 2 miesięcy i raz uzylem tom toma, tylko go odpinam stale, żeby mi szyby nikt nie wybił choć obsługa mp3 z dotykowym tom tomem wygodna.

  3. #133
    Użytkownik Świeżak Avatar Zefir
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta JTDm 170 TCT
    Postów
    193

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korba Zobacz post
    jesli ktos ma chęć zamontować Tom Toma, to odsprzedam swojego niedrogo + za maskownicę ze schowkiem.
    Mam Alfę od 2 miesięcy i raz uzylem tom toma, tylko go odpinam stale, żeby mi szyby nikt nie wybił choć obsługa mp3 z dotykowym tom tomem wygodna.
    Cześć, to jak rozumiem wpinany Tomtom w uchwyt na desce?
    Jaka wersja, czy to jest może Blue &me Tomtom 2 live. Ja mam centralkę drugiej generacji a pierwszą wersję Tomtoma i nie chcą mi się sparować.
    Więc jeśli Twoja wersja jest nowsza i byłaby przystępna cenowo może byśmy się dogadali.
    Pozdrawiam

  4. #134
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,208

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korba Zobacz post
    jesli ktos ma chęć zamontować Tom Toma, to odsprzedam swojego niedrogo + za maskownicę ze schowkiem.
    Mam Alfę od 2 miesięcy i raz uzylem tom toma, tylko go odpinam stale, żeby mi szyby nikt nie wybił choć obsługa mp3 z dotykowym tom tomem wygodna.
    Wejdź na sprzedaż części i tam ogłoś.
    Bazar/Części/ Sprzedam części.

  5. #135
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Po wpisaniu " SUMMER2019 " dostaje się rabat 30 % na nowe mapy. Ja sobie kupiłem na cały rok. Za całą Europę 192 zł. 4 aktualizacje. Może kogoś to zainteresuje.
    Gdzieś, kiedyś widziałem, że ktoś zmieścił link do takiego uchwytu na telefon który pasuje do gniazda tomtom w desce rozdzielczej. Kojarzy ktoś temat?

  6. #136
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2021
    Auto
    Giulietta 2.0 JTD 140km
    Postów
    8

    Domyślnie

    na ebayu da się znaleźć uchwyt na telefon który wchodzi w ten uchwyt, ale z tego co widzę to może naciskać w niektórych telefonach przyciski boczne

Podobne wątki

  1. [MiTo/Giulietta] Statystyka użytkowników
    Utworzone przez Maciek-156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 457
    Ostatni post / autor: 22-03-2024, 19:01
  2. Moduł sterujący zaworami 1.4 MA (Mito, a Giulietta)
    Utworzone przez Wieri w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-05-2013, 19:14
  3. [Giulietta] [MiTo/Giulietta] Uwaga! Znaleziono kluczyki!
    Utworzone przez chrzanek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 10:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory