Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 56

Temat: Bagażnik dachowy (baza) do Julci z 2010

  1. #31
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Jabolek
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Zandvoort, Oleśnica
    Auto
    AR Giulietta (SAVALI) 2.0 TCT 215KM 405 Nm
    Postów
    623

    Domyślnie

    Thule pasuje do Julki
    Giulietta with Thule wingbar

    kupilem od znajomego uzywane tylko raz...wygladaja jak nowe wiec udalo sie zaoszczedzic.

    kit niby jest od fiesty ale kolega tez w Julce montowal.

    Trzeba zrobic tylko malutki upgrade a mianowicie pod ten metalowo-plastikowo-gumowo element ktory wchodzi pod uszczelke trzeba tylko podlozyc, lub przykleic max. 2mm twarda gume poniewaz w Julce jest tam otwor na przykrecenie oryginalnej podstawy chyba i dlatego ten element nie bedzie przylegal na 100% do ramy...wyglada jak by ktos podlkadke podlozyl i wtedy lekko sie slizga ale przy mocnym szarpaniu

    kiedy podlozymy kawalek gumy, dokrecimy to idealnie przylega w calosci do ramy i wyrownuje sie ten otwor na srube i nic sie nie slizga!

    Szarpalem...ciagnalem w 2 osoby i nawet nie drgnie wiec jest super stabilny test do 90 zrobiony i cicchutko zobaczymy jak bedzie z boksem...

    tak przy okazji chcialem wymienic antene na mini antene bo super wyglada jednak antena po lifcie jest znacznie dluzsza od starszych wersji i gwint jest grubszy wiec lipa...musze boksy przymiezac teraz

    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140619_103641.jpg
Wyświetleń:	488
Rozmiar:	52.2 KB
ID:	135483   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140619_103624.jpg
Wyświetleń:	519
Rozmiar:	49.7 KB
ID:	135484   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140619_103615.jpg
Wyświetleń:	501
Rozmiar:	48.3 KB
ID:	135485  
    Ostatnio edytowane przez Jabolek ; 19-06-2014 o 12:32
    2010 Giulietta 1.4 TB progression + dodatki + SAVALI tuning 144KM / 257Nm

    2014 Giulietta 2.0 JTDM 175KM TCT Exlusive + (sportiva QV, premium, pakiet wlokna weglowego, dodatkowe spoilery)

  2. #32
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ciastek C
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Mazowsze :)
    Auto
    Escorcik ;)
    Postów
    487

    Domyślnie

    Jak dla mnie to wygląda na niecvo inne kąty, niż tylko nakładka od gfwintu śrby oryginalnej.
    Czarna łapa ma kąt prosty tymczazsem profil dachowy jest już mniejszy.
    1+1 = 69 czyli Wyższa Matematyka Stosowana

  3. #33
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Czechowice-Dziedzice
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDm 16V; AR GIULIETTA 2.0 JTDm 170KM
    Postów
    82

    Domyślnie

    witam,
    czy posiadacie może instrukcje (manual) montażu oryginalnego bagażnika bazowego do Giulietty ? Może to być.pdf; .jpg. Jakikolwiek format.

    Dzieki
    pozdrawiam
    seba



    12/10/2014 >>>>>>>>>>>>>>>> temat dotyczący pytania o instrukcję montażu oryginalnego bagażnika zamkniety. Zdobyłem ja za pośrednictwem www.alfaowner.com

    sebastian
    Ostatnio edytowane przez SebaF ; 13-10-2014 o 04:45

  4. #34
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2014
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2,0 JTD 150KM
    Postów
    2

    Domyślnie

    Kolego Jabolek,
    a jaki to konkretnie nr tego kitu dopasowującego thule do Fiesty? (czy jest to 1503 ?), no i jak Ci się sprawuje w użytkowaniu?
    W dotychczasowych samochodach też używałem akcesoriów thule i nigdy mnie nie zawiodły.
    Z góry Ci dziękuję i pozdrawiam
    Tomek



  5. #35
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Czechowice-Dziedzice
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDm 16V; AR GIULIETTA 2.0 JTDm 170KM
    Postów
    82

    Domyślnie

    [QUOTE=tomek1973;1552315]Kolego Jabolek,
    a jaki to konkretnie nr tego kitu dopasowującego thule do Fiesty? (czy jest to 1503 ?), no i jak Ci się sprawuje w użytkowaniu?
    W dotychczasowych samochodach też używałem akcesoriów thule i nigdy mnie nie zawiodły.
    Z góry Ci dziękuję i pozdrawiam
    Tomek

    witam,
    juz pytałem pół roku temy kolege o to jaki kit z fiesty pasuje i niestety kolega nie pamieta.
    Ostatecznie kupilem oryginal uzywany do Giulietty. Wlasnie walcze z tym, zeby nie gwizdał mi po zalozeniu uchwytu na narty. Pol dnia dzis przejeździlem bawiąc sie tym. Wniosek - gwizda struna napinająca na przedniej belce. Bez niej cisza. Uchwyt THULE. Ładnie wszystko wyglada, ale konieczne jest odpowiednie ustawienie i napięcie struny. Struna ma kształt płata skrzydła samolotu i do tego ma niewielką możliwosc regulacji.

    Ostatnie doświadczenie - po zdemontowaniu przedniej struny napinającej nastała cisza podczas jazdy BEZ WZGLĘGU na predkosc !!!

    Szkoda, ze Thule nie zrobilo nic, tzn. kitów typowo do Giulietty, bo z pewnością zostawiłbym sobie belki ze 159.

    pozdrawiam
    seba
    Ostatnio edytowane przez SebaF ; 02-01-2015 o 17:34

  6. #36
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2014
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2,0 JTD 150KM
    Postów
    2

    Domyślnie

    dzięki za reakcję.
    Chciałbym jednak zostać przy thule bo mam już stopy i belki. Liczę na naszego kolegę.
    Pozdrawiam
    Tomek

  7. #37
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Czechowice-Dziedzice
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDm 16V; AR GIULIETTA 2.0 JTDm 170KM
    Postów
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1973 Zobacz post
    dzięki za reakcję.
    Chciałbym jednak zostać przy thule bo mam już stopy i belki. Liczę na naszego kolegę.
    Pozdrawiam
    Tomek
    witam,
    zapytam z ciekawości ... udało Ci sie dopasować jakiś kit do Giulietty ?
    A te stopy i belki o których wspominasz jaki to model / oznaczenie ?

    dzięki, pozdrawiam
    sebastian

  8. #38
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2015
    Auto
    Afla Giulietta
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam,
    Czy udało się już komu dowiedzieć, który nr kitu z Thule (ten od Fiesty) pasuje do Giulietty?
    Kolego Jabolek, Czy przy Twoim rozstawie nia problemu z montażem uchwytu narciarskiego? Chodzi mi o kąty... Na zdjęciu wydaje się jakby delikatnie się rozjechały...
    Mam też pytanie do posiadaczy oryginalnego bagażnika... Czy można w nim stosować uchwyty typu T?
    Pozdrawiam

  9. #39
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 KM TCT
    Postów
    61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz_Osw Zobacz post
    Mam też pytanie do posiadaczy oryginalnego bagażnika... Czy można w nim stosować uchwyty typu T?
    Pozdrawiam
    Można. Montuję w ten sposób uchwyty rowerowe. "listwa" gumowa jest wyciągana i w to miejsce wjeżdżają mocowania T.

  10. #40
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witam
    Przymierzam sie do zakupu boxu na dach i potrzebuje porady w tej sprawie. Mianowicie nie wiem jakiej firmy wybrac box. W wiekszosci ludzie polecaja Thule, jednak jest to troche zbyt duzy wydatek jak dla mnie. Najtaniej gdzie mi sie udalo znalezc http://www.feuvert.pl/e-sklep/boksy.html kosztuje on prawie 1500pln :/ Moze cos polecicie z tanszych firm Contact/Taurus czy cos w podobie. Chcialbym, zeby to byl sprzet w dobre proporcji ceny do jakosci. Na ten cel moge przeznaczyc do 1000pln. Ewentualnie moze jakis namiar na dobra uzywke.
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. [164] Bagażnik dachowy do 164?
    Utworzone przez mlodyamper2 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 16-03-2013, 19:16
  2. Bagażnik dachowy
    Utworzone przez entilza w dziale GT
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-02-2012, 21:59
  3. [145] Bagażnik dachowy+box
    Utworzone przez Marek75 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-01-2010, 09:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory