Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910
Pokaż wyniki od 91 do 95 z 95

Temat: Blue&Me aktualizacja oprogramowania

  1. #91
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    Właśnie, bo naprzykład Czeskiego nie ma wogóle ;D
    Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1991 1275
    Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic VIII 1.8, Seat Leon ST FR 1.4TSI 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

  2. #92
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    Giulietta
    Postów
    6

    Domyślnie

    Panowie mam problem z aktualizacją..

    Idę zgodnie z instrukcją, pobieram configurator, zaczytuje plik z B&M wrzucam na stronę B&M.
    Początkowo zaczytywało mi 2gen Blue&Me w wersji językowej Niemieckiej - takie też miałem komunikaty. Pobrałem pliki aktualizacyjne do v. 10.0, w samochodzie po podłączeniu pendrive'a "update in progress" wyświetlało się na ekranie ok. 2/3 minuty po czym wygasło bez zmiany na "completed" i uruchomiło się radio.
    Ponowiłem cały proces począwszy od ponownego zaczytania wersji B&M z auta i przy ponownym zaczytaniu pliku na stronie wyciągnęło już włoską wersję językową. Ponownie pobrałem aktualizację 10.0 i ta sama sytuacja. Próbowałem kilkukrotnie pociągnąć dalej aktualizację, czekałem też aż wyświetli się inny komunikat i po około 5 minutach już po uruchomieniu radia wyrzuca błąd "USB update error 10". Nie mam pojęcia jaka jest obecnie wersja w B&M gdyż dopiero co zakupiłem auto.

    W pliku BMConf.xml jest zapisane poniższe

    -<BlueAndMeInfo>

    <CarType>Giulietta</CarType>

    <Configuration>2B4D2</Configuration>

    <BDaddr>59766_20_2340</BDaddr>

    </BlueAndMeInfo>

    Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać? Są gdzieś dostępne do pobrania starsze wersje oprogramowania?

  3. #93
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    też tak miałem, jak zaczynasz plik że strony, to robisz nowego pena z part2 i powtarzasz procedurę z part1, i czekasz cierpliwie aż wyskoczy complete, bo tam będą wyskakiwały jakieś głupie komunikaty, radio się włączy i wyłączy że 2 razy

  4. #94
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2019
    Auto
    Giulietta
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał mickry Zobacz post
    też tak miałem, jak zaczynasz plik że strony, to robisz nowego pena z part2 i powtarzasz procedurę z part1, i czekasz cierpliwie aż wyskoczy complete, bo tam będą wyskakiwały jakieś głupie komunikaty, radio się włączy i wyłączy że 2 razy
    Hmm,
    Najpierw part 1, pobieram na nowego pena part 2. W samochodzie zaczynam ponownie od part1 i od razu po zakończeniu p1 na włączonym zapłonie wkładam P2?

    Tak nie robiłem, działałem wg schematu z instrukcji - zaczytalem wersję B&m, pobrałem part 2, tego samego pena sformatowalem i wrzuciłem pobraną aktualizację, w samochodzie wpinałem i czekałem do momentu updated completed ale się nie pojawiało..

  5. #95
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170 + LPG
    Postów
    563

    Domyślnie

    Cytat Napisał mati55 Zobacz post
    Hmm,
    Najpierw part 1, pobieram na nowego pena part 2. W samochodzie zaczynam ponownie od part1 i od razu po zakończeniu p1 na włączonym zapłonie wkładam P2?

    Tak nie robiłem, działałem wg schematu z instrukcji - zaczytalem wersję B&m, pobrałem part 2, tego samego pena sformatowalem i wrzuciłem pobraną aktualizację, w samochodzie wpinałem i czekałem do momentu updated completed ale się nie pojawiało..
    dobrze robiles tak ma być wlasnie

Podobne wątki

  1. [MiTo] Aktualizacja Blue&Me
    Utworzone przez MrDundetsztyc w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 24-09-2023, 10:51
  2. Jakie żarówki? Bosch Xenon Silver vs Osram Cool Blue vs Philips Blue Vision?
    Utworzone przez dyymianek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 15:11
  3. [Giulietta] aktualizacja oprogramowania ECU+TCT.
    Utworzone przez buczo w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-05-2013, 10:49
  4. [159] Aktualizacja oprogramowania silnika i skrzyni biegów.
    Utworzone przez mklimko w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-11-2012, 11:14
  5. wgranie oprogramowania MOD 0.66 do ECU M1.5.5
    Utworzone przez bubu321 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2010, 15:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory