Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 95

Temat: Blue&Me aktualizacja oprogramowania

  1. #31
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Mito MA 135@175
    Postów
    173

    Domyślnie

    Potwierdzam najnowsza wersja oprogramowania działa dużo lepiej.
    Gdyby ktoś miał problem z ponownym połączeniem telefonu po aktualizacji do systemu operacyjnego Android 4.0.x należy:
    - W samochodzie dojść do momentu gdy jest wyświetlony kod
    - W telefonie należy wtedy wysłać dowolny kontakt do samochodu > pojawi się okno z możliwością wpisania kodu
    (w innym przypadku nie działa parowanie)

  2. #32
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar stecek
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Namysłów / Wrocław
    Auto
    Była: 147 FL, Giulietta 2.0 JTDm Jest: Gje Te klekot
    Postów
    249

    Domyślnie

    Panowie mam pierwszą generacje Blue&Me i muszę w pierwszej kolejności zrobić aktualizacje do wersji 5.5 , na stronie blueandme.net w dziale download jest wersja 5,6 i informacja że niby gdzieś na dole strony jest link do ściągnięcia wersji 5.5 ma ważyć coś koło 50/60 mb. Ktoś tam widzi takie cudo ?
    Daje link http://www.blueandme.net/blueandme/i...port/download/
    Ktoś ma jakiś pomysł ?

  3. #33
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Być może nie musisz robić update do 5.5.
    Wybierz na przykład Fiat Bravo, First Generation, pojawia się podobnie jak dla Giulietty wersja 5.6 ale na dole masz link do 5.5
    Pewnie przekopiowali opis bez czytania go i tyle.
    Możesz jeszcze ściągnąć wersję 5.6 dla Giulietty i dla Bravo i porównać czy pliki są te same. Jeśli są identyczne to pewnie wersja 5.5 dla Bravo
    weszła by i do Julki

  4. #34
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar stecek
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Namysłów / Wrocław
    Auto
    Była: 147 FL, Giulietta 2.0 JTDm Jest: Gje Te klekot
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Być może nie musisz robić update do 5.5.
    Wybierz na przykład Fiat Bravo, First Generation, pojawia się podobnie jak dla Giulietty wersja 5.6 ale na dole masz link do 5.5
    Pewnie przekopiowali opis bez czytania go i tyle.
    Możesz jeszcze ściągnąć wersję 5.6 dla Giulietty i dla Bravo i porównać czy pliki są te same. Jeśli są identyczne to pewnie wersja 5.5 dla Bravo
    weszła by i do Julki
    Podobnie myślimy bo już to wcześniej zrobiłem, pliki takie same na moje oko, tak samo jak wgrywałem paczkę polskich komunikatów też była taka ogólna do aut z gammy Fiata a nie stricte do G.
    Z drugiej strony jakiś taki lekki lęk przed wgraniem 5.5 z Bravo. Chodzi mi o to że po co ten podział na modele fur skoro niby do wszystkich pasuje taki sam 5.5 soft

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał stecek Zobacz post
    Podobnie myślimy bo już to wcześniej zrobiłem, pliki takie same na moje oko, tak samo jak wgrywałem paczkę polskich komunikatów też była taka ogólna do aut z gammy Fiata a nie stricte do G.
    Z drugiej strony jakiś taki lekki lęk przed wgraniem 5.5 z Bravo. Chodzi mi o to że po co ten podział na modele fur skoro niby do wszystkich pasuje taki sam 5.5 soft
    Porównaj pliki binarnie, jeśli masz Total Commander'a to tam zaznaczasz dwa zip'y i z menu Plik -> Porównaj wg. zawartości.
    Jesteś pewien że jest potrzebna wersja 5.5 przed 5.6? Co się dzieje jak wsadzisz pendrive z 5.6? Coś pisze na wyświetlaczu / mówi?

    Ja mam Julkę z 2011, aktualizowałem ale nie pamiętam do jakiej wersji. Pierwszy raz mi się nie udało, nic się nie stało poza tym że mówiło po włosku że błąd. Spróbowałem drugi raz i się udało

  6. #36
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar stecek
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Namysłów / Wrocław
    Auto
    Była: 147 FL, Giulietta 2.0 JTDm Jest: Gje Te klekot
    Postów
    249

    Domyślnie

    Dwa razy próbowałem i to samo się działo, głoś Iwony informuje mnie że zaczyna aktualizacje i nic się nie dzieje. Po komunikacie normalnie uruchamia radio i B&M. Na tą chwile nic nie dam rady sprawdzić bo aku mi pało. Jutro kupuje nowy to będę się bawił

  7. #37
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta 1.4TB Distinctive/Sport/Premium/Dach
    Postów
    480

    Domyślnie

    Cytat Napisał stecek Zobacz post
    Dwa razy próbowałem i to samo się działo, głoś Iwony informuje mnie że zaczyna aktualizacje i nic się nie dzieje. Po komunikacie normalnie uruchamia radio i B&M. Na tą chwile nic nie dam rady sprawdzić bo aku mi pało. Jutro kupuje nowy to będę się bawił
    Za krótko czekałeś. Po włączeniu się radia jeszcze trzeba zaczekać kilka minut na komunikat o zakończeniu się aktualizacji. W pliku z aktualizacją jest dokument PDF opisujący całą procedurę włącznie z koniecznością tego odczekania.

  8. #38
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar gdynianka
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    biała QV, 2011
    Postów
    135

    Domyślnie

    dzwoniący mówią, że jakość jest taka sama,jak poprzednio- tzn. jestem z lekka jak "robocik".......

    //////
    zainstalowałam. dzięki za info. poszło bez problemu. Teraz czekam na piewrsze przychodzące połączenie i zobaczę, czy jest różnica, bo rzeczywiście moi rozmówcy narzekali, że mnie słabo słyszą.... a mamy XXI wiek w końcu!
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez gdynianka ; 25-02-2013 o 11:54

  9. #39
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar stecek
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Namysłów / Wrocław
    Auto
    Była: 147 FL, Giulietta 2.0 JTDm Jest: Gje Te klekot
    Postów
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał barnio Zobacz post
    Za krótko czekałeś. Po włączeniu się radia jeszcze trzeba zaczekać kilka minut na komunikat o zakończeniu się aktualizacji. W pliku z aktualizacją jest dokument PDF opisujący całą procedurę włącznie z koniecznością tego odczekania.
    Tego pdf'a z znam na pamięć :p
    Wgrałem paczkę v 5.5 niby dedykowaną do Fiata Bravo, chwile później aktualizacja do v 5.6 dedykowana do mojej wersja B&M i już bez żadnych problemów połączyłem się z telefonem. Jakoś rozmów bardzo dobra, osoby z którymi rozmawiałem też twierdzą że bardzo dobrze mnie słyszą. Telefon to Note II z androidem 4.1.1. Przed aktualizacja nie było szans na powiązanie go z Julką.

  10. #40
    Użytkownik Rowerzysta Avatar maxit1
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    rawa mazowiecka
    Auto
    giulietta 2,0 jtdm 170 km+ audi a4 2,0tdicr
    Postów
    323

    Domyślnie

    ja mam inny problem mam htc desire łączy sie bez problemu ale na tym koniec..pokazuje sam nr tel ...wcześniej używałem nokii 52 widziałem opis i nr tel teraz nie!!!! jak można sprawdzić wersje blu&me jaka jest w aucie ???? sms nie działają jak przesłać nr tel tak żeby można było wybierać nr tel z kierownicy jestem laikiem totalnym wiec prosze na mnie nie krzyczeć dziękuje a i pojawiła sie 6 wersja

    - - - Updated - - -

    poszło gada po polsku zaktualizowane do 5,6 wow 4 h walki ale sie udało wszystkie funkcje sprawne ciekawe jak nowa wersja 6

    - - - Updated - - -

    mapy ktos do navi posiada ?????? przeszukałem net i lipa




    http://gpsunderground.com/forum/car-...o-fiat-lancia/



    albo ta stronę rozszyfrowac


    jest pomysł do realizacji ale potrzeba by tak ze 20 osób chętnych min na mapy
    Ostatnio edytowane przez maxit1 ; 25-03-2013 o 22:12

Podobne wątki

  1. [MiTo] Aktualizacja Blue&Me
    Utworzone przez MrDundetsztyc w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 24-09-2023, 10:51
  2. Jakie żarówki? Bosch Xenon Silver vs Osram Cool Blue vs Philips Blue Vision?
    Utworzone przez dyymianek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 15:11
  3. [Giulietta] aktualizacja oprogramowania ECU+TCT.
    Utworzone przez buczo w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-05-2013, 10:49
  4. [159] Aktualizacja oprogramowania silnika i skrzyni biegów.
    Utworzone przez mklimko w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-11-2012, 11:14
  5. wgranie oprogramowania MOD 0.66 do ECU M1.5.5
    Utworzone przez bubu321 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2010, 15:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory