Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456789101112
Pokaż wyniki od 111 do 117 z 117

Temat: Używane -pomoc w zakupie Giulietty

  1. #111
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    08 2013
    Auto
    Giulia
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    Jeśli skrzynia biegów chodzi OK, sprawdź tylko, czy cieknie tylna klapa. Resztę powinno przejrzeć ASO - za to im płacisz .
    Dziękuje. Skrzynia biegów chodzi jak najbardziej OK. A jest jakiś poważny problem z tylną klapą?

  2. #112
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Nie, problem jest z uszczelką tylnej wycieraczki - trzeba polać tam chwilę wodę i sprawdzić, czy nie ściekła do zamka bagażnika - możesz zawsze coś urwać z ceny albo przekonać właściciela, żeby to poprawił na swój koszt w razie czego.
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  3. #113
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie Giulietta 1,6 JTDM

    Witam

    Noszę się z zamiarem zakupu jak w tytule (auto używane).
    Czy ktoś z forum ma (miał) do czynienia z takim silnikiem.
    Interesuje mnie szczególnie jak ten silnik sprawuje się w jeździe miejskiej (DPF).

    Pozdrawiam

  4. #114
    Użytkownik Rowerzysta Avatar maxit1
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    rawa mazowiecka
    Auto
    giulietta 2,0 jtdm 170 km+ audi a4 2,0tdicr
    Postów
    323

    Domyślnie

    dpf do miasta raczej odpada ma 2,0 jtdm zero problemów!!!!! jak na razie ale jezdze tylko trasa po mieście mam rower

  5. #115
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulietta QV, Giulietta 1.6 JTDm-105
    Postów
    14

    Domyślnie

    1,6 JTDm-2 to rewelacyjny "fiatowski" silnik. Sam miałem wątpliwości, czy nadaje się do Julki, ale spoko. Niutonometry robią swoje. W trasie ostatnio uzyskałem 4,2 - w mieście pali do 6 L/100. Start- stop działa inteligentnie i trzeba się do niego przyzwyczaić (albo Wyłączyć). Przejechane mam 58 kkm i żadnych problemów z DPF, chociaż staram się co 2-3 tygodnie zaliczyć dłuższą trasę. Naprawdę godna polecenia jednostka napędowa. Jak dla mnie największym problemem było to, że w zimie nie daje rady ogrzać wnętrza pojazdu (normalna temperaturę osiąga po kilkunastu kilometrach) - wynika to z wysokiej sprawności silnika.

    - - - Updated - - -

    1,6 JTDm-2 to rewelacyjny "fiatowski" silnik. Sam miałem wątpliwości, czy nadaje się do Julki, ale spoko. Niutonometry robią swoje. W trasie ostatnio uzyskałem 4,2 - w mieście pali do 6 L/100. Start- stop działa inteligentnie i trzeba się do niego przyzwyczaić (albo Wyłączyć). Przejechane mam 58 kkm i żadnych problemów z DPF, chociaż staram się co 2-3 tygodnie zaliczyć dłuższą trasę. Naprawdę godna polecenia jednostka napędowa. Jak dla mnie największym problemem było to, że w zimie nie daje rady ogrzać wnętrza pojazdu (normalna temperaturę osiąga po kilkunastu kilometrach) - wynika to z wysokiej sprawności silnika.

  6. #116
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Okopię ten temat bo nie udało mi się znaleźć innego.
    Parę ładnych lat już minęło więc i przypadłości na pewno można więcej wymienić, myślę ostatnio trochę o zakupie Giulietty i potrzebuję trochę informacji na co zwrócić uwagę przy zakupie tego auta w wersji 1.4 120KM i 170KM, auto do codziennej jazdy, na pewno dołożę LPG, ktoś podpowie na co patrzeć przy zakupie? Doczytałem że pierwsze roczniki miały problem z 1 i 2 biegiem, później problem nie występuje. Jak kwestia blacharska tych aut i zawieszenia? Szczerze mówiąc to sam jeszcze nie spotkałem zardzewiałego auta a zawieszenie ciekawi mnie ze względu na 147/156 gdzie wiadomo że te auta nie lubiły nigdy dziur.

  7. #117
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Giulietta 1,4 multiair
    Postów
    161

    Domyślnie

    Jeżdżę od sierpnia i w sumie poza niezbyt wygodnymi fotelami, brakiem półeczek , schowków podręcznych na różne pierdoły to bardzo przyjemne do jazdy auto , mam felgi 18 i jest komfortowo porównując np. do civica ufo, dynamika Bajka strojenie na 205 km . Zero rdzy ,od spodu nawet śrubki od elementów zawieszenie jeszcze srebrne ale auto że Szwajcarii a tam nie sypią solą , ogólnie ja przy zakupie aut omijam okazję, komisy , handlarzy, igły i takie tam dziwne historie

Podobne wątki

  1. Proszę o pradę przy zakupie Giulietty
    Utworzone przez th@les w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-06-2015, 16:07
  2. Pomoc w zakupie AR 159 1.9 150 KM
    Utworzone przez szczecin20 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-01-2015, 21:27
  3. Pomoc w zakupie GT
    Utworzone przez reiben w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-01-2010, 14:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory