Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 70

Temat: Planowany zakup używanej Mito

  1. #51
    Mate0
    Gość

  2. #52
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar odrobina156
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Ropczyce
    Auto
    Stelvio Sprint MY 2020 Blue Misano Lancia Ypsilon Platinum 1.3 mje
    Postów
    822

    Domyślnie

    Panie i Panowie co myślicie o tym egzemplarzu?

    http://allegro.pl/alfa-romeo-mito-15...525282707.html

    Kojarze, że na wiosnę była do sprzedania za 31 900zł z przebiegiem chyba 112 000km. Teraz cena wyższa i przebieg nieznacznie. Myślicie, że warto sie nia interesować?

  3. #53
    Użytkownik Świeżak Avatar mwielebny
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    południe
    Auto
    Giulia 2.2 180KM
    Postów
    32

    Domyślnie

    kupił już kolega to Mito?

    krajowy egzemplarz moim zdaniem zawsze bardziej pewny od zagranicznego. Łatwiej sprawdzić historię i inne rzeczy jak się człowiek postara.

  4. #54
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar odrobina156
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Ropczyce
    Auto
    Stelvio Sprint MY 2020 Blue Misano Lancia Ypsilon Platinum 1.3 mje
    Postów
    822

    Domyślnie

    Cytat Napisał mwielebny Zobacz post
    kupił już kolega to Mito?

    krajowy egzemplarz moim zdaniem zawsze bardziej pewny od zagranicznego. Łatwiej sprawdzić historię i inne rzeczy jak się człowiek postara.
    No póki co niestety nic nie kupił, bo Miciaków z silnikiem 1.4 tb 155km krajowych jak na lekarstwo z pewnych rąk:/ - wciąż szukam.

  5. #55
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Saab 9-3 Cabrio 2.0 Alfa Romeo Giulietta 1.4 multiair
    Postów
    91

    Domyślnie

    Cytat Napisał odrobina156 Zobacz post
    Panie i Panowie co myślicie o tym egzemplarzu?

    http://allegro.pl/alfa-romeo-mito-15...525282707.html

    Kojarze, że na wiosnę była do sprzedania za 31 900zł z przebiegiem chyba 112 000km. Teraz cena wyższa i przebieg nieznacznie. Myślicie, że warto sie nia interesować?
    Oglądałeś ten model?

  6. #56
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar odrobina156
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Ropczyce
    Auto
    Stelvio Sprint MY 2020 Blue Misano Lancia Ypsilon Platinum 1.3 mje
    Postów
    822

    Domyślnie

    Cytat Napisał matrix_blue Zobacz post
    Oglądałeś ten model?
    Niestety nie, prosiłem na forum regionalnym żeby ktoś looknął, ale chętnych nie było:/ Czego pytasz wiesz coś o tym egzemplarzu? Z tego co ja wiem to pierwszy właściciel ją sprzedawał wczesną wiosną z przebiegiem 112 000km za cenę 31 900. Teraz sprzedaje ją handlarz i mówi, że niby tylko 1000km nią zrobił a cena jak widac wzrosła poza tym niewiele wie nt. auta, które oferuje://
    Z tego co zdążyłem zauważyć to Mito krajowe pewne z tymi silnikami schodza dosyć szybko i pewne egzemplarze nie stoją zbyt długo w ogłoszeniach - ten juz troche jest wystawiony więc coś w nim pewnie siedzi.

  7. #57
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    planowane - MITO
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem forum. Zawsze byłem zakochany w Alfach Romeo. Samochodem ma jednak jezdzić głównie moja druga połówka, która aż taką miłośniczką tej włoskiej marki nie jest. Pierwotnie miała być więc Toyota Yaris (tak, wiem co właśnie pomyśleliście) jednak po moich namowach rozważamy zakup Mito z poniższego ogłoszenia.

    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-mito...5-ID5QDdh.html

    Samochód już oglądaliśmy. W naszej ocenie wszystko jest OK. Auto zadbane, bezwypadkowe, krajowe, z historią w ASO. Nie był jeszcze robiony przegląd przy 120 000km ale przy 90 000km był wymieniany rozrząd. Przed zakupem dla pewności planujemy również wizytę w serwisie.
    Może ktoś w Was też ją oglądał?

    Proszę o poradę w sprawie zakupu bo cokolwiek będzie nie tak z tym autem pójdzie to na moje konto Chciałem zapytać zwłąszcza o trwałość tego silnika (1.4 16v, 78KM) i ogólnie Mito. Przebieg jak na tak małe auto nie jest niski a my planujemy zwiazać się z samochodem na kilka lat przy przebiegach rocznych 15-20 tyś km. Czy spokojnie posłuży nam do ok 200 000km?? Ważny jest też czynnik ekonomiczny więc jaka cena sprzedaży jest adekwatna dla tego egzemplarza. Ile może być wart po 4-5 latach prawidłowej ekspoloatacji?

  8. #58
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    warszawa
    Auto
    była Julka 2012 sport&premium1 1,4TB 120 km + TomTom2+czerwone brembo +oryginalne chlapacze :)
    Postów
    1,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemoo Zobacz post
    Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem forum. Zawsze byłem zakochany w Alfach Romeo. Samochodem ma jednak jezdzić głównie moja druga połówka, która aż taką miłośniczką tej włoskiej marki nie jest. Pierwotnie miała być więc Toyota Yaris (tak, wiem co właśnie pomyśleliście) jednak po moich namowach rozważamy zakup Mito z poniższego ogłoszenia.

    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-mito...5-ID5QDdh.html

    Samochód już oglądaliśmy. W naszej ocenie wszystko jest OK. Auto zadbane, bezwypadkowe, krajowe, z historią w ASO. Nie był jeszcze robiony przegląd przy 120 000km ale przy 90 000km był wymieniany rozrząd. Przed zakupem dla pewności planujemy również wizytę w serwisie.
    Może ktoś w Was też ją oglądał?

    Proszę o poradę w sprawie zakupu bo cokolwiek będzie nie tak z tym autem pójdzie to na moje konto Chciałem zapytać zwłąszcza o trwałość tego silnika (1.4 16v, 78KM) i ogólnie Mito. Przebieg jak na tak małe auto nie jest niski a my planujemy zwiazać się z samochodem na kilka lat przy przebiegach rocznych 15-20 tyś km. Czy spokojnie posłuży nam do ok 200 000km?? Ważny jest też czynnik ekonomiczny więc jaka cena sprzedaży jest adekwatna dla tego egzemplarza. Ile może być wart po 4-5 latach prawidłowej ekspoloatacji?
    co ja mam ci powiedzieć, japońskie auta zawsze będą warte więcej przy odsprzedaży, takie sa prawa rynku. Auto trochę jezdzone wiec prędzej czy później moga już wychodzić pewne awarie wynikające ze zużycia. Watpliwy plus za silnik który jest mało awaryjny, ale niestety nie daje za dużej frajdy z jazdy. Miciak ma 3 drzwi tylko wiec trochę mniej perspektywiczny jak się rodzina powiększy. Ale kolor ladny. Ogolnie szukałbym czegos z mniejszym przebiegiem

  9. #59
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barsliw
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 2.5 V6
    Postów
    442

    Domyślnie

    Jak wyżej. Chcesz jak najmniej stracić kup Yarisa. Chcesz jeździć ładnym maluchem weź Alfe. Cóż, nie można mieć wszystkiego

    Wysłane z mojego HTC Desire 500 przy użyciu Tapatalka

  10. #60
    Użytkownik Świeżak Avatar sztandar
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    142

    Domyślnie

    Słaby silnik na miasto po zakupy i do pracy ok, ale na trasie będzie brakowało. Co do ceny to trochę za wysoka moim zdaniem za te pieniądze można poszukać czegoś ciekawszego, albo zapolować na jakąś wyższą wersję. Jak potrzebujesz ładny mały samochód do przemieszczania się z punktu A do B to ok, jak szukasz frajdy z jazdy to na pewno nie z tym silnikiem, ekonomiczne to też nie jest, mocy brak. Skoro oglądałeś to pewnie się przejechałeś teraz znajdź jakąś mocniejszą wersję oglądnij i przejedź się dla porównania przekonasz się, że może warto szukać dalej.

Podobne wątki

  1. Planowany zakup używanej Giulietty
    Utworzone przez mercurial2000 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5007
    Ostatni post / autor: Wczoraj, 09:50
  2. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory