Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Zakup MiTo 1.4 155KM - full opcja, PROŚBA O POMOC.

  1. #1
    Użytkownik Embrion Avatar cosiestalosie
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mysłowice
    Auto
    MiTo 1.4tb 155km Sportiva
    Postów
    10

    Domyślnie Zakup MiTo 1.4 155KM - full opcja, PROŚBA O POMOC.

    Witam alfaholików Od razu z grubej rury powiem tak byłem oglądać: http://otomoto.pl/alfa-romeo-mito-1-...C32061424.html
    - Maska lekkie odpryski (pełno kropeczek z kamyczków)
    - drzwi kierowcy - słychac ogranicznik (standard jak ktos po miescie smigał)
    - wycieków w silniku brak, pali na strzał, śmiga bardzo szybko bez zamułek, obroty stoją sztywno nic nie faluje
    - zawieszenie ciche, nic nie stuka i ładnie wybiera nierówności

    I teraz najważniejsze - sprawdziłem historię pojazdu. W 08.2011r miała malowany jeden błotnik wpisane jako naprawa gwarancyjna, wymieniona piasta koła i jakies kampanie gwarancyjne były w niej robione serwisowe. Samochód pochodził od pracownika ASO Fiata od nowości, tego 08.2011r ta naprawa byla robiona przy przebiegu 60 000km (Aktualnie samochód ma 110 000 - realnie mysle) Wszystko robione bylo w aso po dzien dzisiejszy, papiery sa itd, cala historia auta. Na chromach zauważyłem ślady po polerowaniu, troche pasy w zakamarku - faktycznie same chromy błyszczały jak nowe, klocki hamulcowe do wymiany (jak to w uzywanym zawsze cos trzeba wymienic) I NAJWAŻNIEJSZE: przednia szyba z rocznika 09 (oryginalna alfy szyba) a reszta szyb 08, samochód jest produkcji z końca września 2008roku, sprawdziłem daty produkcji na pasach bezpieczeństwa - sa prawidłowe dokładnie z 5 czerwca 2008r. Popatrzyłem na podłóżnice z przodu są całe oryg, tył dno bagażnika tez całe oryg. Żeby było ciekawiej zadzwonilem do faceta 1h przed tym jak miałem przyjechać także za dużo czasu na podpicowanie nie miał przed moim przyjazdem. Sprzedaje je chłopak w wieku około 27 - 30lat, moze ktos coś wie o tym samochodzie jeszcze?

    VIN: ZAR95500001002109
    Rejestracja: SMY 52C2 (lub 5282 - zdjęcie mi wyszło niewyraźne)

    Wstępnie ugadałem się na odbiór w niedziele.. Jak by ktoś miał jakieś info o tym samochodzie jeszcze to bede wdzieczny

    Sorki, że tak napisałem chaotycznie, ale pisałem to co mi do głowy z pamięci przyszło

    Kontakt:
    gg: 8896262
    kom: 503 894 837

    Z GÓRY DZIEKI ZA POMOC!

  2. #2
    Użytkownik Ogier Avatar lizard
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    lodz
    Auto
    alfa romeo gt 1.9 jak i 147 1.9 jtdm BRERA 3.2 MITO 1.4 155 km
    Postów
    162

    Domyślnie

    to bylo kiedys moje autko sprzedalem je za 25 tys masz pytania dzwon 506 54 23 54

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar sztandar
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    142

    Domyślnie

    Hej, możesz powiedzieć coś o tej szybie czy była wymieniana czy tak było od zakupu bo oglądałem jednego Miciaka jak szukałem dla Siebie i też przednia szyba była 2009 reszta 2008 samochód niby z końcówki 2008 gość się zarzekał że przednia szyba nie była wymieniana tylko MiTo są składane w różnych fabrykach czy coś takiego i do końcówki rocznika wkładali szyby z 2009 roku ciężko w to uwierzyć, ale może cośw tym jest.

  4. #4
    Użytkownik Embrion Avatar cosiestalosie
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mysłowice
    Auto
    MiTo 1.4tb 155km Sportiva
    Postów
    10

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-mito-1-...C32061424.html juz sobie za 33 000 wystawil haha, aszyba byla wymieniana i wiele wiecej zostawcie temat dla potomnych tak by nie mogl tego auta sprzedac z zachowania i gadki cos jak Miro handlarz szkoda gadac.
    Jeszcze jak by uczciwie podszedl do tematu i odsprzedal za tyle ile dal a kombinuje do potegi.

    Dziekuje lizard za pelne informacje o tym samochodzie. Szkoda ze ja go nie odkupilem pol roku temu od ciebie Odpuscilem ten temat.

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Oswiecim
    Auto
    BMW
    Postów
    571

    Domyślnie

    No to może napisz dokładnie co było robione a czego nie ma w opisie.

  6. #6
    Użytkownik Embrion Avatar cosiestalosie
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mysłowice
    Auto
    MiTo 1.4tb 155km Sportiva
    Postów
    10

    Domyślnie

    MINUSY:
    - Przednia szyba wymieniona na nową oryginalną z alfy 2009r (samochód 2008r)
    - Brak nakładek aluminiowych na progi
    - Oba zderzaki pomalowane
    - Strzelający ogranicznik drzwi kierowcy
    - Jedna tylna felga pokrzywiona - została przełożona na tył z prawej przedniej strony (ta po wjechaniu w dziurę przez którą wszystko się pogięło i strzeliło, amor, spring, wahacz itd.)
    - Po wjechaniu w dziurę był robiony wahacz, amortyzator, PIASTA, sprężyna (oba springi wymienione) - wszystko w powietrze poszło
    - Wymienione wszystkie plastiki przedniego zderzaka (poprzedni właściciel to robił)
    - Samochód ma aktualnie 4 właściciela
    - Kable z tylnej wycieraczki rozwalone - na sztukę poskładane (nie dzialala wcześniej tylna wycieraczka)
    - Właściciel deptał ile fabryka dała, po czym od razu wyłączył silnik... i to samo było po odpaleniu na zimnym - pełny but...
    - Wypalone dziury w fotelu kierowcy i na tylnej kanapie od papierosów
    - Hamulce wyjechane prawie do zera ( zostało około 3mm okładziny przód + tył)
    - Kombinowane z lewym przednim błotnikiem, zaprawki - upaćkane czerwona baza nadkole
    - Oba przednie błotniki na łączeniu z nadkolem mają pędzelkiem pomalowane ranty - ktoś chyba ściągał zderzak na chama
    - Samochód był demonstracyjnym samochodem fiata - nikt się z nim wcześniej nie cackał
    - Zmieniana gałka zmiany biegów + nakładki na pedały
    - Maska wygląda jak po strzelaniu z CKM - tyle małych odprysków, że nie sposób z liczyć - na oko około 50
    - Odpryski na krawędziach obu przednich błotników
    - Zachwalał super stan opon - są to starsze opony używane założone, także szybko bieżnik poleci
    - Żarnik xenonowy w prawej lampie już się kończy, świci gorszym światłem niż lewy
    - Brak prawej dyszy (mechanizmu) spryskiwacza reflektora
    - Jeden błotnik malowany na gwarancji 08.2011r przy przebiegu 60 000km

    PLUSY:
    - Oryginalny przebieg 110 000km
    - Bezwypadkowy
    - Rzekomo wymienił olej miesiąc temu - w co wątpię bo pół roku temu kupił samochód i klocki już były do wymiany, czego nie zrobił.. także z olejem jak z klockami Pamięta jeszcze poprzedniego właściciela...

    Podsumowanie:
    Za 23000zł - 24000zł szło by kupić ten samochód (On dał faktycznie 25 000zł za niego), wtedy by się opłacało, a nie tak jak właściciel ciągle manipuluje ceną najpierw był za 29900zł, później dał 33000zł, a teraz 31000zł... To tak w skrócie..
    Ostatnio edytowane przez cosiestalosie ; 07-02-2014 o 22:39

  7. #7
    Użytkownik Ogier Avatar lizard
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    lodz
    Auto
    alfa romeo gt 1.9 jak i 147 1.9 jtdm BRERA 3.2 MITO 1.4 155 km
    Postów
    162

    Domyślnie

    sam bym tego lepiej nie napisal gratuluje sluchania ze zrozumieniem badz nagranej rozmowy haha potwierdzam sprzedalem auto za 25000 tys dodam tylko ze w moich rekach wiedzialo co to 5 tys obrotow a nawet odciecie ale ale to dopiero po 15 minutach kiedy silnik osiagnal temperature 90 stopni i nigdy nie zostalo zgaszone po tzw pilowaniu.

    JESLI KTOS SZUKA MITO Z WLASNIE TAKIM SILNIKIEM BADZ MOCNIEJSZYM DAREMNIE JEST SIE OSZUKIWAC ZE AUTO BYLO TRAKTOWANE JAK ZWYCZAJNE 1,4 MAJACE NIE CALE 100 KONI BO ZWYCZAJNIE SIE NIE DA…………………..TO AUTO DAJE TYLE FRAJDY Z JAZDY ZE KATALOGOWE 7,5 SEKUNDY DO SETKI WYDAJE SIE BYC O SEKUNDE A NAWET DWIE SZYBSZE

    POLECAM KAZDEMU ALE NIE ZA TA CENE KIEDY JUZ NA STARCIE WIDAC BRAK POSZANOWANIA DO TURBO A GOSC WYDAWAL SIE TAKI W PORZADKU

    POZDRAWIAM KOLEGOW

  8. #8
    Użytkownik Embrion Avatar cosiestalosie
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mysłowice
    Auto
    MiTo 1.4tb 155km Sportiva
    Postów
    10

    Domyślnie

    Akurat mam dobrą pamięć także słuchałem uważnie

  9. #9
    Użytkownik Ogier Avatar lizard
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    lodz
    Auto
    alfa romeo gt 1.9 jak i 147 1.9 jtdm BRERA 3.2 MITO 1.4 155 km
    Postów
    162

    Domyślnie

    cena nadal rosnie

  10. #10
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    rodzyn :-)








Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. AR GT 1.9 JTD full opcja
    Utworzone przez pawels1990 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-02-2013, 17:15
  3. Alfa Romeo 156 2.0 JTS full opcja
    Utworzone przez alfa156gta w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 31-12-2009, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory