Temat: Planowany zakup używanej Giulietty

  1. #4221
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał ml3ka Zobacz post
    Zastanawiam się co myślą osoby które biorą do ręki książkę serwisową albo widzą kilka stron zrobionych na ogłoszeniu i przez x lat jest ona uzupełniona tym samym długopisem i charakterem pisma. Plus potem potrafią się jeszcze tym chwalić że serwisowany 3 razy częściej niż powinien, patrz Pan w książkę
    Znam i takie przypadki, że dane auto przez lata serwisuje faktycznie ten sam mechanik, czy też wpisy robi jedna osoba z obsługi ASO Na szczęście w dzisiejszych czasach większość tych kwestii można zweryfikować nawet bez wychodzenia z domu
    Uogólnienia nie mają sensu, a do każdego egzemplarza trzeba podchodzić indywidualnie.
    Ostatnio edytowane przez KoŁoS ; 28-10-2020 o 21:36
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  2. #4222
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    Cytat Napisał alehandro Zobacz post
    Ja Panowie zakonczyłem poszukiwania w Tomaszowie Mazowieckim.
    Dzieki za wsparcie.
    W najbliższym czasie założę wątek i bedziemy sie dzielić wrażeniami.

    Żeby nie było. To co kupiłem nie jest igłą ponad igły, ale patrzac na to co obejrzałem i rynek będzie najłatwiejszym egzemplarzem do wyprowadzenia do takiego stanu.
    1.6 jtdm 105km.
    Gratuluje ! Pochwal się nia w odpowiednim dziale

  3. #4223
    Użytkownik Rowerzysta Avatar alehandro
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giuelietta 1.6 jtdm
    Postów
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał EduarDOOX8 Zobacz post
    Gratuluje ! Pochwal się nia w odpowiednim dziale
    Proste, choc auto żony, ale uważam, że to fajny sposób na prowadzenie histori "poza serwisem".
    Sprawdzil mi sie w poprzednich autach, a i widzę forum prężne.

  4. #4224
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2020
    Auto
    Planuje zakup
    Postów
    1

    Domyślnie

    Hej,
    Przymierzam się do zakupu pierwszej alfy. Wybór padł na giulette w benzynie wpadła w mi oko ta oferta. otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-benzyna-lpgpakiet-distinctive-ID6DqGSi.html. Vin: ZAR94000007113013
    Oraz : otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-super-autko-nie-tylko-dla-kobiety-w-b-dobrej-cenie-ID6Dqlp6.html
    VIN ZAR94000007058059 .
    Jakieś porady na co zwracać uwagę ?

  5. #4225
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta
    Postów
    299

    Domyślnie

    Ja myślę ze jak komus sie nie chce przylozyc do uzupelnienia wyposazenia ani opisu za to umieszcza pierdoly o tym ze super auto nie tylko dla kobiety w b dobrej cenie(na ile obiektywne jest okreslenie b dobra cena w jego mniemaniu) i wrzuca 5 zdjec stwierdzam ze tą oferta bym sie w ogole nie zajal

    Na co zwrocic uwage przy zakupie auta jest mnostwo postow na forum: tematy skrzyn w początkowych rocznikach(2010/2011), wiazki tylnej klapy, rdzy pod masa uszczelniajaca, zuzytych poduszek. Szukac, czytac.

  6. #4226
    Użytkownik Rowerzysta Avatar alehandro
    Dołączył
    09 2020
    Auto
    Giuelietta 1.6 jtdm
    Postów
    258

    Domyślnie

    Drugie ogłoszenie oglądalem mnie niż 10 sekund. Szkoda czasu.
    Mało zdjęć. Zero konkretnego opisu.

    Gdyby to było 10 minut drogi to może bym pojechał. W każdym innym przypadku nie ruszył bym sie z domu.

    1-sze się nie wyswietla.

    W alfach dla mnie przy oglądaniu ciekawostką okazało się jak w wielu sztukach pojawiały się róznego typu "pocenia' w komorze silnika. Skrzynie potrafią haczyć. Zawias z tyłu jest dość delikatny i warto rucić okiem.

  7. #4227
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Coco
    Dołączył
    11 2020
    Auto
    AR Giulietta 1.4MA LPG chip -> 197km 324Nm
    Postów
    7

    Domyślnie

    Badał już ktoś może którąś z tych Julek, bo aktualnie przymierzam się do zakupu którejś z nich i może byłby ktoś
    kto już oglądał, bo z północy nie ukrywam kawałek jest i dlatego szukam tu odpowiedzi, z góry dziękuję!

    olx.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-2012-1-4-170km-automat-skora-sport-CID5-IDGP71g.html


    olx.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-170-km-2011r-CID5-IDH6Rqf.html

    olx.pl/oferta/alfa-romeo-giulietta-1-4-turbo-170ps-2011r-manual-gwarancja-oplacony-ze-szwajcarii-CID5-IDGCBjW.html

  8. #4228
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Giulietta 1,4 multiair
    Postów
    161

    Domyślnie

    Odwiedź strony autoscout24 lub tutti.ch i popatrz na ceny Julek z rynku Swiss , za 27 do negocjacji to musiał być straszny żużel , ja moją kupiłem w sierpniu od prywatnej osoby ze Szwajcarii i wyszła ok 40000 a i tak to była jedna z tanszych

  9. #4229
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    Alfa Romeo Giuletta 1.4 Mutliair 170km
    Postów
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slowhand Zobacz post
    Odwiedź strony autoscout24 lub tutti.ch i popatrz na ceny Julek z rynku Swiss , za 27 do negocjacji to musiał być straszny żużel , ja moją kupiłem w sierpniu od prywatnej osoby ze Szwajcarii i wyszła ok 40000 a i tak to była jedna z tanszych
    Jaki rok, silnik i przebieg?

    Wysłane z mojego motorola edge przy użyciu Tapatalka

  10. #4230
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2020
    Auto
    Giulietta 1,4 multiair
    Postów
    161

    Domyślnie

    Rocznik 2012 grudzień 112 tys 1.4 170 ma , miała być qv ale za taki przebieg i wyposażenie to plus 10 tys trzeba było dołożyć, a tu nagle wskoczyło ogłoszenie od miłej pani i kupiona , oględziny i zakup ogarnęli chłopaki z hellboy's garage , także te wszystkie Szwajcary z niskimi przebiegami do kwoty 35 tys od handlarzy na 100 procent kupione uszkodzone w różnym stopniu, także co kto lubi

Podobne wątki

  1. [MiTo] Zakup używanej Mito - pomoc
    Utworzone przez Paweł166 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 1272
    Ostatni post / autor: 27-03-2024, 13:15
  2. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  3. Nowy użytkownik, planowany zakup
    Utworzone przez marcincapek w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-03-2013, 15:40
  4. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  5. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory