Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 1516171819202122232425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 277

Temat: Uconnect 6.5 aktualizacja

  1. #241
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulietta 1.4 170KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Utraciłem wszystkie usługi Live. Zrobiłem sobie print screen z VINem który był przypisany do radia więc to nie byłoby problemem, pytanie czy w ASO mogliby wpisać inny VIN do radia niż jest w aucie.

  2. #242
    Użytkownik Świeżak Avatar krapio
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Giulietta 2016 MA 150KM+LPG Tartarini
    Postów
    124

    Domyślnie

    Cytat Napisał macios Zobacz post
    Utraciłem wszystkie usługi Live. Zrobiłem sobie print screen z VINem który był przypisany do radia więc to nie byłoby problemem, pytanie czy w ASO mogliby wpisać inny VIN do radia niż jest w aucie.
    Po pierwsze w ASO będą próbowali wpisać VIN samochodu, w moim przypadku bez powodzenia. Po drugie VIN utraciłeś raczej po osiowaniu proxy. Po trzecie usługi live są przypisane po VIN samochodu. A po czwarte usługi live dla uconnect 6.5" wg mojej wiedzy już wygasły i FCA (konsultowałem) nie przewiduje ich dalszego wspierania. Pozostaje więc cieszyć się z tego co masz (navi, Alfa performance).

  3. #243
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulietta 1.4 170KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Po osiowaniu VIN pozostał i miałem Alfa Performance na którym mi właśnie zależało. Po tym zrobiłem reset radia i z nazwy bluetooth zniknął VIN, który był przypisany do radia. Po resecie nie mam już nawet Alfa Performance. Została jedynie nawigacja.

  4. #244
    Użytkownik Świeżak Avatar krapio
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Giulietta 2016 MA 150KM+LPG Tartarini
    Postów
    124

    Domyślnie

    Jak prześledzisz moje wpisy w tym wątku to zobaczysz, że wraz z [MENTION=64283]gallus37[/MENTION] trochę eksperymentowaliśmy z uconnectem 6.5 i udało nam się wgrać do radia z przyciskiem "MORE" aplikacje zapisane w radiu z przyciskiem "APPS". Kluczowe pytanie jaką masz wersję softu w radiu, jeżeli nie wyższą niż 17.07.55 to może uda się przywrócić Alfa performance. Ewentualnie spróbuj jeszcze w AlfaOBD włączyć aplikacje.

  5. #245
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2021
    Auto
    Giulietta 1.4 170KM
    Postów
    13

    Domyślnie

    Czytałem już kiedyś właśnie te posty o aktywowaniu aplikacji w radiu z przyciskiem MORE ale z tego co kojarzę to jeżeli samochód nie był wyposażony w usługi LIVE to nie było to możliwe. Inaczej sprawa się miała jeżeli nowe radio miało zapisany VIN w sobie, a u mnie już go brak niestety. Na alfaowner i na clubalfa.it znalazłem podobne przypadki i jeżeli posiadam nr VIN, który do radia był przypisany to jest szansa to przywrócić. Obecnie jak łączę się z radiem to ma nazwę Uconnect "\u0000\u0000\u00. W alfaOBD włączyłem już Uconnect Live ale nie ma tam AlfaPerformance. W radiu jest wersja 16.11.41. Może na początek zainstalować wersję 17.07.55? Oprogramowanie zainstalować z tej strony?
    htt ps://mega.nz/folder/kMYjlSKB#MCC6U1jclb0_aHc-NdocrA/folder/Edp12JKC
    Są tutaj oryginalne wersje oprogramowania.

  6. #246
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp.
    Auto
    Giulietta VELOCE
    Postów
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał krapio Zobacz post
    Po pierwsze w ASO będą próbowali wpisać VIN samochodu, w moim przypadku bez powodzenia. Po drugie VIN utraciłeś raczej po osiowaniu proxy. Po trzecie usługi live są przypisane po VIN samochodu. A po czwarte usługi live dla uconnect 6.5" wg mojej wiedzy już wygasły i FCA (konsultowałem) nie przewiduje ich dalszego wspierania. Pozostaje więc cieszyć się z tego co masz (navi, Alfa performance).
    U mnie si\e przedłużyło do 12.2022 z automatu. Działa.

  7. #247
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2021
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Veloce
    Postów
    54

    Domyślnie

    Jakim cudem? Na http://driveuconnect.eu faktycznie po wpisaniu VIN mam, ze do 12/2022 a na infolinii FAP, ze do maja 2021 :/

  8. #248
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp.
    Auto
    Giulietta VELOCE
    Postów
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał SpacePilot3000 Zobacz post
    Jakim cudem? Na http://driveuconnect.eu faktycznie po wpisaniu VIN mam, ze do 12/2022 a na infolinii FAP, ze do maja 2021 :/
    No nie wiem, jakim cudem. :-) Ale infolinia chyba bredzi, bo ostatni wpis mam z tego roku, więc jednak działa. ;-)

  9. #249
    Użytkownik Świeżak Avatar krapio
    Dołączył
    07 2019
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Giulietta 2016 MA 150KM+LPG Tartarini
    Postów
    124

    Domyślnie

    Cytat Napisał RCMax Zobacz post
    U mnie si\e przedłużyło do 12.2022 z automatu. Działa.
    To ciekawe info. A jaką masz datę produkcji/aktywacji usług. U mnie wygasło równo pięć lat od daty produkcji.

  10. #250
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp.
    Auto
    Giulietta VELOCE
    Postów
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał krapio Zobacz post
    To ciekawe info. A jaką masz datę produkcji/aktywacji usług. U mnie wygasło równo pięć lat od daty produkcji.
    2018. Sprawdziłem i usługa kończy się 31.12.2022. Dzisiaj pojeżdżę i zrobię jakiś zrzut ekranu ;-)

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Uconnect - pytania i odpowiedzi
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 18-01-2022, 12:07
  2. [Giulietta] Uconnect radio i nawigacja
    Utworzone przez dobryalf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 24-07-2017, 11:05
  3. [Giulietta] Podmiana Uconnect 5 na Uconnect 5 z DAB
    Utworzone przez radosuaf w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-09-2016, 20:01
  4. [Giulietta] Problem z Mp3 w radiu uconnect
    Utworzone przez wojulmek w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-11-2015, 22:17
  5. [Giulietta] Uconnect
    Utworzone przez TILT w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-07-2015, 08:45

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory