Witam,
jestem od niedawna posiadaczką Mito 1.4 TB MA ze skrzynią TCT (2010, przebieg 89 tys km) i mam problem, na który odpowiedzi nie znalazłam na forum. W momencie zatrzymania np. na światłach występuje "Przypadek niezgodności pomiędzy rzeczywiście włączonym biegiem, wyświetlanym na wyświetlaczu w zestawie wskaźników i pozycją dźwigni wybierania biegów, sygnalizowany jest miganiem, na panelu, literą odpowiadającą pozycji tej dźwigni i towarzyszy jej sygnalizacja akustyczna"(tak to ujmuje instrukcja obsługi i pociesza, że "Ten przypadek nie należy rozumieć jako nieprawidłowe funkcjonowanie ale po prostu jako żądanie przez system powtórzenia manewru". Jednak w przypadku mojego Mito zdarza się to dosyć często i irytuje bo nigdy nie wiem czy ruszę spod świateł, czy będę musiała zmieniać pozycję dźwigni. Dodam, że auto było na przeglądzie z wymianą oleju w skrzyni (był podobno bardzo zużyty, ale bez opiłków) i wgrano nowe oprogramowanie. problem jednak pozostał. Co do pracy samej skrzyni to trudno mi się odnieść bo do tej pory jeździłam na klasycznych automatach więc nie mam porównania, ale wydaje się, że pracuje prawidłowo. Czy spotkaliście się z takim problemem?
dziękuję.