Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Własna muzyka w dobrej jakości

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2023
    Auto
    Giulietta 2.0 JTD 170KM
    Postów
    7

    Domyślnie Własna muzyka w dobrej jakości

    Cześć Wam!

    Jestem szczęśliwym posiadaczem Giulietty z 2012 roku z modułem Blue&Me - brakiem wyświetlacza przy przyciskach tylko wysuwanym ekranem u góry (który nie do końca działa bo nie mogę w żaden sposób połączyć się przez Bluetooth oraz na wyświetlaczu przy prędkościomierzu itd. miga mi przebieg).
    Mam tylko jeden problem, mianowicie mogę słuchać jedynie radia - stacji FM lub z własnego transmitera. Niestety jakość jest słaba, zdecydowanie wolę jechać ze słuchawkami w uszach a to nie jest zawsze bezpieczne.

    Czy istnieje jakaś możliwość w miarę taniego sposobu na własną muzykę przez AUX / USB / SD?

    Moja wersja nie ma wejścia na USB i AUX koło przełącznika trybów jazdy tylko jest tam mała wnęka za to w schowku pasażera jest wejście na USB oraz AUX. Niestety AUX działa połowicznie, nie wchodzi cała wtyczka Jack tylko jakby dwa segmenty i wtedy mam średniej jakości dźwięk Mono. USB w ogóle nie wykrywa muzyki (tu nie wiem, może FAT to zły format?).

    Mam wejście na kartę SD przy przyciskach od radia i jest tam wsadzona karta ze starą nawigacją (która działa), niestety mojej karty z nagraną muzyką nie chce odczytać.

    Był ktoś w podobnej sytuacji i jakoś rozwiązał problem? Wymieniłbym wszystko na jakiegoś Androida ale koszta z tym związane przekraczają mój aktualny budżet no i stracę w ten sposób całkiem fajnie wyglądający wysuwany ekran.
    Ostatnio edytowane przez Ambasador ; 05-09-2023 o 12:16

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2022
    Auto
    AlfaRomeo Giulietta 1.4 MA 170KM
    Postów
    19

    Domyślnie

    Pewnie zdechł moduł Blue&Me dlatego mruga przebieg i nie działa USB. AUX powinien działać normalnie (przynajmniej u mnie działa), może coś wpadło do gniazda jack i blokuje. Obczaj na all... "WEFA Giulietta", ponoć dobrze się to sprawuje w naszych alfach.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2023
    Auto
    Giulietta 2.0 JTD 170KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał skrzat06 Zobacz post
    Pewnie zdechł moduł Blue&Me dlatego mruga przebieg i nie działa USB. AUX powinien działać normalnie (przynajmniej u mnie działa), może coś wpadło do gniazda jack i blokuje. Obczaj na all... "WEFA Giulietta", ponoć dobrze się to sprawuje w naszych alfach.
    Dzięki spróbuję WF602.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeCZ
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Giuelitta 2.0JTDm 2011, Rover Mini 1275 1991
    Postów
    519

    Domyślnie

    A tak naprawdę na taki temat jest tu z 10 innych wątków, proszę szukaj nim założysz nowy.
    Toyota Corolla TS 1.8 2023, Rover Mini 1991 1275
    Ex: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm 2011, Alfa Romeo 164 2.0 V6TB 1995, Honda Civic VIII 1.8, Seat Leon ST FR 1.4TSI 2017, Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 2007 berlina, Fiat Stilo 1.4 MW 2007

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    KSU
    Auto
    Była: AR 147 1.9 JTD| AR 159 2007 1.9 JTDm, AR Mito 1.3 JTDm, Jest: AR Giulietta 2011 2.0 Jtdm
    Postów
    158

    Domyślnie

    Spróbuj najpierw przeprowadzić aktualizację B&M, mi po tym zabiegu moduł ożył.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2023
    Auto
    Giulietta 2.0 JTD 170KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mazi88 Zobacz post
    Spróbuj najpierw przeprowadzić aktualizację B&M, mi po tym zabiegu moduł ożył.
    Dzięki za pomysł, wiesz może gdzie mogę zdobyć pliki aktualizacyjne? Strona blueandme.net nie działa.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    KSU
    Auto
    Była: AR 147 1.9 JTD| AR 159 2007 1.9 JTDm, AR Mito 1.3 JTDm, Jest: AR Giulietta 2011 2.0 Jtdm
    Postów
    158

    Domyślnie

    Nie pamiętam już dokładnie skąd brałem, ale wpisz w google "Blue&me chomikuj", na pewno znajdziesz. Ja tam dorwałem w czerwcu spolszczenie jak i aktualizację.

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2023
    Auto
    Giulietta 2.0 JTD 170KM
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mazi88 Zobacz post
    Nie pamiętam już dokładnie skąd brałem, ale wpisz w google "Blue&me chomikuj", na pewno znajdziesz. Ja tam dorwałem w czerwcu spolszczenie jak i aktualizację.
    Okej znalazłem, wiesz może do jakiej wersji powinienem zaktualizować Blue&Me? Jest na przykład wersja 5.6 a także 9.0 czy nawet 10.0.

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2022
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM 140 KM
    Postów
    34

    Domyślnie

    Ja założyłem WF 602. W kosce radia w miejsce zmieniarki-Aux wpiełem się WF602-należy pamiętać o dołożeniu rezystorów w torze dzwiękowym w celu eliminiacji zakłóceń.Gra Bardzo dobrze.
    Mam dodatkowo zamontowany BLUE&ME

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Własna muzyka w radiu z wysuwanym ekranem
    Utworzone przez kubis987 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-05-2023, 06:24
  2. [166] Masa własna
    Utworzone przez kmito w dziale 166
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-08-2017, 12:17
  3. Gdzie mogę kupić dobrej jakości spoilery do GT ?
    Utworzone przez sashimo w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-04-2015, 15:30
  4. [159] Co to znaczy "paliwo dobrej jakości"?
    Utworzone przez losdamianos w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 25-04-2013, 08:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory