Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Polecane jednostki infotainemt / radia fabryczne / doposażenie

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2023
    Auto
    Giulietta/Mito - poszukiwania + projekt: Golf MK1
    Postów
    2

    Domyślnie Polecane jednostki infotainemt / radia fabryczne / doposażenie

    Cześć,

    Poszukuję na 2 auto Giuliettę (bardzo ewentualnie Mito), ale zacząłem gubić się jeśli chodzi o jednostki nawigacji/ radia w tym aucie.
    Nie znalazłem takie wyjaśnienia od podstaw różnic tych jednostek.
    Totalnie nie zależy mi na nawigacji - ale jak będzie, to okej.
    Bardzo zależy mi za to na dobrym dźwięku, możliwości rozwoju i łączności minimum BT dla rozmów i mediów - Android Auto byłby super.
    Z tego co wyczytałem najlepszym rozwiązaniem będzie uConnect 6.5.
    Czy w razie braku takiego systemu w konkretnym egzemplarzu ciężko jest taką jednostkę dołożyć? Jest jakaś data graniczna do której będzie to możliwe?
    A może polecacie inne radio? O chińczyki nawet nie pytam, bo z doświadczenia wiem, że to raczej lipa - chyba, że tutaj jest inaczej?

    Są jakieś firmy które zajmują się takim retrofitem? Jakie są przybliżone ceny montażu?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biala
    Auto
    Alfa Giulietta Veloce - biała :-)
    Postów
    245

    Domyślnie

    UConnect 6.5 nie ma Android Auto. Jakaś australijska firma oferuje przystawkę w cenie ok 2000 zł na polskie, ale czy to działa i kto się podejmie rozbierania radia dla czegoś tego... Ogólnie rzecz biorąc (niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę), wygląda to tak.

    Do 2013 roku w Giuliettach były montowane stare nawigacje, takie jak w Deltach (i chyba początkowych Bravo). Miało toto łączność po Bluetooth, ale oczywiście mapy stare i grafika dość przedpotopowa.

    Od 2014 roku były montowane UConnect 5 (bez nawiagacji) i 6.5 (z nawi). 6.5 wychodziły w dwóch albo trzech wersjach - jedna z nich z funkcjami Live. UConnecty, jak już pisałem nie miały Android Auto, ale wyglądało to 10x lepiej niż radia sprzed liftingu. A propos, właśnie schrzanił mi się UConnect i na rękojmi dostałem w prezencie od Fiata nowego 6.5 w cenie... 26 tysięcy złotych

    Od bodajże 2017 albo 2018 roku w Giuliettcie można też było zamówić dedykowanego Alpine'a (wyróżnia się tym, że nie ma pokręteł), który posiadał Android Auto po kablu i w wielu przypadkach montowany był od razu z Alpine'owską kamerą cofania.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2023
    Auto
    Giulietta/Mito - poszukiwania + projekt: Golf MK1
    Postów
    2

    Domyślnie

    Dzięki bardzo - o taką odpowiedź mi chodziło.
    Wiesz może czy łatwo jednostkę z 2018 roku wsadzić do auta z 2015 na przykład?

Podobne wątki

  1. Doposażenie Bose (wiązka)
    Utworzone przez Teod w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-03-2018, 14:38
  2. wieksze turbo 2.4jtd 10v wytrzymałość jednostki i efekty
    Utworzone przez Macieeek w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-08-2016, 19:33
  3. [159] Twarde odpalenie jednostki jtdm
    Utworzone przez olo_84 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-09-2015, 18:32
  4. [Sprzedam] Cyfrowa Zmieniarka USB-CARD SD Wszystkie fabryczne radia prócz ICS Alfa 166
    Utworzone przez Pawlus873 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-09-2014, 18:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory