Hej,

Od niedawna jestem właścicielem pięknej Giulietty, dwa tygodnie temu postanowiłem pozbyć się DPF i EGR, a także zrobić stage 1 mapę. Po wszystkim auto wjechało na hamownię i wyszły cyrki, ponieważ nie chcialo trzymać stałego doładowania, wyszedł pofalowany wykres 186km i 440nm. Chłopaki powiedzieli najpierw że to pewnie ucieka doładowanie przez EGR który się nie domyka, filtr paliwa, albo nieszczelność w układzie dolotowym. Zaślepka EGR wstawiona, zmieniłem filtr paliwa, wyczyściłem czujnik doładowania, wróciłem na hamownię i problem dalej jest taki sam z tym że teraz wyszło 206km i 491nm... Przy podłączeniu do OBD2 i aplikacji Torque Pro, nie pokazuje błędów, ciśnienie doładowania 22.5 psi bez wahania, tylko po paru przyspieszeniach na pełnym gazie zaczyna upuszczać doładowania na pół sekundy i tak skacze. Jakieś pomysły? W planach jest sprawdzić układ podciśnienia, boost solenoid i myślałem że może coś nie tak że zmienną geometria. Tutaj zdjęcie wykresów z hamowni.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20240313_133114.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	101.0 KB
ID:	289199 I filmik, pierwsze 1
5 minuty przyspiesza płynnie bez problemu, potem zaczyna kichać