Strona 10 z 204 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 2036

Temat: [MiTo/Giulietta] porady przy zakupie aut nowych

  1. #91
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Czy ktoś już słyszał o cenniku na rok 2011?
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  2. #92
    deryl
    Gość

    Domyślnie

    Jak narazie cennik jest ten sam, zmieniły się tylko rabaty:

    Na wersje 2010 od 8% do 12% w zależności od wersji + komplet opon zimowych
    Na wersje 2011 od 1500 zł do 4000 zł
    Rabaty mogą być połączone z kredytami

    szczegóły u dilerów

  3. #93
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Ja jestem na etapie planowania zakupu Giulietty - i rozmawiając z salonem zaproponowano mi -12% od cennika na zakup rocznika 2011. Powiedziano mi że to nie jest także ostatnie słowo. Pytano tylko jaką grupę zawodową reprezentuje. Dodatkowym plusem jest to że w latach 96- 98 kupiłem w tym salonie dwa Fiaty.

  4. #94
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    A możesz się pochwalić, jaki to dealer?
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  5. #95
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał radosuaf Zobacz post
    A możesz się pochwalić, jaki to dealer?
    Dukiewicz Warszawa.

  6. #96
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    analitycy rynku twierdza ze rok 2011 bedzie nie za ciekawy dla branzy, nalezy sie spodziewac sporych upustow, wiec byc moze jak sie wstrzymasz to uda sie dokonac zakupu ze sporym upustem
    choc nie wiem jak to bedzie z giuliettą bo patrząc na ceny z 2010 to jest duzy wachlarz w zaleznosci od wersji, juz 65k mozna kupic 1,4tb wiec jest tanio w stosunku do konkurencji, chyba firma ma nadzieje na sporą sprzedaz, zreszta wg mnie auto jest skrojone w sam raz dla posiadaczy golfow audi - ten tył i wnętrze jakby idealnie pasuje do tego typu wrazliwosci estetycznej, tylko czy posiadacze vw itp przekonają sie do scudetto z frontu ?co na to ich znajomi z pracy, otoczenie, rodzina, tu presja moze byc na nie

  7. #97
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjokocha Zobacz post
    analitycy rynku twierdza ze rok 2011 bedzie nie za ciekawy dla branzy, nalezy sie spodziewac sporych upustow, wiec byc moze jak sie wstrzymasz to uda sie dokonac zakupu ze sporym upustem
    choc nie wiem jak to bedzie z giuliettą bo patrząc na ceny z 2010 to jest duzy wachlarz w zaleznosci od wersji, juz 65k mozna kupic 1,4tb wiec jest tanio w stosunku do konkurencji, chyba firma ma nadzieje na sporą sprzedaz, zreszta wg mnie auto jest skrojone w sam raz dla posiadaczy golfow audi - ten tył i wnętrze jakby idealnie pasuje do tego typu wrazliwosci estetycznej, tylko czy posiadacze vw itp przekonają sie do scudetto z frontu ?co na to ich znajomi z pracy, otoczenie, rodzina, tu presja moze byc na nie
    Mnie interesuje wersja Distinctive z silnikiem 1,4 170 kucyków. Do tego Pakiet zawierający reflektory ksenonowe oraz nawigację fabryczną. Generalnie wychodzi podobnie jak cena Golfa MK VI z silnikiem 1,4 TSI 160 koni w wersji HighLine też z podobnymi dodatkami (ze względu na staż w salonie VW bez problemu uzyskuję tam podobny rabat przy zakupie auta). I pewnie bym już MK VI zamówił gdyby nie to że to tak naprawdę większy lifting piątki .... oczywiście jeszcze lepsze materiały wewnątrz to plus .... praktycznie jak passat. Natomiast jakby to powiedzieć .... te samochody są tak poprawne że aż nudne W planach było jeszcze Audi A3 Sportback ale jakoś tak głupio kupić auto które kończy swój cykl produkcyjny za rok będzie miało następce .... podobnie jak Golf VI którego zupełnie nowa wersja VII pojawi się pod koniec 2012. Jeśli chodzi o estetyke przodu Alfy - dla mnie to coś zjawiskowego i osobliwie pięknego - strasznie mi się podoba. A presja cóż ... oczywiście że jest .... w pracy jak usłyszano moj pomysł to codzień mam docinki jak moja przyszła Alfa ? Odpowiadam Molto Bene

    PS. Choć nie ukrywam że sam się tej przesiadki boje Ot przyzwyczajenia z grupy VW zostają - a to światła się włącza gdzie indziej a to inne kwiatki
    Ostatnio edytowane przez tygrysio ; 21-01-2011 o 10:50

  8. #98
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    koło koła
    Auto
    emty
    Postów
    477

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    Mnie interesuje wersja Distinctive z silnikiem 1,4 170 kucyków. Do tego Pakiet zawierający reflektory ksenonowe oraz nawigację fabryczną. Generalnie wychodzi podobnie jak cena Golfa MK VI z silnikiem 1,4 TSI 160 koni w wersji HighLine też z podobnymi dodatkami (ze względu na staż w salonie VW bez problemu uzyskuję tam podobny rabat przy zakupie auta). I pewnie bym już MK VI zamówił gdyby nie to że to tak naprawdę większy lifting piątki .... oczywiście jeszcze lepsze materiały wewnątrz to plus .... praktycznie jak passat. Natomiast jakby to powiedzieć .... te samochody są tak poprawne że aż nudne W planach było jeszcze Audi A3 Sportback ale jakoś tak głupio kupić auto które kończy swój cykl produkcyjny za rok będzie miało następce .... podobnie jak Golf VI którego zupełnie nowa wersja VII pojawi się pod koniec 2012. Jeśli chodzi o estetyke przodu Alfy - dla mnie to coś zjawiskowego i osobliwie pięknego - strasznie mi się podoba. A presja cóż ... oczywiście że jest .... w pracy jak usłyszano moj pomysł to codzień mam docinki jak moja przyszła Alfa ? Odpowiadam Molto Bene

    PS. Choć nie ukrywam że sam się tej przesiadki boje Ot przyzwyczajenia z grupy VW zostają - a to światła się włącza gdzie indziej a to inne kwiatki
    zebys sobie chlopie klopotow nie narobił w pracy
    no masz racje przod w giulii to zjawisko somo w sobie, aczkolwiek jak chodze ulicą i widze od czasu do czsu na parkingu to jakos tak specjalnie sie nie rzuca w oczy przynajmniej z profilu, trzeba zajsc od frontu by poczuc roznice
    bac to sie nie ma czego, nowe alfy juz od 159 to bardzo przyzwoite wozy, bedą cie dręczyć pierdoły tu i owdzie ale całość chyba jest bardzo ok, zresztą we firmie jest chyba mocne parcie na jakosc,
    a silini to same mowia za siebie - jtd na przykład, klasa dla siebie,
    gdybym ja sie decydował na wydanie takiej monety jak za 170koni giulie, to brałbym z pewnością 159 - 200koni, to jest prawdziwa alfa, idz do salonu posiedź pare minut, przejedź sie, docenisz roznice, zona, dziewczyna bedzie na drugim planie

  9. #99
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar milleniusz
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulietta 1.4 MA
    Postów
    387

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjokocha Zobacz post
    gdybym ja sie decydował na wydanie takiej monety jak za 170koni giulie, to brałbym z pewnością 159 - 200koni, to jest prawdziwa alfa, idz do salonu posiedź pare minut, przejedź sie, docenisz roznice, zona, dziewczyna bedzie na drugim planie
    Z tym, że to jest właśnie ten przypadek co kolega opisał z A3 - zaraz będzie nowa. Zresztą, sam na Giulię czekam, bo prawie kupiłem 159. Ale to jeszcze z rok, półtora.

    Co do Golfów, przed zakupem Giulietty rozważałem Golfa, wychodził nawet dość sporo taniej, chociaż to może kwestia różnic w wyposażeniu, czy zniżek, ale w końcu dałem sobie spokój - zupełnie nie mój styl.

  10. #100
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjokocha Zobacz post
    brałbym z pewnością 159 - 200koni, to jest prawdziwa alfa
    Tak, prawdziwa Alfa - można mieć 159 z płytą podłogową od Opla, skrzynią biegów od Opla i silnikiem od Opla. Ale w sumie PRAWDZIWA ALFA .
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

Podobne wątki

  1. Potrzebuje porady przy zakupie AR 159 Q4
    Utworzone przez janwar w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2014, 11:10
  2. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2011, 16:55
  3. Porady przy zakupie
    Utworzone przez assasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-12-2011, 19:50
  4. [159] Porady przy zakupie
    Utworzone przez jjokocha w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 19:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory