Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 100

Temat: Gałka zmiany biegów

  1. #41
    kastapra
    Gość

    Domyślnie

    Mi odpadła po 3 miesiącach, następnie po kolejnych trzech. Za każdym razem pojechałam do ASO, niech robią! Za taką kasę badziew straszny! Wymienili dwukrotnie bez dyskusji. Za drugim razem podobno dodatkowo podkleili, zobaczymy...

  2. #42
    kgv166
    Gość

    Domyślnie

    Gałka odpadła 3 dni temu. Ale w pięknym stylu.

    Ktoś, komu dałem się przejechać stwierdził, że gałka jest bardzo fajna, że fajnie "leży" w dłoni. Na następnym skrzyżowaniu plastik odpadł. Dodam jeszcze, że to był fan toyoty - chwilę wcześniej przez pół godziny przekonywałem go, że opinie o lipnym dopracowaniu alf są gruuuubo przesadzone...

    Mówicie, że carserwis w wawie daje na gwarancji nową bez problemu?

  3. #43
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta 1.4TB Distinctive/Sport/Premium/Dach
    Postów
    480

    Domyślnie

    Mówicie, że carserwis w wawie daje na gwarancji nową bez problemu?[/QUOTE]

    Chyba każdy serwis już wie, że to wada fabryczna. Przy wymianie mojej po 10k km stwierdzili, że i tak długo wytrzymała Nowa na razie jest OK

  4. #44
    Użytkownik Znawca Avatar metan
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    K-ce
    Auto
    Mito 1,4 MPI
    Postów
    1,059

    Domyślnie

    Cytat Napisał kgv166 Zobacz post
    Gałka odpadła 3 dni temu. Ale w pięknym stylu.

    Ktoś, komu dałem się przejechać stwierdził, że gałka jest bardzo fajna, że fajnie "leży" w dłoni. Na następnym skrzyżowaniu plastik odpadł. Dodam jeszcze, że to był fan toyoty - chwilę wcześniej przez pół godziny przekonywałem go, że opinie o lipnym dopracowaniu alf są gruuuubo przesadzone...
    No to było tak jak w reklamie toyoty ;-). Ale właśnie w toyocie w pięknym stylu zlazło mi chromowe wykończenie gałki biegów. Złuszczyło się jak źle położony lakier

  5. #45
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Giulietta 1.4TB Distinctive/Sport/Premium/Dach
    Postów
    480

    Domyślnie

    Za to CAŁE SZCZĘŚCIE że jest plastikowa. Metalową mam w C3 Picasso i w zimę jest to masakra- jest tak lodowata że nie da się ją w rękę wziąć bez rękawiczki przez kilka minut po uruchomieniu.

  6. #46
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

    Domyślnie

    Ja miałem od razu wymienioną na tę czerwoną i tutaj już jest pełen wypas - wszystko się trzyma. Tyle że w mrozy jest ziiiiiimnaaaaaa...
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM 2021
    Peugeot 308 SW 1.2 130 KM 2019

    Były: Renault Clio I 1.2, Peugeot 307 SW 1.6 110 KM, AR 147 1.6 TS 105 KM, Giulietta 1.4 MA 170 KM, Giulietta 1.4 MA 150 KM, Alfa Romeo 75 2.0 TS

  7. #47
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Olaf3276
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    145 1.6 TS a jednak jest dalej :), g 1.4 MA
    Postów
    286

    Domyślnie

    Moja po przejechaniu 18000 trzyma się bardzo dobrze jeszcze w rece mi nie została. A ja w swojej 145 500LE mam aluminiową i w zimie jest lodowata a w lecie gorąca
    145 1.6TS a jednak dalej jest
    AR G. 1.4 MA

  8. #48
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Dziwna sprawa z tą gałką. U mnie po 16tyś. dalej siedzi mocno. I ja uważam że moja jest aluminiowa bo zimą jest strasznie zimna Może w zależności od wersji wyposażenia różne gałki montują?
    A może w pózniejszych modelach montują już metalową? Przecież ten panel ze szczotkowanego aluminium to nie atrapa tylko naprawdę jest aluminiowy...
    Moja julka ma nieco ponad pół roku. Wszyscy wieszali psy na tej plastikowej gałce to może włosi się zawstydzili i już montują metalowe?

  9. #49
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Włocławek
    Auto
    Giulietta 1.4 Multiair Distinctive
    Postów
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luke77 Zobacz post
    Dziwna sprawa z tą gałką. U mnie po 16tyś. dalej siedzi mocno......
    Mi tez sie tak wydawalo .... 16,5 tys ..... trzymala sie mocno myslalem ze moze aluminiowa... ze moze moja nie odpadnie .... ale niestety.. odpadla... tak jak mocno sie trzymala tak gwaltownie odpadla.... powodzenia..

  10. #50
    kgv166
    Gość

    Domyślnie

    Zauważyłem, że od jakiegoś czasu górna część gałki zaczęła się bardzo delikatnie poruszać - moża było przekręcać ją o jakiś milimetr w lewo i w prawo. Używałem jej od tamtego czasu naprawdę delikatnie - nic z tego - odpadła i tak. Byłem dzisiaj w carserwisie - nikt nie był nawet zdziwiony - wymienili na gwarancji bez problemu. Podobno producent zalecił dołożenie dodatkowo jakiegoś kleju pod gałkę, zobaczymy ile wytrzyma.

Podobne wątki

  1. [159] Gałka zmiany biegów
    Utworzone przez Fryta118 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-01-2016, 18:33
  2. [145] Gałka zmiany biegów
    Utworzone przez Dizaster w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-11-2015, 13:57
  3. Gałka zmiany biegów
    Utworzone przez grubys w dziale 147
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 02-07-2012, 16:31
  4. [145] Gałka zmiany biegów
    Utworzone przez penny21 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-01-2009, 17:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory