Strona 12 z 128 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920212262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1273

Temat: Zakup używanej Mito - pomoc

  1. #111
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Focus RS
    Postów
    43

    Domyślnie

    Powiem tak: dla mnie na zewnątrz super, ja się nie znam na autach, gdyby nie kuzyn, mechanik z czujnikiem ja bym nic nie zauważył. Na zewnątrz nie licząc delikatnej obcierki super, dla mnie laika. Po badaniu czujnikiem wiadomo było, że nie nadaje się do kupna. Środek chodzi mi o poziom montażu, bo np. liczniki są ładne, ale te przyciski na kierownicy, te przy klimie, użyte plastiki jest dla mnie źle. Tzn. źle licząc cenę do poziomu montażu - auto najdroższe w klasie. A tak w sumie ja na to auto nie będę patrzył tylko jeździł Jest QV, nawet ugadana, ale 500 km ode mnie - szczerze boję się takiej wycieczki, żeby okazało się, że qvka jest niewiele lepsza niż to, albo i taka sama

    Co właściciel? On miał sprowadzone z przebiegiem 2500 km z delikatną obicierką z lewej strony z przodu. Ogólnie udawał, że nic nie wie, może nic nie wiedział, nie ma znaczenia.

    Auto było 155 km, miało skóry (tragiczny stan jak na ten przebieg) więc raczej nie był to "golas".

  2. #112
    Użytkownik Świeżak Avatar sztandar
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 TB 155 KM
    Postów
    142

    Domyślnie

    To może zamiast jechać 500km x 2 to nająć firmę, która za 250-400 zł sprawdzi stan samochodu i wyśle raport czy jest się po co fatygować wyjdzie podobny koszt jakbyś miał osobiście jechać.

  3. #113
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Focus RS
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztandar Zobacz post
    To może zamiast jechać 500km x 2 to nająć firmę, która za 250-400 zł sprawdzi stan samochodu i wyśle raport czy jest się po co fatygować wyjdzie podobny koszt jakbyś miał osobiście jechać.
    Może i warto, problem w tym, że po wczoraj jakoś nie bardzo mi leży to MITO w środku, a QVka podobno delikatnie lepsza. Poza tym szkoda mi $ na takie coś, wolałbym sam jechać. Auto niby forumowe ta QVka, jest link na 1 stronie.

  4. #114
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Focus RS
    Postów
    43

    Domyślnie

    Byłem dzisiaj oglądać Clio RS - auto w stanie gorszym niż to MITO co ostatnio oglądałem, malowane kompletnie całe, łącznie z dachem :|
    Co powiecie o tej alfie?
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yjwU7.html
    jak na moje laickie oko:
    1. różnica kolorystyczna zderzak-błotnik (światło albo różnica ze względu że jedno to blacha, a drugie plastik)
    2. Dziwne alufelgi? Alfa takie miała?

  5. #115
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sulek
    Dołączył
    05 2013
    Auto
    Mito
    Postów
    68

    Domyślnie

    Poczekaj 1-2 miesiące. Na sprzedaż będzie mój miciak. 2009 produkcja, 2010 I rejestracja, najechane 95kkm bez przeszłości wypadkowej.
    Od chwili wyjazdu z salonu w rękach mojej żony i moich.

    Silnik w prawdzie pupy nie urywa, bo to podstawowa jednostka benzynowa. Ale w mieście niczego więcej nie trzeba.

  6. #116
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaiden Zobacz post
    Byłem dzisiaj oglądać Clio RS - auto w stanie gorszym niż to MITO co ostatnio oglądałem, malowane kompletnie całe, łącznie z dachem :|
    Co powiecie o tej alfie?
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yjwU7.html
    jak na moje laickie oko:
    1. różnica kolorystyczna zderzak-błotnik (światło albo różnica ze względu że jedno to blacha, a drugie plastik)
    2. Dziwne alufelgi? Alfa takie miała?
    zerknij na tył jakaś dziwna "bitexowa" konserwacja na bokach wnęki na koło zapasowe no i niezbyt spasowany zderzak przód

  7. #117
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Focus RS
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cena jest chyba super niska no nie? Czy coś się mylę?Do zrobienia jest zderzak przód i tył, z przodu dojechane gdzieś, a z tylnego łuszczy się lakier.

    - - - Updated - - -

    ZAR95500001017533 tu jest vin tego auta.

  8. #118
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaiden Zobacz post
    Cena jest chyba super niska no nie? Czy coś się mylę?Do zrobienia jest zderzak przód i tył, z przodu dojechane gdzieś, a z tylnego łuszczy się lakier.

    - - - Updated - - -

    ZAR95500001017533 tu jest vin tego auta.
    Ona już dośc długo jest wystawiona więc chyba nie ma rewelki, a tak nawiasem mówiąc to ta czerwona którą oglądałeś już się sprzedała.
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

  9. #119
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Focus RS
    Postów
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał paweltbu Zobacz post
    Ona już dośc długo jest wystawiona więc chyba nie ma rewelki, a tak nawiasem mówiąc to ta czerwona którą oglądałeś już się sprzedała.
    No to powodzenia dla nowego nabywcy, za darmo bym jej nie chciał, na progu ogromny purchel, nie mówiąc że malowana dookoła i kiepsko zrobiona.

  10. #120
    Użytkownik Znawca Avatar paweltbu
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    TBU
    Auto
    MiTo 1.4 TB MA/Mazda 3 2019
    Postów
    1,418

    Domyślnie

    jak zbolejesz 120KM to w rzeszowie jest ładna, była malowana cała ale ze względu na porysowane nadwozie. Auto od komornika były właściciel ze względu na długi nie był lubiany i stąd zniszczone nadwozie. Spoko że ma szyber.

    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yoXch.html
    Niezwykłość Alfy Romeo polega na tym... że czasem jeździ...

Podobne wątki

  1. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11
  2. Zakup MiTo 1.4 155KM - full opcja, PROŚBA O POMOC.
    Utworzone przez cosiestalosie w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 04-03-2014, 11:26
  3. Zakup używanej Alfy 159
    Utworzone przez hasin w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 22:13
  4. Zakup używanej 159'tki
    Utworzone przez noe9 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 14-07-2010, 08:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory