Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: [146] czy były w 146 skórzane fotele elektrycznie sterowane?

  1. #1
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie [146] czy były w 146 skórzane fotele elektrycznie sterowane?

    macie moze jakies fotki takeigo wypasu w 146?

  2. #2
    ViP Romeo Avatar Lesio
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
    Postów
    1,917

    Domyślnie

    Czegoś takiego to chyba nie było nie ta klasa i nie te lata, skóra była i mogła być dodatkowo ogrzewana.

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    no skora byla, szczegolnie ladna po lifcie ale czy ona byla sterowana elektrycznie??

  4. #4
    Armagedon
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co mi wiadomo to była jedynie skóra ale bez elektryki i tez z tego co wiem to tylko ja mam taki wypas skóra + pełna elektryka

  5. #5
    oran
    Gość

    Domyślnie

    A dlaczego to tak? Sam robiłeś, czy Ci się trafiła Alfka po kimś z pasją?

  6. #6
    Armagedon
    Gość

    Domyślnie

    Ja jestem ta osobą z pasją a siedzenia sa od alfy 164 takze znaczek alfy na oparciu jest elektryka w trzech płaszczyznach + podgrzewanie. Troche roboty przy montażu i własnej twórczości ale frajda bezcenna....Kolejny własciciel mam nadzieje ze bedzie sie cieszył z tego...

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    no to nie bedziesz sam bo niedługo bedzie czarna 146 z czarną lotką i unikatową czarną skorą elektrycznie sterowaną ze 155 roczniki 96-97 (patrz alfa 75andrew155 w dzaile naszebelle)

    a co do konkretów, opisz tu kolego ladnie jak to podłaczyles bo z tego co wiem to tam chyba z 6 kabli wychodzi z fotela a nie mam pojecia co do czego...

  8. #8
    Armagedon
    Gość

    Domyślnie

    Na początek powiem ze jestem technikiem elektronikiem takze rozrysowałem układ przewodów co gdzie i jak sa podłączone i wystarczyło nic innego jak podłączyć zasilanie 12V, proste jak drut :] musisz zrobić w ten sam sposób...

  9. #9
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    aha czyli odwrociles sobie fotel i wypatrzałes gdzie jaki kabelek leci? i wtedy poprowadziles zasilanie w odpowiednie miejsca, dobry pomysł, prosty a człowiek nie wpadnie

    napisz mi jeszcze czy czarny we wtyczce to masa

    no i czy przekaźniki jakies montowales bo jakis wisi juz mi pod fotelem w tych kablach

    i jeszcze pytanko czy przełaczniki są podswietlane i czy prowadziles kabelek z jakiegos miejsca świateł postojowych

  10. #10
    Armagedon
    Gość

    Domyślnie

    Z pewnością montujesz inne siedzenia wystarczy spojrzeć z jakich są modeli ja mam z 164 ty natomiast z 155, takze różnica jakaś jest także ja nie mam żadnego przekaźnika, co do koloru czarnego przewodów to na bank czarny oznacza mase takie sa zasady oznaczenia kolorów przewodów. Ja podswietlania ptrzycisków nie mam wiec nie prowadziłem kabelka a jesli ty będziesz miał to nic prostrzego jak poprowadzic jeden kabelek np od bezpiecznika świateł postojowych masa to masa do blachy . Ja wszystko sprawdzałem elektryke przed montażem także przy gotowałem instalacje a dopiero potem bawiłem sie w montaz siedzeń i przerabianiu szyn....

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-09-2015, 08:14
  2. [166] Elektrycznie pompowane fotele w odcinku lędźwiowym
    Utworzone przez koles_02 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2009, 12:30
  3. [146] Elektrycznie sterowane szyby tylnie w AR146
    Utworzone przez limak w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-10-2008, 11:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory