Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 175
    Użytkownik Świeżak Avatar sVIRUSx
    Mieszka w
    Szczecin / Koszalin
    Auto
    AR GT 3.2, AR 146 1.6 FIAT 500X 1.6

Domyślnie

Po rozebraniu silnika było pewne, że góra silnika do zrobienia (patrz link do pierwszej galerii). Po wyliczeniu kosztów przez Kubę miałem do wyboru robić po taniości górę i co trzeba albo wszystko. Przy koniecznych kosztach dół silnika nie robił już wielkiej różnicy i zdecydowałem się na wszystko. Nie będę ukrywał, że cały remont grubo nadwyrężył mój budżet na dobre kilka miesięcy - w końcu jechałem z zamiarem likwidacji wycieku z silnika, montażu Q2 i ogarnięciu przedniego zawieszenia. Wyszło jak wyszło, jedyny minus tego wszystkiego to ten, że Ala na Q2 będzie musiała jeszcze poczekać.

› Więcej...: Alfa Romeo GT 3.2 V6 sVIRUSx

Użytkownik Rowerzysta Avatar ANN
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    Auto
    GT 3.2 V6 Q2

Domyślnie

Cytat Napisał sVIRUSx Zobacz post
    Po wyliczeniu kosztów przez Kubę miałem do wyboru robić po taniości górę i co trzeba albo wszystko. Przy koniecznych kosztach dół silnika nie robił już wielkiej różnicy i zdecydowałem się na wszystko. Nie będę ukrywał, że cały remont grubo nadwyrężył mój budżet na dobre kilka miesięcy - w końcu jechałem z zamiarem likwidacji wycieku z silnika, montażu Q2 i ogarnięciu przedniego zawieszenia. Wyszło jak wyszło, jedyny minus tego wszystkiego to ten, że Ala na Q2 będzie musiała jeszcze poczekać.
    Mam wrażenie jakbyś opisał moją GT
    Również miałam od razu dać Q2, ale jak wyszła na jaw najgorsza diagnoza - chore Busso, to zabrakło na Q2, zeszło to na dalszy plan.
    Po kilku miesiącach jak się odkułam, wleciał w końcu dyfer, zatem cierpliwości. Masz teraz zdrowiutkie Busso, a to najważniejsze.

Ja muszę reklamować swoje u Kuby - nie bierze oleju

pozdrawiam

http://ann156.fotosik.pl/

GT 3.2 V6 Q2 '05 (09.2014)
    MiTo 1.4 T-Jet 155 KM '09 (10.2016)

Użytkownik Dwusuwowiec Avatar bajtek5
    Mieszka w
    Szczecin / Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 156 3.0

Domyślnie

Jest piękna, nic nie zastąpi mojego odwiecznego "banana" na twarzy, gdy wsiadam i pozwalasz mi ją troszkę przegazować. Do zobaczenia w lutym na spocie, mam nadzieję, że wpadniesz do nas!

Mieszka w
    Szczecin / Koszalin
    Auto

Domyślnie

Jak spot będzie w drugiej połowie lutego to na 100% będę. I też mam "banana" jak Ala mruczy

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

Mieszka w
    Szczecin / Koszalin
    Auto

Domyślnie

Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Heh! Dopiero dziś zauważyłem że wkleiłeś tutaj ten filmek choć widziałem go już wcześniej Nie ma to jak refleks szachisty...

Strach się przyznać ale dopiero dziś po raz pierwszy zlokalizowałem gdzie ta hala Azotów w Szczecinie Jak widać - byliśmy, zobaczyliśmy i uwieczniliśmy.

Tak w ogóle to jesteśmy już po dotarciu silnika i śmigamy aż miło Olej i filtry wymienione, obecnie zalany Selenią Racing 10W60.

Użytkownik Romeo Avatar drift-r
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001

Domyślnie

Czyli w niedziele posłuchamy Busso

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Mieszka w
    Szczecin / Koszalin
    Auto

Domyślnie

W tym miesiącu moja Bella obchodziła 12 "urodziny". Ma je dzień przed moimi więc jakby nie patrzeć była to dobra okazja do świętowania Z tej okazji będzie przechodzić kilka zabiegów odmładzających.

Zacząłem od dalszych zmian we wnętrzu - na początku miesiąca kupiłem dodatkowe osłonki środkowych słupków i je przemalowałem. Wyglądają OK więc osłonki tylnych słupków też będą szły do malowania. Mam nadzieję, że do końca następnego tygodnia się z tym uporam, łącznie z oklejeniem podsufitki.

W zeszłym tygodniu po raz pierwszy bawiłem się woskiem. Wpadłem do sklepu, wziąłem niby najtańszy z tych lepszych. Miałem nie nakładać od razu ale że po myciu miałem jeszcze około 30 minut do spota to postanowiłem to zrobić na szybko. Wiem wiem nie powinienem Ale efekt jaki uzyskałem mając te pół godziny mnie pozytywnie zaskoczył. Po tygodniu, kilku deszczowych jak i słonecznych dniach, przejechaniu prawie tysiąca kilometrów lakier nadal trzyma fason i to mimo kilku nocy spędzonych poza garażem. Ptasie kupki schodzą bardzo łatwo. Za drugim razem na pewno podejdę do tego na spokojnie i wzorem kolegi Opozycjonisty "machnę" też felgi a może i nawet przednie zaciski

Następnie padło na nieszczęsne rączki boczków. Jakiś czas temu wysłałem Proximowi do obszycia, a w tym tygodniu je zamontowałem. Efekt jest niesamowity, a zdjęcia nie oddają tego w pełni. Faktura skóry jest identyczna jak na boczku.Teraz za każdym razem jak wsiadam do środka to z przyjemnością zerkam na obie strony Panele sterowania szyb jak i zaślepki trzeba było nieco doszlifować bo rączka po obszyciu jest masywniejsza ale dzięki temu lepiej leży w dłoni. Generalnie obszycie rączek polecam każdemu posiadaczowi GT/147, dzięki Proxim!
    Przy okazji szlifowania odświeżone zostały same panele. Pomalowałem je dwiema różnymi farbami, z tego co widzę to słabo przygotowałem ten od strony kierowcy ale chwilowo zostawię jak jest żeby zobaczyć jak z trwałością i który ostatecznie zostawić. Poprzednio pomalowałem Plasti Dipem ale się nie sprawdził...
    Przed:

Po:

Kolejne do odświeżenia są listwy wtryskowe i zaciski tylnych hamulców. Farby już kupione czekają na swoją turę
    A na urodziny Bella dostała drobny prezent - nowe nakrętki na wentyle - mały gadżet a cieszy. Tylko jeszcze ich nie zakładałem

Użytkownik Rowerzysta Avatar Doblo
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta QV i 145 1.4TS

Domyślnie

No ładnie, ładnie
    Coś czuję, że jak odbiorę swoją blondi to na fali radości też się szarpnę na te nakrętki
    You can't be a true petrolhead until you've owned an Alfa Romeo

Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Auto
    Kotek XE

Domyślnie

wosk to dobra rzecz niestety większość samochodów nigdy go nie widzi za to jest katowana bezdotykową chemią :/
    W opozycji do głupoty.