Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 345678910111213
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127
    Użytkownik Rowerzysta
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    159 2.2 JTS , BYŁA 159 1.9 jtdm 8v, soft @sdero

Domyślnie

Cytat Napisał XJ6 Zobacz post
    Ale co an moje? Mam się godzić na gadanie totalnych głupot bez pokrycia? Po to ma udowadniać, że takie bajki to może dzieciom w przedszkolu opowiadać. I jeszcze koleś wymaga, żeby w te brednie wierzyć. Bo ON tak powiedział. I koniec, a jak nie to wy...! To jest dopiero poziom poniżej dna.
    To mój pali 3 litry... Jak ciągnę przyczepę kempingową i po Alpach...
    Nie widziałem, żeby gdzieś tego wymagał(wierzyć). Może mu akurat tyle pali, co za różnica to nie sprawa życia/śmierci, ktoś zapytał o doblo, to odpowiedział na swoim przykładzie. Stary wolnyssak Doblo potrafił spalić od 7-12l z takim miałem do czynienia, ale praktyczność była bardzo zadowalająca. Około pół roku temu, robiłem trasę Audi q5 2.0t 245ps bodajże, automat 4x4, uwierzysz że przy takiej masie, gabarytach na dystansie około 800km spalił 7.6?
    Jak się dało wyprzedzałem po 2,3 auta jednocześnie, a na A4 prędkość była powyżej autostradowej...
    Nie zamierzasz chyba powoływać komisji śledczej, bo ktoś napisał że mu Doblo pali 6.5l lpg, znajdź temat ze spalaniem i udowodnij, że Ci co piszą o spalaniu 2.4jtd w okolicach 5-6litrów, faktycznie piszą prawde
    Trochę luzu
    Pozdrawiam

› Więcej...: Stelvio 280KM Historia zatoczyła koło.

Użytkownik Rowerzysta Avatar Calypso
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione

Domyślnie

Kurcze wchodzę w temat poczytać o fajnym Stelvio, a tu kłótnia o spalanie w jakimś dupowozie i gównoburza o to, że spala za mało o parę litrów. Ludzie, weźcie się ogarnijcie i dajcie na luz. Ktoś sobie chyba wziął za honor walczyć o prawdę z całym światem... Koronaświrus daje się we znaki Leci z nami Administrator? Niech to posprząta bo wolałbym poczytać przydatne informacje. Pozdro i więcej luzu.

Użytkownik Maniak resoraków
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01

Domyślnie

Cytat Napisał mesque Zobacz post
    Nie widziałem, żeby gdzieś tego wymagał(wierzyć). Może mu akurat tyle pali, co za różnica to nie sprawa życia/śmierci, ktoś zapytał o doblo, to odpowiedział na swoim przykładzie. Stary wolnyssak Doblo potrafił spalić od 7-12l z takim miałem do czynienia, ale praktyczność była bardzo zadowalająca. Około pół roku temu, robiłem trasę Audi q5 2.0t 245ps bodajże, automat 4x4, uwierzysz że przy takiej masie, gabarytach na dystansie około 800km spalił 7.6?
    Jak się dało wyprzedzałem po 2,3 auta jednocześnie, a na A4 prędkość była powyżej autostradowej...
    Nie zamierzasz chyba powoływać komisji śledczej, bo ktoś napisał że mu Doblo pali 6.5l lpg, znajdź temat ze spalaniem i udowodnij, że Ci co piszą o spalaniu 2.4jtd w okolicach 5-6litrów, faktycznie piszą prawde
    Trochę luzu
    Pozdrawiam
    A ty to co? Jesteś jego adwokatem czy co? ale mnie nie interesuje stary wolnossak w Doblo ani jeszcze starsze jtd, tylko 1.4 tjet, bo o tym była mowa. Zapraszam do wątku w Hyde. Nie zaśmiecajmy już tego tematu.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    156 1.8 i GT3.2 Q2

Domyślnie

Fajna kolekcja, przydałoby się Busso w tym towarzystwie.

Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling

Domyślnie

Cytat Napisał Calypso Zobacz post
    Kurcze wchodzę w temat poczytać o fajnym Stelvio, a tu kłótnia o spalanie w jakimś dupowozie i gównoburza o to, że spala za mało o parę litrów. Ludzie, weźcie się ogarnijcie i dajcie na luz. Ktoś sobie chyba wziął za honor walczyć o prawdę z całym światem... Koronaświrus daje się we znaki Leci z nami Administrator? Niech to posprząta bo wolałbym poczytać przydatne informacje. Pozdro i więcej luzu.
    No właśnie. Ale co w tej sytuacji jest przydatną informacją skoro ktoś podaję mało realne dane? I niema tu znaczenia czy to stelvio czy doblo.

Użytkownik Rowerzysta Avatar Calypso
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulietta QV Rosso Competizione

Domyślnie

Nie wiem czy realne czy nie, nigdy nie miałem auta z podtlenkiem. Nie interesuje to mnie. Jak wyżej kolega napisał - jest osobny wątek to niech tam się dwie strony przepychają...

ViP Znawca Avatar Rafał
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2

Domyślnie

Cytat Napisał Calypso Zobacz post
    Jak w przedszkolu - ale czy wilk sie przejmuje że barany beczą ? P.S. Szorowanie po zimie i teraz po sobotnim sprzątanku czysto jak po dezynfekcji - i lakier tez dostał wosk

- - - Updated - - -

Cytat Napisał alfist Zobacz post
    Fajna kolekcja, przydałoby się Busso w tym towarzystwie.
    Dzięki - Jest - nie może być inaczej

- - - Updated - - -

Cytat Napisał misiu7911 Zobacz post
    No właśnie. Ale co w tej sytuacji jest przydatną informacją skoro ktoś podaję mało realne dane? I niema tu znaczenia czy to stelvio czy doblo.
    To jest temat o moim Stelvio

- - - Updated - - -

Cytat Napisał mesque Zobacz post
    Trochę luzu
    Pozdrawiam
    Mądry zrozumie
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Stelvio  setup.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	143.2 KB
ID:	267545