Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65
    Użytkownik Świeżak Avatar luckie
    Auto
    916 Spider 2.0 TS

Domyślnie

Fajna 147, podobają mi się nowe zegary i ciekawy patent ze światłowodami - co do przeszkadzania w nocy - czerwone oświetlenie jest bardzo przyjazne dla oka. Mam w swoim codziennym samochodzie oświetlenie ambientowe - wygląda to podobnie jak u Ciebie i mimo iluś tam opcji kolorystycznych, tylko czerwone mi pasuje po zmierzchu. W ogole nie meczy wzroku i nie razi.

› Więcej...: Bella Śląsk ( Cień )

Użytkownik Świeżak Avatar shadow_156
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Jest dokładnie jak mówisz czerwone w dodatku delikatne podświetlenie nie przeszkadza mi zupełnie w jeździe po zmroku, może na fotkach wchodzi jaskrawo ale to przez czas naświetlania. Postaram się zrobić zdjęcia na krótszym czasie naświetlania by były zbliżone do rzeczywistości sam patent ze światłowodami troszkę unowocześnił wnętrze autka, ja jestem zadowolony

Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Ostatnim czasem padło mi sprzęgło alternatora. Rozsypało się na 3 części. Szczęście w nieszczęściu że rozsypało się na dobre pod samym domem wjeżdżając na krawężnik

Zainwestowałem w sprzęgło firmy INA ( podobno bd dobra marka ) koszt 120,-

Po części moja wina bo zignorowałem jak mi się wydawało piszczący pasek a okazało się że rolka sprzęgła kręci się już bez łożysk... No ale cóż, człowiek uczy się na błędach
    Przy wymianie konieczne było wymontowanie alternatora jak widać, jako wskazówkę dla innych mogę podać że aby wymontować go na zewnątrz jest konieczność zdemontowania również filtr paliwa wraz z podstawą, dużym ułatwieniem jest robienie tego w dwie osoby jedna w kanale druga u góry
    Po zabiegu wszystko jest OK.

Użytkownik Maniak resoraków Avatar BlackEvil
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002r.

Domyślnie

Fajna baza do zrobienia czegoś ładnego pomysł ze swiatlowodami chodzi za mną już od dłuższego czasu, chyba będzie trzeba w końcu spróbować

Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Cytat Napisał BlackEvil Zobacz post
    Fajna baza do zrobienia czegoś ładnego pomysł ze swiatlowodami chodzi za mną już od dłuższego czasu, chyba będzie trzeba w końcu spróbować
    Dzięki Powoli staram się ogarniać ją mechanicznie i wizualnie. Światłowody serio polecam, bardzo fajnie ożywia to wnętrze i budzi zachwyt pasażerów
    Pod wieczór postaram się zrobić jakieś lepsze fotki konkretnym sprzętem tak aby oddać ich jasność rzeczywistą na zdjęciu.

Tym czasem wpadły cieszące oko duperele w postaci obudów klamek z głośniczkami od bose

Zastąpiłem też klasyczną zapalniczkę gniazdem szybkiego ładowania USB z dwoma gniazdami 5V 2.1 A
    Fajna sprawa do ładowania smartfona, powerbanka itp. Żona zadowolona z udogodnienia
    Natomiast by całkowicie nie stracić możliwości podłączenia klasycznego gniazda zapalniczki np kompresora czy CB przeciągnąłem sobie zasilanie do trójnika który mam schowany pod podłokietnikiem

Mieszka w
    Cieszyn
    Auto

Domyślnie

Oo, ładny ten wkład zapalniczki i podświetlenie gdzie kupiłeś? Też jestem że Śląska to może na żywo kiedyś uda się zobaczyc te światłowody może wybierasz się dziś na spot górnego Śląska?

Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Cytat Napisał BlackEvil Zobacz post
    Oo, ładny ten wkład zapalniczki i podświetlenie gdzie kupiłeś? Też jestem że Śląska to może na żywo kiedyś uda się zobaczyc te światłowody może wybierasz się dziś na spot górnego Śląska?
    Zapalniczkę na alledrogo dorwałem, wrzucam linka

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-...uct&bi_m=reco&

Jeżeli chciałbyś luknąć sobie światłowody to nie ma problemu co do spotu dziś nic mi nie wiadomo co jak kiedy i gdzie bo cały tydzień mam nocki i żyje jak kret w podziemiu ^^

Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Dorwałem i zaraz przymierzyłem kiere w drewnie aż mi się przypomniały czasy w 156 jak miałem taką i te trzymanie, rewelacja.
    Posiada swoje niedoskonałości ale było warto zna może ktoś firmę która przeprowadza renowację takich kierownic?

Ostatnio edytowane przez shadow_156 ; 29-03-2019 o 19:18

Mieszka w
    Cieszyn
    Auto

Domyślnie

Pierwszy raz widzę drewnianą kiere w 147

Użytkownik Maniak resoraków Avatar konrad53
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    147 FL

Domyślnie

Sztywno siedzi ten wkład USB w zapalniczce?